Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era rozdaje prezenty użytkownikom Tak Taka

Era rozdaje prezenty użytkownikom Tak Taka

Ringu 28 Kwietnia 2011 14:24

0 0

Wybrani użytkownicy Tak Taka otrzymują prezenty od operatora w ramach promocji Dziękujemy, że jesteś z nami - dzień za darmo w Erze.

Część użytkowników otrzyma jeden z trzech prezentów:
1000 zł na konto promocyjne do wykorzystania na połączenia, SMS-y, MMS-y do Ery i na transmisję danych (pakiet ważny jeden dzień),
1000 zł na konto promocyjne do wykorzystania na transmisję danych (pakiet ważny jeden dzień),
10 minut do Ery i na stacjonarne (pakiet ważny 30 dni).




Akcja trwa do 2. maja. Klienci nie mają wpływu na to, czy któryś z pakietów zostanie im w ogóle przyznany. Wybrani abonenci o nagrodzie zostaną poinformowani SMS-em.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 82
  • 1

    79. ~HubiCom  2011-04-30 12:44:21  host: 86-63-115-64.sta.asta-net.com.pl

    Mi na 1 TT przyszło 29.04.2001r. - Jutro Twój Happy Day - możesz rozmawiać z innymi użytkownikami sieci ERA za darmo przez cały dzień. Dziecię które ma akurat ten nr chyba odcisków na uchu dostanie.

  • 0

    80. ~Error  2011-04-30 12:56:55  host: z31-09.opera-mini.net

    Ale super promocja od chwili powstania telefonii komórkowej lepszej promocji nie było.Ciekawe ile osób jeszcze korzysta z taktak.

  • -1

    81. ~?  2011-04-30 22:53:44  host: bsf137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam Tak Tak fona niestety jeszcze. Uciekłem w zeszłym roku z biznesu w Erze na karte. W końcu się uwolniłem od listów z fakturą dzięki którym w myśl hasła Ery mogę więcej płacic. Ale jak mi się skończy umowa na tak tak fona to czmyham chyba z ery w ogóle. Tylko muszę wyhaczyć jakąś dobrą ofertę poza play bo tam nie ma mowy żebym poszedł.

  • 0

    82. ~Wiktor Czarnecki I  2011-05-01 02:02:18  host: bum105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak by ojcu dali 1000 zl, ja mam pleja,, i by zadzwonil do mnie i bedziemy mieli polaczenie za te 1000 zl to pogadamy 3000 minut, ale doba ma 1440 minut,, to nabije se darmowych minut 720 minut (mam wlaczona usluge 2 min z obcej dostaje 1 minute do wszytskich:), interes zycia ;)

  • 0

    83.  2011-05-01 11:12:01

    82: a doczytałeś, że tylko w sieci możesz je wykorzystać?

  • 0

    84.  2011-05-02 22:18:58

    @74, kody w Orange też są ważne 1 dzień i potrzeba zachodu, żeby z promocji skorzystać. Na dodatek jeśli masz aktywowane pakiety, to w ogóle nie skorzystać z promocji. W TT i Heyah przez miesiąc jest promocja podwójnego doładowania, więc dostaje sie w bonusie znacznie więcej, niż 5 minut do wszystkich.

  • 0

    85. ~Zbigniew Cichosz  2011-05-03 14:16:04  host: apn-77-114-214-175.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange? :) Orange Free na Kartę. Niby rewelacja dla tych co dużo surfują. Niewielkie doładowania, duże pakiety. Niby fajnie, ale nie idzie z tego sensownie korzystać ze względu na brak zasięgu, zapchaną sieć. Teraz mam Simplusa. Pakiet 500M za 30 zł. Siedzę sobie nad jeziorem niedaleko Wałcza i 3.5G śmiga aż miło (ok. 3Mb/s). Orange - zasięg śladowy GPRS, Era to samo, ale ciut lepiej niż Orange. Plus ok.

  • 0

    86.  2011-05-03 18:08:38

    To nie są promocje dla poważnych użytkowników. Wybaczcie, ale generalnie większość obecnych promocji i to u większości operatorów - oprócz podwójnego doładowania, do którego zresztą też mam zastrzeżenia - nie jest w mojej opinii szczególnym przejawem szacunku ze strony operatorów. Jakoś nie śmieszą mnie prezenty od Ery, Orange, czy żenująca promocja z nakrętkami w Playu. Simplus dla odmiany nie uraczył nas żadną promocją -świąteczno majową. I chociaż cennik Simplusa należy teraz do najbardziej absurdalnie wysokich, to jednak chwała im, że nie traktują - przynajmniej obecnie - swoich pozostałych klientów jak zabawki, którym można "rzucić" byle co.

  • 0

    87. ~Eugeniusz Zajdler  2011-05-03 21:41:00  host: host-89-229-80-122.szczecin.mm.pl

    #86 - zgadzam się z Twoją opinią. Zgrywusy od marketingu w niebieskich krawatach. To w ich głowach rodzą się takie chore "promocje". A po za tym, bez komentarza.

  • 0

    88. ~  2011-05-04 13:36:37  host: bek174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mheh, 1000 zł na jeden dzień, a ja mam ostatnio problem z wygadaniem 350 minut w miesiąc...

  • 0

    89.  2011-05-05 17:10:33

    heh , klęska urodzaju:-)

  • 0

    90.  2011-05-05 17:12:19

    swoją drogą ciekawe,jakie promocje będą w T-Mobile PL :-) WitekT - jakieś przecieki już masz ?;-)

  • 0

    91. ~Boss  2011-05-05 21:11:34  host: host-46-186-47-70.dynamic.mm.pl

    Żarty się trzymają panów z Ery. Kiepski pomysł i wcale nie jest śmieszny.

  • 0

    92. ~Eugeniusz Zajdler  2011-05-05 21:27:17  host: host-89-229-80-122.szczecin.mm.pl

    "Dziękujemy, że jesteś z nami, Drogi Kliencie...dlatego postanowiliśmy z Ciebie zakpić." Taki efekt przynoszą tego typu promocje. To już nie te czasy, że z klienta można tak łatwo robić "balona". Liczą się konkrety. W Tak-Taku najlepsze promocje bywały przed kilkoma laty, gdzie podwójne doładowania były normą. Potem było już tylko gorzej.

  • 0

    93. ~wybranka  2011-05-06 01:10:24  host: 87-206-148-158.dynamic.chello.pl

    "Drogi Kliencie jutro Twój Happy Day w Tak Taku" itd... chyba znalazłam się wsród wybrańców. Teraz tylko zastanawiam się jak w ogóle z tego skorzystać bo po 1. do wszystkich do których dzwonię regularnie mam już wykupione pakiety. Po 2. ci do których chciałabym zadzwonić są w innych sieciach i po 3. cały dzień będę w pracy no więc dochodzi pytanie kiedy?

  • 0

    95. ~  2011-05-08 11:40:33  host: p14-09.opera-mini.net

    część. ja Jestem w erze od około3lat i ku zdziwieniu wczoraj dostalem sms ze otrzymałem1000 zł do wykorzystania na sms,mms, połączenia i transmisję danych przez 1dzien. bardzo mnie to zaskoczyło no ale co zrobic. w1dzien nie da sie tajej kwoty wydać:) pozdro

  • 0

    96. ~nowy  2011-05-09 14:15:20  host: dql172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jutro mam happy day - do ery za darmo moj drugi nr mial to kilka dni temu. promocja super szkoda ze tak zadko- powinni to dawac np w urodziny ;]

  • 0

    97. ~jeden wałek!!!  2011-05-10 15:05:49  host: user-188-33-93-17.play-internet.pl

    W związku z promocją otrzymał,em 1000 zł, do wykorzystania na rozmowy , sms mms oraz transmisje danych. Po 3h szperania po necie -wykorzystaniu przesyłu danych łącznie ok. 1GB- mam ujemne konto w wysokości - 900 złotych. Czy ktoś może mi to wyjaśnić??

  • 0

    98. ~wally  2011-05-11 10:35:18  host: urania.il.waw.pl

    Miałem wczoraj Happy Day. Dzień był zabiegany, nie wysłałem nawet jednego sms-a. W weekend może bym skorzystał. Kto dzwoni do kogoś na siłę ? Dzis mi dziękują za skorzystanie. To jakaś farsa !!! Zamiast doładować minuty to jaja sobie robią. Kto to wymyślił ?

  • 0

    99. ~  2011-05-13 15:44:44  host: public-gprs12818.centertel.pl

    @97, Za 1000zł można zużyć niecałe 700MB a nie jak niektórzy tu sugerowali ok 1400MB

Dodaj swoją opinię