Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: przedłużenie "Odjechanej Promocji"

Era: przedłużenie "Odjechanej Promocji"

LuiN 16 Czerwca 2010 10:17

0 0
Era przedłuża Odjechaną Promocję, w której użytkownicy taryf Nowy Tak Tak i Tak Tak HOT mogą uzyskać pakiet 1000 minut na połączenia wewnątrz sieci Era.

Ważność promocji została przedłużona do 3. sierpnia. Od momentu aktywacji oferty, przez 14 kolejnych dni, klient ma do wykorzystania 1000 minut na połączenia wewnątrzsieciowe. O promocji szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Koszt usługi to 6 zł, aktywacji można dokonać ekspresowym kodem *100*45#. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić stan pozostałych na koncie minut, m.in. przez wysłanie ekspresowego kodu *103*5#.


Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    33. ~Poll  2010-06-17 09:33:07  host: 195.245.213.9

    @30 Nie kłamie . To Ty kłamiesz twierdząc że cos takiego napisałem . Przecież każdy może przeczytać co napisałem a brzmi to tak: jest głupotą pakowanie operatorowi TT 175 czy 150zł na lokatę podczas gdy na rynku ( nie ważne w jakiej sieci ) można rozmawiac za 8gr/min. Można wykupić pakiet 100 minut , mozna wykupic pakiet 200 minut a także można połaczyć oba te pakiety i mieć 300 minut za 24zł. To dokładnie napisałem a nie to co Ty zapodałeś jako mój wpis. Jesteś oszustem.

  • 0

    34. ~xevi  2010-06-17 09:39:50  host: doq158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przedłużyli bez zmiany ceny, o co sporo osób się obawiało. zatem - cieszmy się :)

  • 0

    35. ~  2010-06-17 12:40:23  host: 91.216.160.11

    @33: Coś mi się wydaje, że cały czas mowa była o prepaidach (TakTak i Play Fresh, czasem GaduAir i coś tam jeszcze). Kiedy nagle piszesz, że w Play jest pakiet 200 minut za 15 zł oraz 100 minut za 9 zł, co daje cenę 7 gr (tak, pisałeś wtedy o 7 gr, a nie 8, tylko Cię poprawiono) to co to oznacza? Sugerowałeś, że ten pakiet jest w Play Fresh, przecież cały czas mowa była o ofertach na kartę.

  • 0

    36. ~  2010-06-17 12:41:27  host: 91.216.160.11

    @32: Play Fresh też dla wielu nie jest najlepszym rozwiązaniem.

  • 1

    37.  2010-06-17 12:45:02

    36@. Może i nie jest, ale jak dla mnie jedynym.

  • 0

    38.  2010-06-17 13:44:25

    No właśnie... Orange zmieniło cenę pakietu z 6 na 10 złotych, a Era nie wykonała tego samego kroku. Wniosek tylko może być jeden - z tymi problemami technicznymi Orange coś chyba kręciło.

  • 0

    39. ~  2010-06-17 14:55:26  host: 91.216.160.11

    Co nie zmienia faktu, że i tak Orange ma lepszy ten pakiet ze względu na wliczone stacjonarne. Ale nie będę leciał do orangutana przez jeden pakiet. Nie mają za to tam dobrych pakietów internetowych.

  • 0

    40. ~impassive  2010-06-17 17:26:23  host: ip-89-174-126-0.multimo.pl

    32. Się nie dziwię Twemu koledze. Skoro mało dzwoni, a dużo odbiera to niezły układ. Ma 2,5 zł za minutę, to szybciej mu kasa zejdzie z konta. Od kilkunastu lat są takie same nominalnie doładowania, a terminy ważności również. Naprawdę trudno jest wygadać (komuś, kto mało rozmawia) 50 zł w trzy miesiące przy stawce 0,29 gr za minutę.

  • 1

    41. ~Poll  2010-06-17 23:17:07  host: tr1-97.netfala.pl

    @35 Była mowa o prepaidach ale ja wyraźnie napisałem " głupota jest ładowanie kasy operatorowi w wysokości 175zł gdy na rynku mamy już dawno rozmowy po 7 czy 8 /min." Właściwie to na początku napisałem nie 7gr/min. tylko poniżej 10 gr/min. ale to już drobiazg. Czy moja wina, że w ślepej furii ludzie czytają jedno ale myślą drugie?

  • -1

    42.  2010-06-17 23:40:55

    @Poll Jesli nie mozesz zapamietac, to sobie zapisz i zagladaj do tych notatek. 1.Najlepsze dla Ciebie i wg Ciebie nie oznacza, ze jest najlepsze dla innych. 2.Najlepsze nie oznacza jedynie kwestii finansowych. 3.Dyskusja nie polega na powtarzaniu caly czas tych samych stwierdzen, bez zastanawiania sie nad tym, co mowia inni. 4.Jesli 175 zl Cie przerasta, to przyjmij do wiadomosci, ze istnieja tacy, dla ktorych nie ma to znaczenia.. Ciagle liczysz te swoje grosze. Mnozysz, dodajesz, dzielisz. Jesli cos wychodzi nie tak, to dzielisz ponownie. Jeszcze troche, a sam uwierzysz w to, co piszesz. Gdy czytam Twoje posty, to rozumiem dlaczego moi znajomi nie korzystaja z Play. Nie sa grupa docelowa tej sieci..

  • 0

    43. ~  2010-06-18 17:10:59  host: public-gprs37236.centertel.pl

    Podwójne doładowanie to nie jest ładowanie kasy Tak Takowi na lokatę. A jeśli już tak na to patrzeć, to to lokata, w której na wstępie dostaje się oprocentowanie w wysokości 100% kwoty doładowanie. Który bank da mi podobne warunki? 1000 minut przedłużone, bez podwyżki ceny pakietu - super sprawa.

  • 2

    44. ~ancymon  2010-06-20 19:38:53  host: chello089076213015.chello.pl

    Odszedłem z Ery do PLAY, gdy po wielu latach regularnego płacenia rachunków zaproponowano mi przy przedłużaniu umowy warunki skrajnie gorsze od tych oferowanych nowym klientom. Do tej pory namówiłem do przejścia razem ze mną z Ery do PLAY trzy osoby. Powtarzam każdemu: żadnej lojalności wobec naciągaczy! Gdy PLAY się zepsuje nie bedę się dwa razy zastanawiał.

  • 0

    45.  2010-06-21 12:18:12

    No nieźle... powiedzmy, ze wejścia podwójnego doładowania jeszcze się spodziewałam, ale przedłużenia tej promocji już nie :-) no i gdzie niby to całe przeciążenie nadajników, o którym biadolili w Orange? W Erze jakoś wszystko śmiga i ani darmowe w Heyah jej nie przeciążają ani ten pakiet.

  • 0

    46.  2010-06-21 14:49:21

    Super wiadomość, przedłużyli rozmowy w sieci i cena pakietu to 6zł- najtaniej.

  • 0

    47.  2010-06-21 19:50:35

    No właśnie - ciekawa jestem jakim cudem nadajniki nie przeciążone, tak jak to miało miejsce niby w Orange :) jak widać wymówka owa była bujdą na kółkach, skoro nadajniki Erowe znoszą obciążenie.

  • 0

    48.  2010-06-24 17:05:51

    Przeciążone nadajniki w Orange miały tylko usprawiedliwić zmianę ceny pakietu do 10zł. Pakiet 1000 minut przedłuzyli w starej cenie, nie zmienili tez limitu minut. Ale to nie pierwsza potencjalnie obciążająca sieć oferta. Od dawna jest usługa Godzina Grosze w Nowym Tak Taku i przez dłuższy czas 1h rozmowy w sieci i na stacjonarne kosztowała 29gr, czyli tyle, ile minuta do innych. Pod tym względem nadajniki Ery są zaprawione w bojach.

  • 0

    49.  2010-06-28 10:47:16

    Też tak uważam. Fakt, że Orange robi takie kombinacje jakoś specjalnie mnie nie dziwi. Dodaj jeszcze wybrany numer w Heyah na to wszystko - to przecież też idzie po tej samej infrastrukturze, a jakoś wszystko śmiga jak należy.

  • 0

    50. ~Obserwator  2010-08-04 10:50:45  host: adga5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale żenada! Potrafią tylko podnieść opłatę o 50% do 9zł i żadnych minut na stacjonarne? O! Albo by zagieli PLAY FRESH dająć to na 30 dni ale Oni potrafią tylko podnieść opłatę. Takie rzeczy tylko w Erze

  • 0

    51.  2010-08-04 11:07:51

    pablo_79, Lorrine, skoro wymówkę Orange nazywacie "bujdą na kółkach", a nadajniki Ery określacie jako "zaprawione w bojach"... To jak wytłumaczycie tę podwyżkę Odjechanej Promocji, o obrońcy PTC? ;-P

  • 0

    52.  2010-08-11 14:34:37

    Ta podwyżka? Dla mnie to te same motywacje, które kazały Orange podnieść cenę pakietu do 10zł - czyli motywacje finansowe. Orange i Plus zarabiają 10zł na jednym pakiecie, Era zarabiała 6zł. Plus i Orange wyznaczyło pewne standardy i Era do nich dorównuje - choć po podwyżce i tak jest taniej niż u pozostałych.

Dodaj swoją opinię