Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Prezenty na Święta

Era: Prezenty na Święta

LuiN 2 Listopada 2009 11:45

0 0

Od 2. listopada obowiązuje nowa oferta abonamentowa Ery - "Prezenty na Święta". Nowa jest jednak tylko nazwa promocji - sama oferta to nic innego jak tylko przedłużenie dotychczasowej promocji "Urodzinowe Prezenty".

Klienci mają do wyboru 3 warianty "prezentów świątecznych", obowiązujących przez cały okres trwania umowy. Są to: podwojona liczba minut na połączenia do Ery, Plusa, Orange i na telefony stacjonarne, lub usług "Sieć rodzinna" z darmowymi 2 tys. minut dla każdego z 3 numerów, lub 2000 minut w ramach usługi "Weekendy" (połączenia do Ery i na telefony stacjonarne).

O promocjach urodzinowych Ery pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Podobnie jak w poprzedniej promocji, w dwóch najniższych planach taryfowych obok podwojonej ilości minut pojawiają się mniejsze prezenty niż w wyższych taryfach: 200 minut na połączenia do wybranego numeru sieci Era lub 200 minut na połączenia do sieci Era i na telefony stacjonarne w weekendy.




Zobacz: regulamin promocji Prezenty na Święta (plik .pdf; 175 kB).
Zobacz: cennik telefonów w promocji Prezenty na Święta (plik .pdf; 381 kB).

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~Milord  2009-11-02 17:46:07  host: aeja143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za aneks w 50 stce Era płaci dilerowi + agentowi 150-200zł to są zmarnowane pieniadze Klienta. W Anglii Sklepów jest mało i wszystko załatwia sie prze telemarketing lub sklepy typu CarphoneWarehouse ktore maja wszystkie oferty.

  • 0

    57. ~  2009-11-02 18:29:36  host: inet20909na-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dostaje sie dwa razy wiecej minut do tego pakiet jest dobrze. Ja np nie lubie niczego zalatwiac przez siec tym bardzoej przez telefon wole wszystko zalatwiac na miejscu. Zreszta te prowizje w poscie 56 placa wszystkie sieci dilerom mniejsze wieksze ale placa.

  • 0

    58. ~Milor  2009-11-02 18:49:14  host: aeja143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak lepiej podpisać umowe w Sklepie i stracić 240zł (10x24miesiace). W sumie co to jest. A ze w przypadku nowa era 80 rabat przez rok siega 30zl. Jak chcemy przepłacać to proszę bardzo. ps. prowizje placa wszystkie sieci dlatego tak reklamuja swoje esklepy.

  • 0

    59. ~kolo  2009-11-02 19:17:13  host: public-gprs89363.centertel.pl

    promocję naprawdę ciekawe. a wspomniane w komentarzach oferty na przedłużenie wręcz super. mi w plusie za 55 pln bez telefonu dają 205 do wszystkich... z tego co czytam, w Erze miałbym więcej za 30 pln..ech...

  • 0

    60.  2009-11-02 19:27:23

    Ad 59. Nie pisz bzdur. Za 30zł maksymalnie 190 minut i nie do wszystkich tylko do W3.

  • 0

    61. ~  2009-11-02 19:42:40  host: inet20909na-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ja gdy przedluzalem umowe co prawda bez telefonu dostalem za 30zl 120min do tego za 15zl 500mb i tu zaznacze ze te 120min jest do wszystkich:)) wiec na przedluzaniowe oferty nie moga powiedziec nic zlego.

  • 0

    62.  2009-11-02 20:12:47

    Era ostatnio wysuwa bardzo ładne ofert abonamentowe. Najciekawsze są podwojenie ilości minut do Ery, Orange, Plusa i stacjo, i sieć rodzinna- zwłaszcza, że w ramach sieci może dzwonić też użytkownik Tak Taka nawet, kiedy ma zerowy stan konta.

  • 0

    63. ~  2009-11-02 21:09:53  host: v03-04.opera-mini.net

    ptc dzieli kontraktowco na:2x wiecej min lub 3w1,podobnie w prepaid na tt lub heyah..kazdy z w3 sobie poradzi.play juz nic nie wymysli-moze sie tylko pogorszyc,bo btsy ładnie budują.mirekb

  • 0

    64.  2009-11-02 21:17:37

    @55 poczytaj co ja dostalem ;) a wlasnie pod koniec sierpnia konczyla sie promocja, z ktorej skorzystalem. jezeli dla Ciebie to kepska oferta to nie wiem czego oczekujesz od abonamentu.

  • 0

    65. ~  2009-11-02 21:48:22  host: ip-94-42-9-185.multimo.pl

    ladujac 60zl co miesiac mbanka mam wiecej minut niz w erze za ta cene

  • 0

    66.  2009-11-02 22:31:42

    @64 Dostałeś tą ofertę bo miałeś farta . Teraz już tej oferty nie można dostać. Prosiłbym cię o jedno: nie pisz ze w Erze 500 mB kosztuje 15zl, bo tak nie jest. Trafiłeś na czas ze można było dostać te paczke za 15zl. Teraz jej nikt za tyle nie dostanie. W Erze 500 Mb kosztuje 50 zl.

  • 0

    67.  2009-11-02 22:45:07

    @65 zapomniales tylko napisac co tracisz majac stawke 19gr... mznajomi i pakiet internetowy to byly akurat ciekawe opcje, a wlaczajac promocje 'rozmowki polskie' traci sie te uslugi i nie mozna z nich korzystac, az do lipca 2010...

  • 0

    68.  2009-11-02 22:50:35

    @66 a przepraszam jak playowcy pisza, ze maja po 20-60zl za free, czy tez 3x wiecej w abonamencie to nie trafili na ten wlasciwy czas? promocja promocji nierowna. ja bardzo swiadomie wybralem taka opcje jaka wybralem. wiedzialem, ze od wrzesnia beda zmiany i przedluzylem w ostatnim dniu obowiazywania starej promocji. swiadomi uzytkownicy to zmora naszych operatorow. prosze nie pisz o farcie, bo na taka opcje jak ja mogl sie zalapac kazdy, kto mial umowe do wrzesnia-grudnia 2009. po za tym, cos za cos - jako staly abonent mam plusy z tego tytulu, a reszta niech cieszy sie prepaidami i niskimi stawkami. jak bylem w idei/orange po 24 miesiacach tez dostalem bonus w postaci 50% wiecej zlotowek i umowe na tylko 12 miesiecy. no ale dla wielu osob czekanie 24 miesiace to za dlugo...

  • 0

    69.  2009-11-02 23:01:32

    @68 "ja mogl sie zalapac kazdy, kto mial umowe do wrzesnia-grudnia 2009" - czy oferta dla każdego z ulicy ;].

  • 0

    70.  2009-11-02 23:06:11

    @68 A jeśli teraz wyłączysz ta paczkę , bo nie będzie ci potrzebna, powiedzmy przez miesiąc i włączysz ponownie to ile za nią zapłacisz? Tu nie ma żadnej swobody, tak jak paczki iplus w telefonie w Plusie (25/100/250/500 mb ). W Plusie włączasz i wyłączasz kiedy chcesz.

  • 0

    71.  2009-11-02 23:19:44

    @69.70 a w jaki celu mialbym jak wylaczac? po za tym wybiorczo odniosles sie do mojej wypowiedzi. KAZDY korzysta w abonamencie z jakiejs promocji. gdyby era nie zaproponowala mi tego, co mam to logiczne chyba jest, ze umowy bym nie przedluzyl i szukal innego operatora. nie rozumiem w czym problem. jedni maja 3x wiecej zlotowek inni maja tansze uslugi. co kto lubi. nikt nie mowil, ze jest to oferta z ulicy, pisalem przeciez wyzej, ze bylo to przedluzenie w sierpniu.

  • 0

    72. ~JA  2009-11-03 08:28:17  host: chello089078180075.chello.pl

    thonka - nie przejmuj się, mało kto umie czytać (bardziej czytać to umi) a co dopiero ze zrozumieniem... Smutne to ale cóż...

  • 0

    73. ~JA  2009-11-03 08:46:17  host: chello089078180075.chello.pl

    pooglądałem sobie te wypasione "prezenty na święta" i popłakałem się ze śmiechu. Jak popatrzyłem na ich propozycję to miałem przed oczami taki rysunek (po necie hula) jak siedzi Mikołaj z opuszczonymi gatkami na kominie i ładuje weń, a podpis głosi: musiałeś nieźle nabroić skoro Mikołaj rozdaje takie prezenty (czy jakoś tak to leciało). Widać, że era również obsrywać chce swoich chlebodawców/klientów. No chyba, że to chodziło o "świąteczne prezenty" na święto zmarłych, a na bożonarodzeniowe prezenty trzeba poczekać do grudnia... sam już nie wiem.

  • 0

    74. ~aa  2009-11-03 14:01:01  host: test.zetobi.com.pl

    a czy ktos zauwazyl ze te dodatkowe minuty to sa _tylko_ minuty??? ze nie wymieniaja sie na smsy?? ze nie przenosza sie z miesiaca na miesiac?? i w jakiej kolejnosci sa zdejmowane z konta?? "bo jak wgryzc sie w szczegoly..."

  • 0

    75. ~JA  2009-11-03 18:14:37  host: ogr054.multi-play.net.pl

    Era leży i kwiczy! Jak mi koleś z BOA zaproponował ofertę na przedłużenie umowy to mniej więcej była tak dobra jak oferta playa na dzień dobry. A ile się nasapał przy tym, ile kierowników odwiedził (jak był twierdził) to tylko on wie. I może zostałbym w erze, ale niestety telefony drogie jak cholera (ciekawe ile kosztuje cholera), a te co mnie interesują, to ich nie ma. Oferta bez telefonu też nie wali z nóg. Zastanawiam się czym się PTC kieruje, robiąc to co robi. Oferty świąteczniej nie wspomnę bo znów będzie mnie brzuch bolał ze śmiechu... I gwoli ścisłości - oferty porównywałem tylko i wyłącznie pod moim kontem używania telefonu; moich potrzeb.

Dodaj swoją opinię