Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era przedłużyła "Pakiet Minut lub SMS-ów"

Era przedłużyła "Pakiet Minut lub SMS-ów"

sirmark 16 Stycznia 2008 21:19

0 0

Era przedłużyła pakiet tanich minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci, który dostępny jest w TakTak-u oraz systemie Era Mix.

"Pakiet Minut lub SMS-ów" został przedłużony do 15. stycznia 2009 roku.

Pakiet kosztujący 7,32 zł pozwala wykonać 25 minut połączeń wymienialnych na 100 SMS-ów - w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych.

Aby zamówić pakiet, wystarczy skorzystać z szybkiego kodu *122*1*X#, gdzie X oznacza liczbę jednocześnie zamawianych pakietów.




Użytkownik może zamówić dowolną ilość pakietów. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są rozliczane tak samo jak Erajednostki. Erajednostki mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku TakTak i ofertach Era Mix.

Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionego pakietu.

Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak bądź ofert Era Mix ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet Minut lub SMS-ów (plik .PDF 67 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~xyz  2008-01-16 23:09:08  host: 87-205-237-6.adsl.inetia.pl

    Strasznie późno ta wiadomość większość ludu już o tym wie ze strony Ery no ale lepiej późno niż w cale. A nie tylko kolaborować z Play. :)

  • 0

    25.  2008-01-16 23:11:19

    jojo vel Witek - postuluje "News dnia" jak jojo "zdezerteruje" z Tak Taka na rzecz Play. Znacznie prosciej i bez hipotetycznych komplikacji wystepujacych przy tzw. koncu swiata;)

  • 0

    26.  2008-01-16 23:33:37

    @xyz bo niby co tu ogłaszać ? to raczej się nadaje do "klapa dnia": Era utrzymała pakiet na warunkach sprzed kilku lat...

  • 0

    27. ~xyz  2008-01-16 23:50:29  host: 87-205-237-6.adsl.inetia.pl

    skalarek : na "media2.pl" ta wiadomość była o 11:50 tutaj tak jak by uznano ją za mało ważną a akurat jest ważna bo nikt nie wiedział wczoraj czy pakiet dalej będzie czy nie. Podaje się tutaj tą wiadomość w porze kiedy ludzie albo już wiedzą albo zajrzą na Telepolis jutro kiedy jej nie będzie. No a niestety dla Telepolis podejrzewam , że więcej ludzi korzysta z pakietów w Tak Taku niż jest wszystkich użytkowników sieci Play, i bardzo dobrze , że tak jest bo po co płacić dzwoniąc do Play drożej tylko dla tego , że oni się rozbudowują w życiu już w wysokich kosztach połączeń do dwóch sieci się dołożyłem do następnej nie mam zamiaru. A co do oferty Tak Taka to jest to nadal dobra oferta wymaga może odświeżenia, ale np. ten pakiet nie ma żadnych kretyńskich terminów ważności i to jest cały jego plus.

  • 0

    28. ~xxx  2008-01-17 01:06:44  host: emg83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UWAGA!!! ten wskaźnik "X" z kodu do zamawiania pakietów MAX. = 100 !!!

  • 0

    29. ~xxx  2008-01-17 01:11:40  host: emg83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > Era TakTak PRZYWRÓCIĆ najlepszy MegaPakiet 250 min. za 50 zł. Nawet inne zakały mają 20 gr. za min. w swojej sekcie (sieci) co było kiedyś w ogóle nie do pomyślenia. A teraz jest nie do pomyślenia, że TakTak śpi aż do 15.01.2009. SKANDAL! Niech ten 4 op. przejdzie całkowicie na swoje nadajniki i zrobi tanio i korzystnie w swojej sieci jak Sami Swoi na samym początku czyli za free, no może nie całkiem bo jeszcze trzeba coś zarobić na tym ;)

  • 0

    30. ~KArol  2008-01-17 01:42:37  host: proxy3.bsk.vectranet.pl

    9. ~golfiarz 2008-01-16 22:21: Hehe. Zabawne, naprawdę myślisz, że to takie proste? Gdyby tak było, to by brali łysych dresów (tfu) z łapanki na dobre stanowiska. Po co mają obniżać ceny, skoro konkurencja nie proponuje niczego ciekawego? Przykład: w TT w 2007 roku średnio miałem 20-32 gr/min. do wszystkich (nie uwzględniając podwójnego doładowania) - w zależności od miesiąca, średnio 150 minut miesięcznie (60-300 minut). Możesz mi powiedzieć, kto mi tyle da? I wiesz co, pewnie Era też wie, jaki profil dzwonienia mają jej użytkownicy. Z drugiej mańki: jak tylko którakolwiek sieć da połączenia do wszystkich za mniej, niż ok. 25 gr/min., to i ja pomyślę o zmianie sieci. Ale do tych 25 gr/min. chyba jeszcze troszkię brakuje, nie sądzisz? Chodziło mi o to, że każdy ma inny profil dzwonienia. Dla każdemu, co dla niemu matka Natóra wykombiniła. Jak się tu robi entera?

  • 0

    31. ~yogi  2008-01-17 08:01:09  host: aatp6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    klapa dnia - a może lepiej nominacja go głuchego telefonu 2008 - bo coś czuję, że w tym roku Era zapracuje sobie na coś więcej niż wyróżnienie. A co do odpływu abonentów to powstrzyma ją trochę dawanie starterów do drugiego telefoinu za 1 zł, przy ofercie na abo. Ale odpływu klientów to moim zdaniem nie powstrzyma, nowych promocji nie ma co się nawet spodziewać

  • 0

    32. ~hans  2008-01-17 08:35:47  host: klient-75-219-174.petrus.com.pl

    Ciesz mnie fakt przejścia do P4 :-)))

  • 0

    33.  2008-01-17 09:04:57

    Czemu mnie to przedluzenie jakos nie dziwi.... hehehe przecierz "taktak jest najatrakcyjniejszy na rynku, i wogole jest super i bosko i najtaniej i wogole rewelacja" - z takim nastawieniem ludzi to inaczej byc nie moglo a ja niedawno rozstalem sie z era po 5 latach i wcale tego nie zaluje -> oczywiscie jestem w play

  • 0

    34.  2008-01-17 09:07:18

    30 -> Karol ale zauwaz ze rok temu na swieta bylo podwojne doladowanie a w tym roku NIC (cyfrowo 0 albo inaczej zero) nie bylo takze wiesz....

  • 0

    35. ~Beluś  2008-01-17 09:28:56  host: static-81-219-11-136.devs.futuro.pl

    Betony nic nie zmieniają,trza wiać.

  • 0

    36. ~ds  2008-01-17 10:06:17  host: 213.77.11.50

    @KArol: na starcie w TT dostaję 77 gr/min poza i 29 gr/min do sieci (w pakiecie). W Orange 60 i 20 bez pakietu, w PlayKarcie 35 gr do wszystkich, jeśli dzwonisz mało (doładowanie za 50,a moze być ok 20 gr/min jeśli dzwonisz i odbierasz sporo) + 200 sms co miesiąc gratis. Więc o ile nie dzwonisz prawie tylko do Ery i na stacjonarne, to ceny TT zostają obecnie daleko w tyle za konkurencją. Nawet @jojo już to zauważył, po tym, jak kolejny raz nie doczekał się żadnych zmian na lepsze

  • 0

    37. ~iraq  2008-01-17 10:45:15  host: cqf91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm, moim zdaniem bardziej się opłaca wziąć mixplusa z wielkiej wyprz, tu jest cennik http://www.telepolis.pl/promocje.php?id=528. Do tego pakiet smsów z jeszcze jakiejś promocji i nową motkę za 1 zł. Sama przyjemność :D

  • 0

    38. ~mamba  2008-01-17 11:00:01  host: dqt87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ofert jest sporo, zdan jest tez wiele, w moim przypadku sprawdza sie tt, nie wiem czy jestem targetem czy jak, ale od kiedy jestem w tt, to w zeszlym roku dzieku stazu mam 23 gr do wszystkich, lojalka naprawde dziala

  • 0

    39. ~lynch  2008-01-17 11:01:39  host: 208.44.166.245

    pomimo ze nic nie dają to dobrze ze chociaz przedluzają pormocje dzieki czemy jest szansa na wykorzystanie ich nawet przez spoznialskich

  • 0

    40. ~golfiarz  2008-01-17 13:18:51  host: systemy22.toya.net.pl

    38. mamba*** Jakim cudem masz 23 gr. do wszystkich? Może do wszystkich ale w erze?

  • 0

    41.  2008-01-18 18:28:04

    te pakiety sie przydaja:) wiem po swoim abonamecie, ze wzg na to ze jak wyczerpie juz swoje minuty moge dokupic sobie za kilka zlotowek pakiecik:)

  • 0

    42. ~aron  2008-01-19 19:07:11  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    to mozna doladowac teraz, dla tych co sa w TT to dobry news

  • 0

    43. ~tjaaaaaaaaa  2008-01-21 21:52:13  host: 80.51.91.252