Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era promuje nowe taryfy

Era promuje nowe taryfy

WitekT 30 Maja 2010 20:59

0 0
era po bykumEra rozpoczęła akcję reklamową związaną z wprowadzonymi ostatnio nowymi planami taryfowymi dla klientów indywidualnych.

Szerzej o promocji Po byku pisaliśmy w tej wiadomości, a o Taryfach Rodzinnych, na bazie którego powstała promocja - w tej wiadomości.





Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19.  2010-05-30 22:57:57

    czepiacie się Ery nie wiem poco? Ja mam telefon w tej sieci, jestem zadowolony z oferty jaką mam (przedłużyłem umowę na nowej taryfie) z konsultantami bardzo dobrze się dogaduję, do playa i tak nie dzwonię bo nikt ze znajomych nie ma telefonu w tej sieci, co z tego że w playu miałbym tańszą ofertę? wolę zapłacić trochę więcej mieć usługi wysokiej jakości i wiem że jak dzwonię do BOA to jestem poważnie traktowany.

  • 1

    20.  2010-05-30 23:01:17

    19@ Ja nie jeśli chodzi o BC MAX! w TT;)

  • 0

    21.  2010-05-30 23:59:20

    nie ma do play w abonamencie? ja mam, całe 280 min.

  • 0

    22. ~do 14  2010-05-31 00:42:42  host: h-163-12.belchatow.msk.pl

    14 umyj uszy albo słuchaj ze zrozumieniem. Słowa w reklamie nie ma, że do wszystkich. Jedyne co jest w reklamie i dotyczy minut to to, że są zagranicę. Co do ulotek to w tabelce z minutami jeżeli się nie mylę jest wyraźnie napisane kogo dotyczą minuty.

  • 1

    23. ~@22  2010-05-31 01:06:58  host: user-109-243-146-65.play-internet.pl

    W Bełchatowie wszyscy "dają" takie unikalne rady? Czy to tylko Twoja specjalność? W reklamie jest "wszystko jest w abonamencie" Przy czym nikt tu się raczej spodziewa minut do Mozambiku, ale do ponad 4 milionów POLSKICH numerów jak najbardziej.

  • 0

    24. ~Andrzej  2010-05-31 06:56:12  host: 178.182.162.222.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Tyle narzekania jak zwykle, a jakoś w kwartalnych zestawieniach operatorów w segmencie post PTC nie wychodzi zle. Cos te wielomiesieczne narzekania niektórych o stracie klientów nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Widac, ze niektorzy biją tylko pianę !

  • 1

    25. ~  2010-05-31 07:46:48  host: v01-15.opera-mini.net

    5: to nie nowość, wszystkie sieci kłamią, wogóle cała reklama opiera sie na kłamstwie. Wszystko aby sprzedać a następnie maja ludzi gdzieś. Dlatego: czytaj 2 razy każdą umowę, nie bierz telefonu na abonament, nie bierz kredytu, nie pal, nie pij nadmiernie, nie daj sie załatwić tym cwaniakom!

  • 1

    26. ~dix  2010-05-31 08:01:29  host: public-gprs22758.centertel.pl

    Tani internet w taryfie za 99 zł dają tylko 300 mb, w tabelkach na stronie era z nowa oferta brak informacji o wykluczeniach w tym minuty nie dotycza wszystkich sieci. W reklamie tak samo nawet slowa.

  • 0

    27. ~kalifar  2010-05-31 08:30:28  host: aaun148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe kiedy plus coś nowego zaoferuje?!

  • -1

    28. ~  2010-05-31 08:53:12  host: nat2-72.ghnet.pl

    @25, co to, wujek dobra rada jesteś?

  • 0

    29. ~  2010-05-31 09:22:58  host: v05-16.opera-mini.net

    28: prawda boli? No dobra zgaś już tą fajkę bo naśmierdziałeś tu strasznie :P

  • 0

    30. ~tymek  2010-05-31 09:31:10  host: dpl113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na stronie jest czytelne info o tym, do jakich sieci są darmowe minuty. Macie linka niedowiarki ;) http://sklep.era.pl/eshop/wizard.html?execution=e1s1

  • 0

    31. ~mirekb  2010-05-31 12:29:14  host: user-188-33-188-68.play-internet.pl

    @30 ciekawy przykład..sklepu??gdzie JUZ kupuję,a nie mam okazji zapoznac sie z oczywistymi faktami(polaczenia do p4 i inowszych mno)odpowiednio wczesniej??wyjątkowo uczciwe jak na wielką firmę..do poprzedniego komentarza moge dodac ze chodzióo mi o ulotkę o numerze materiału:1711657 oddanej do druku 07.05.2010..uokik musi mieć co robic

  • 0

    32.  2010-05-31 13:44:29

    29 złotych za 80 minut to całkiem dobra oferta. W tak-taku mam za tyle około 100 minut, tak więc niewiele więcej, ale dodatkowo korzystam jeszcze m.in z pakietu 1000 minut w sieci za 6 zł. Dla preferujących abonamenty to bardzo dobra oferta.

  • 0

    33.  2010-05-31 13:53:23

    Reklama nawet przyjemna jednak brief przygotowany przez ere ewidentnie nie na miejscu. Przesłanie ktore niesie ta reklama jest taka - nie ma czego sie bac przy zabawie telefonem - bo (w domysle) wszystko jest w pakiecie i nie ma dodatkowych kosztow. Zakrawa na wprowadzanie w błąd

  • 0

    34. ~basia  2010-05-31 16:06:31  host: aavh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ksad zgodze się z Toba. Pewnie nie jednemu się spodoba, ale atrakcyjnośc oferty zalezy od osobistych oczekiwać. Jeślim ktos nie ma potrzeby dzwonienia do krajów UE , to taki pakiet nie będzie żadna rewelacją i wybierze ten gdzie dają większa ilość bonusów czy aktakcyjny fon. Telefon zawsze się przyda, więc mogliby pomysleć o wprowadzeniu jakiś nowości. U pomarańczowych wprowadzili już mini lG gd880, a biorąc pod uwagę , że to telefon z wysokiej półki to zapowiada się dość korzystnie.

  • 0

    35. ~  2010-05-31 19:31:51  host: adnh193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po byku wszystko jest oprócz minut do playa!!

  • 0

    36.  2010-06-01 11:34:05

    Kanciarska oferta. Brak szczegolowych cen w cennikach! To MEGASKANDAL. To sie nadaje do UKE.

  • 0

    37. ~ERA - super  2010-06-02 15:34:38  host: 212-106-30-137.adsl.inetia.pl

    :UWAGA: Wiecie do czego nadaje sie Era z podwojnymi doladowaniami? Do niesienia pomocy. JAK? Dzieki Erze mozesz pomoc powodzianom NIE WYDAJAC ANI GROSZA. Doladowujesz konto np. kwota 150zl a otrzymane ZA DARMO drugie 150zl w calosci przeznaczasz na smsy CARITASU, "pomagam" na numer 72052. Cala kwota 2,44zl z VATem i marza operatora jest przekazywana organizacji charytatywnej. Takich smsow wyslac nalezy ponad 60 sztuk. Najlepiej jednak przeznaczyc cos rowniez od siebie:) PRZEKAZAC TEN SPOSOB INNYM ZNAJOMYM

  • 0

    38.  2010-06-08 11:03:43

    Spot fajny, nie da się ukryć :-) Ja jednak niespecjalnie jestem zainteresowana, dobrze mi w TT i nie wyobrażam sobie zmiany. Co chwila mam jakiś pakiet czy promocję, teraz na to wszystko jeszcze podwójne doładowanie wyszło. Życ nie umierac.

Dodaj swoją opinię