Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era przedłuża podwójne doładowanie

Era przedłuża podwójne doładowanie

WitekT 9 Lutego 2011 15:13

0 0
PTC przedłużyła promocję podwójnych doładowań swoich prepaidów do 28. lutego.

Szerzej o podwójnym doładowaniu w TakTaku i Heyah pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    34.  2011-02-09 22:41:35

    Ja się cieszę, mam jeszcze kasę z ostatniego podwójnego, więc nie spieszy mi się z doładowaniem, im później doładuję tym dłużej ważne będzie moje konto, dzięki Heyah. Chyba jeszcze żadne podwójne doładowanie nie trwało blisko 2 miesiące.

  • 0

    37.  2011-02-09 23:05:00

    Era przedłuża... czy może dlatego, że nikt tego nie kupuje?... Już za bandycką stawkę 79gr/min. do Playa każdy powinien olać tę złodziejską sieć Heyah. MTRy spadają a połączenia do play jak były absurdalnie wysokie, takie są nadal.

  • -2

    38. ~jeleń  2011-02-09 23:37:18  host: afbe194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam taktaka od początku i nie ważne że tu jest najdrożej nawet jakby wrócili do stawki 3.66zł/min to i tak nie odejde liczy się wierność , skakać z sieci do sieci to sobie mioga jakies dzieci

  • -1

    41. ~  2011-02-10 01:27:55  host: p07-04.opera-mini.net

    Tylko wyobraź sobie że niektórym pasują te podwojenia, mało tego w play niedawno było 29gr i trochę ochłapów a oni mieli na stałe 2razy taniej. Plus z profilami i samymi swoimi to naprawdę porażka od kilku lat i od kilku lat nie ma już ich ich funboyów tutaj, nawet simplusowiec odszedł haha.

  • 0

    43. ~jeleń  2011-02-10 01:57:25  host: afbe194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak bym miał wolne 175zł co dwa miesiące to wziołbym mixa albo abonament ale ponieważ rozmowy w f są dwa trzy razy tańsze niż w abo nie widzę sensu, sens by był gdyby cenybyły jednakowe , ale dziwe się ludziom którzy w w3 wydją na prep 30 czy 50 zł mc zamiast wziąść abo

  • -1

    45. ~  2011-02-10 02:14:17  host: p21-06.opera-mini.net

    Przecież te 175zł daje ważność 7 miesięcy. Promocje są spokojnie raz na pół roku i co tyle wystarczy ładować. Mnie to nie interesuje ale to nie jest złe jak ktoś to wydaje. Dla ciebie i jojo to złe bo za 5zł byście chcieli rok gadać. Dla mnie ceny są dobre więc co mnie obchodzi że ktoś ma drogo albo że ładuje podwójnie. I nie obchodzi mnie też że do play jest prawie 1zł u innych.

  • 0

    46.  2011-02-10 12:04:05

    Z tego podwójnego już skorzystałem, doładowałem 2 razy po 25 zł. Fajnie, że przedłużyli - więcej ludzi skorzysta z bonusu Tak-taka.

  • 0

    47. ~jeleń  2011-02-10 12:21:06  host: aftt131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja za 25+150 mam na koncie 1736,45zł

  • 0

    48. ~olek  2011-02-10 12:26:07  host: cfy236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podwójne doładowanie praktycznie opłaca tylko wtedy, jeżeli doładowujemy 25 + 150 z internetu. Doładowania reklamowane bywają faktycznie dwa razy w roku. Czasami zdarzają się takie "ciche" jak np. na przełomie listopada i grudnia 2010r. Koszty wszystkich usług spadają o połowę. Mając TakTak HOT daje to 15gr/min. Dodając koszt bonusa za 50 gr. nazbiera się trochę EJ. Internet bez limitu za 4,50 zł. Przez 7 miesięcy kosztuje to około 25 zł./miesiąc. odejmując bonusa i internet zostaje około 20 zł.na rozmowy. Pomijając PLAY i innych drogich (na 500 adresów mam tylko dwa do PLAY) mamy do pozostałych 130 minut. Mam też PLAY FRESH, ale używam do stacjonarnych bo mam po 5 gr./min. w pakietach po 100 min. Niestety trzeba kupić telefon za normalną cenę, a nie za złotówkę. Przyjmując, że dwa razy w ciągu roku doładujemy (25 + 150), to łącznie z zakupem telefony kosztuje nas to i tak dwa razy taniej niż abonament z telefonem. Jest to bardzo dobra oferta dla małego biznesu gdzie ma się parę telefonów. Każdy można zarejestrować na firmę i wszystko (doładowania, telefony, akcesoria) kupować na fakturę i wrzucać w koszty.

  • -1

    49. ~  2011-02-10 12:52:38  host: p09-11.opera-mini.net

    Forumniak zawsze ładowałeś hurtem liczyłeś ulamki grosza jak jojo a teraz ładujesz najgorszym systemem. Dziwne. Cały sens bytu w tt to mocne podwojenia choćby dlatego że 0,8zł jest do play. Pamiętam te czasy z taką stawka do wszystkich, raport czasem to był strach ile zjadło z konta po długiej rozmowie. Era jednostki jak by zreformowali to było by dużo lepiej, te kolejność wykorzystywania środów.

  • 0

    50. ~...  2011-02-10 12:59:33  host: 188.147.248.248.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @49 Celnie i rzeczowo, ale poza garstką userów telepolis nikt tego nie zapamiętał/zapamięta- niestety.

  • 0

    51.  2011-02-10 14:33:20

    @37 - a może przedłużyli, bo tak dobrze się sprzedawała? :) @48 - opłacalność to pojęcie bardzo względne. Ja doładowałem za 25+50 zł i nie uważam, żeby mi się to nie opłacało.

  • 0

    52. ~hello  2011-02-10 14:56:01  host: dpf224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @51 przedłużyli, bo zmienili strategię TT tak, by pozyskiwać klientów od początku tego roku, a podwójne doładowanie jest tego prepaida najsilniejszą stroną.

  • 0

    53.  2011-02-10 20:46:47

    Znowu niektórym coś nie pasuje:) ciekawe czy w ogóle mają to sieć ? czy tylko gadają co mieli albo czego nie mają. Albo może dostają 10% tylko po sieci i zazdroszczą. Czy podwójne doładowanie to skarbonka czy też nie to raz nie trzeba z niej korzystać i ładować konta jak to instrukcja mówi, dwa jest to najlepsza oferta typu dostania bonusowych środków na konto. Na wszystko i do wszystkich w dodatki bezterminowo.

  • 0

    54. ~  2011-02-11 10:59:25  host: public-gprs89243.centertel.pl

    O kurczę, czyżby na mnie czekali? Waham się czy ładować... Widać mało ludzi już z tego korzysta.

  • 0

    55. ~  2011-02-11 11:33:36  host: public-gprs89243.centertel.pl

    A ja stale analizuję moje billingi i przy moim profilu dzwonienia wynika z tego jednoznacznie, że kombinacja Sim+ (darmowy numer + połączenia do innych w Plusie) z TakTak-iem (taryfa Happy) opłacają mi się bardziej niż Play Fresh - nawet z tym ich 100 za 30.

  • 0

    56.  2011-02-11 12:25:05

    48 - wskazałeś najbardziej opłacalną formę skorzystania z promocji podwójnego doładowania, a w praktyce, zawsze się opłaca z niej skorzystać. Nawet jeśli doładujesz dwa razy po 25 zł to masz dodatkowe 75 zł na koncie + jeszcze 10% do wartości doładowań i 2 miesiące dodatkowej aktywności konta. Oczywiście najwięcej z podwójnego można wyciągnąć przy najwyższych doładowaniach.

  • 0

    57.  2011-02-11 21:10:22

    Bezterminowy okres ważności oraz to że bonus jest na wszystko i do wszystkich czyni z niej naprawdę bardzo oryginalną i bardzo opłacalną ofertą. Inni nie dają tak korzystanie i tak dużo.

  • 0

    58.  2011-02-13 15:05:10

    @57 - bezterminowy okres tzn. kasa z podwójnego doładowania w TT ważna jest tak długo, jak ważne jest konto.

  • 0

    59.  2011-02-14 13:04:16

    54 - ładuj, warto, a wydaje mi się z takich promocji korzysta wiele osób. Przynajmniej wśród moich znajomych tak jest. Podwójne doładowanie Tak-taka jest po prostu opłacalne.

Dodaj swoją opinię