Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Roaming GPRS/MMS na Mauritiusie

Era: Roaming GPRS/MMS na Mauritiusie

sirmark 31 Grudnia 2004 15:33

0 0
Abonenci sieci Era odwiedzający Mauritius mogą od dziś korzystać z roamingu GPRS/MMS, umożliwiającego wysyłanie wiadomości multimedialnych oraz korzystanie z zasobów Internetu poza granicami Polski. Era jest pierwszą firma oferującą ten rodzaj roamingu na Mauritiusie. Roaming GPRS/MMS jest już dostępny dla klientów Ery w blisko 70 krajach całego świata.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet