Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era promuje doładowania z abonamentu

Era promuje doładowania z abonamentu

WitekT 16 Maja 2008 14:02

0 0

Era przygotowała promocyjną ofertę doładowań kont prepaid z telefonów sieci Era. Od 19. maja każdy użytkownik TakTaka i Heyah oraz abonent oferty Era Mix, którego konto zostanie doładowane z rachunku telefonu abonamentowego w sieci Era kwotą 25 zł, otrzyma każdorazowo dodatkowy promocyjny pakiet minut wymiennych na SMS-y.

Wartość pakietu promocyjnego:
dla TakTaka, TakTak Fon, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix to 10 minut (do wykorzystania w sieci Era i na stacjonarne) wymiennych na 40 SMS-ów do sieci Era,
dla Heyah to 10 minut wymiennych na 600 SMS-ów do Heyah.




Aby uruchomić usługę Doładuj z Abonamentu wystarczy wysłać SMS-a o treści AKTYWACJA na bezpłatny numer 8050 albo zadzwonić pod numer 602900 (połączenie z serwisem automatycznym jest bezpłatne). Po otrzymaniu SMS-a potwierdzającego wgranie aplikacji DOLADUJ należy włączyć i wyłączyć aparat. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpieczne i pozwala na pełną kontrolę: przed finalnym zatwierdzeniem operacji można poprawić wprowadzone dane lub zrezygnować z doładowania. Usługa Doładowanie z abonamentu pozwala uzupełnić konto TakTak lub Heyah kwotami 10 zł lub 25 zł wprost ze swojego telefonu abonamentowego - koszt doładowania zostanie doliczony do rachunku.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2008-05-16 15:38:27

    Dla mnie promocje typu 10 minut dostaniesz jak coś tam są po prostu śmieszne hehe. Jakby dali godzinę to spoko a tak to... np w mojej taryfie w przeliczeniu 10 minut to 50gr, to więcej dostanę doładowując np na allegro (1zł-1,5zł do przodu:)). Powiem że Plus się popisał dając 300 minut do sieci i na stacjonarne przechodząc z innej sieci do MixPlusa. Otóż jeśli się ma pakiet minut po 16, bądź ten przed 16 aktywowany (równocześnie można mieć tylko jeden aktywny), to te 100 minut schodzą w pierwszej kolejności z przed tym pakietem 300 minut (300 minut wykorzystywane są jeśli nie mamy żadnego pakietu, albo w godzinach innych niż w których to pakiet działa). Dla mnie bomba bo jestem: 210zł* + 30zł (gratis doładowanie) - 61zł (przeprowadzka z Orange) = 180zł do przodu (*300min razy 0,72zł/min=210zł). Pozdro

  • 0

    12. ~vasyll  2008-05-16 15:39:47  host: ip-213-17-162-22.project4.pl

    przecież to jest zwykły szeptany marketing. W regulaminie czas trwania promocji to 12.11.2007 do 31.10.2008. Radzę sprawdzać informacje...

  • 0

    13.  2008-05-16 15:43:58

    Na początku myślałem że te 300 minut będą w pierwszej kolejności schodzić, to pomyślałem że tylko 15zł z tego dostanę(5zł za 100 minut w pakiecie) a tu jednak nie.... Czyli po 16 w dni robocze i cały weekend płacę; 5gr/min, a przed 16 dzwoniąc schodzi ten pakiet 300minut... luz....

  • 0

    14.  2008-05-16 15:55:49

    Nie ma co narzekać. Zawsze to jest jakiś korzystny dla użytkowników Ery dodatek do doładowania dokonanego w przedstawiony powyżej sposób.

  • 0

    15. ~iceman  2008-05-16 16:28:07  host: dqd75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Lepszy rydz niz nic" głosi polskie przysłowie :) musze przyznac ,że do tak niskich doładowań trudno byłoby się więcej spodziewac, inni to i tego chyba nie dają

  • 0

    16. ~vasyll  2008-05-16 16:31:43  host: ip-213-17-162-22.project4.pl

    Czy wreszcie ktoś poprawi datę w artykule?

  • 0

    17.  2008-05-16 16:46:59

    vasyll: o jakim regulaminie mowisz i jakiej dacie? to o czym piszemy w newsie obowiazywac bedzie od 19 maja - dokladnie tak jak zostalo napisane.

  • 0

    18. ~  2008-05-16 18:33:42  host: apn-77-114-110-21.gprs.plus.pl

    W orange taka oferta jest od dawna i na dodatek można ładować kwotą 50 zł a za każde takie doładowanie dostajesz 10% więcej na konto do wykorzystania w sieci.

  • 0

    19.  2008-05-16 20:39:46

    wkoncu jak nie patrzec daja 10m/600smsow to jest dobry gratisek, piechotka nie chodzi, wkoncu jak nie patrzec za friko daja to dobry gest

  • 0

    20. ~  2008-05-16 21:35:51  host: 194.181.129.166

    Po raz kolejny PTC strzela do własnych punktów sprzedaży. Lepsze oferty przez internet, lepsze doładowania niż w punktach. Niedługo w tej sieci pozostanie tylko wirtualna obsługa. I dobrze - będzie więcej komisów.

  • 0

    21.  2008-05-16 23:10:47

    #19. Ale w Erze jest 10/40Smsów... Tylko w Heyah jest 600.

  • 0

    22. ~dino  2008-05-17 09:53:02  host: 76-14-14-117.sf-cable.astound.net

    w Heyah i tak zawsze dają 10 % wartości doładowanai bonusu, do tego teraz te 10 minut/ 600 smsów. pakiecik i mozna zejśc na poziom 20 gr do sieci non-stop bez większych problemów

  • 0

    23. ~Przemek  2008-05-18 12:47:45  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    na moje by mogli pomyslec o jakis obnizkach do pozstałuch sieci. Albo zrobic kolejny pakiet lojalnosciowy np po 12 miesiacach i zrobic np minute po 50 gr a sms np po 14-13 gr w koncu w ta strone powinni sie wzizc.

  • 0

    24. ~  2008-05-19 04:07:12  host: aaux36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "... należy włączyć i wyłączyć aparat" :D I pewnie pozostawić go w stanie wyłączonym.

  • 0

    25. ~vasyll  2008-05-19 10:06:24  host: ip-213-17-162-22.project4.pl

    ~SirmarK: Dokładnie taka promocja właśnie trwa! Od 19 maja zrobią identyczną? Przecież obecna skończy się 31.10.2008...

  • 0

    26. ~  2008-05-19 14:18:43  host: 68-218.is.net.pl

    25.vasyll: głupoty piszesz!! jak trwa i trwała ?? ja jakoś praktycznie zawsze i dość długo już ładuje tt i heyah 25 zł z abonamentu i jakoś nie dostawałem nigdy 10 minut! czemu ?? bo takiej promocji nie było tylko jest od dziś! więc stary zanim napiszesz takie głupoty to najpierw sprawdź!! pewnie nawet nie masz telefonu a nie w tt ani w heyah i pewnie jeszcze nigdy nie ładowałeś z abonamentu za 25 zł a się wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w błąd! no chyba że się mylę i dostawałeś już 10 minut za to ze doładowałeś telefon z abonamentu za 25 zł ?? tylko raczej chyba nie bo nic o tym nie napisałeś.. poza tym to jest nie możliwe bo promocja jest od dziś! wiec proszę Cie nie pisz głupot jak nie wiesz! pozdro :))

  • 0

    27. ~MaRiO  2008-05-19 14:19:17  host: 68-218.is.net.pl

    to wyżej pisałem ja // MaRiO

  • 0

    28. ~MaRiO  2008-05-19 14:27:11  host: 68-218.is.net.pl

    jeszcze jedno.. a może Panie vasyll Panu chodzi o całkiem inną promocje (która nic nie ma wspólnego o której mowa w tym newsie..) tylko że nie chce się dokładnie czytać regulaminy o co w niej chodzi i dlatego piszesz głupoty może Tobie chodzi o ta co już jest od dawana że jak doładuje się konto za 25 zł (bez znaczenia czy zdrapką czy z abonamentu) i w ciągu 21 dni zrobi się to ponownie też za min. 25 zł to dostaje się gratis 10 minut! a to całkiem inna promocja! która już jest od dawna! jeśli Tobie o tą promocje chodzi to chłopie zacznij dokładniej czytać wiadomości, regulaminy i zasady promocji bo robisz z siebie pajaca! i mylisz 2 rożne promocja! i przy okazji wprowadzasz innych w błąd i za wszelka cenę chcesz im udowodnić ze Ty masz racje a oni się mylą! pozdro :))

  • 0

    29. ~vasyll  2008-05-19 15:10:03  host: ip-213-17-162-22.project4.pl

    Kurcze, macie rację. Przepraszam wszystkich za pomyłkę. tak to jest jak się czyta regulaminy podczas pracy. Przyznaję się do gapiostwa, ale od razu "pajac"...

  • 0

    30. ~MaRiO  2008-05-19 15:45:46  host: 68-218.is.net.pl

    dobra sorry za tego pajaca.. (wycofuje się z tego) ale naprawdę trzeba dokładnie wszystko czytać.. bo widzisz co później się dzieje.. tylko niepotrzebne zamieszanie.. przynajmniej przyznałeś się do błędu i jest OK :)) pozdro :))

Dodaj swoją opinię