Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Premia GOLD dla najlepszych klientów

Era Premia GOLD dla najlepszych klientów

sirmark 12 Stycznia 2006 14:12

0 0

Era wprowadza nowy program Era Premia GOLD skierowany do najlepszych, najbardziej wartościowych klientów.

Era Premia GOLD gwarantuje:
- najlepszą obsługę zapewnioną przez dedykowaną grupę konsultantów, 24 godziny na dobę pod specjalnym numerem telefonu 602 910 (000)
- co 12 miesięcy możliwość skorzystania z oferty Wymiana telefonu.
W najbliższej przyszłości, zestaw przywilejów powiększy się o listę partnerów programu, dopasowanych do potrzeb najlepszych abonentów.




Lista benefitów będzie stale rozwijana i dostosowywana do oczekiwań klientów.

Możliwość otrzymania statusu będą mieli wybrani Klienci prywatni, SOHO i SME, posiadający od 1 do 19 kart SIM i będzie do nich skierowana specjalna kampania informacyjna.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-01-12 14:19:41

    wszystko fajnie tylko na jakiej podstawie beda wybierane osoby do tego programu, pewnie ten kto najwiecej placi i najmniej wymaga:) a czy ktos sie orientuje czy po 16 stycznia sa przewidziane jakies zmiany w ofercie utrzymaniowej?

  • 0

    2. ~moczymorda  2006-01-12 14:20:02  host: dpq224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezłe :) Tylko jak sie wbic do takiej elitarnej grupy :)

  • 0

    3. ~Tytus  2006-01-12 14:34:02  host: dqd27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "co 12 miesięcy możliwość skorzystania z oferty Wymiana telefonu.
    W najbliższej przyszłości, zestaw przywilejów powiększy się o listę partnerów programu, dopasowanych do potrzeb najlepszych abonentów." - no i bardzo dobrze kombinują, dotychczas trzeba się u opów było wykłócać o przywileje bo niezależnie od tego czy się płaciło 20 zeta miesięcznie czy 2000 za rachunki to pisane regulaminy były takie same - uważam, że trzeba właśnie skodyfikowac takie zapisy. wprawdzie Idea przez chwile miała jakis program profit VIP ale w praktyce to on do niczego nie upowazniał :(

  • 0

    4.  2006-01-12 15:35:15

    "(...) najlepszych, najbardziej wartościowych klientów. "

    Takie teksty są najlepsze. Zawsze można powiedzieć, że Pan/Pani nie zalicza się do tej grupy :/

  • 0

    5. ~burzum  2006-01-12 16:50:44  host: dqg2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zobaczymy jak to będzie działać. Ja jestem za, może uda mi sie dołączyć :)

  • 0

    6. ~wlo  2006-01-12 17:16:03  host: asb150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "najlepszych, najbardziej wartościowych klientów" - a kto to taki? Ja bym na miejscu pozostalych sie obraził ;-))) Czyżby prawo pozwalało na takie traktowanie klientów? Czym dany klient może róznić się od innego?

  • 0

    7. ~  2006-01-12 18:24:40  host: 213-238-106-247.adsl.inetia.pl

    czuje tutaj wielką ścieme!tak naprawde to nic nie wynika z tej oferty,tajemniczy abonent który otrzyma specialną oferte jak im przypasi to może byc wielka fikcja połączona z wielka niewiadomą!!!!!!!

  • 0

    8. ~nam  2006-01-12 18:25:23  host: achc1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    warunki: rachunki srednio z ost. roku 300pln netto/m-c, z czego abonament musi zawierac minimum 60% tej kwoty, staz w sieci ponad 25 miesiecy. powodzenia ;-)

  • 0

    9. ~9laz  2006-01-12 21:55:40  host: abw186.internetdsl.tpnet.pl

    Po sześciu latach płacenia biznesowego haraczu zrobiłem im papa i siedze zadowolony na TT. Bez "negocjacji" i łaskawego "zaliczania" mam lepsze warunki niż w ówczesnym abonamencie.

  • 0

    10. ~  2006-01-12 23:08:56  host: chello084010043160.chello.pl

    ~wlo - najlepszy klient to taki, który korzysta z telefonu, a jakiś dres kupujący i kłócący się o nokie N92 za zeta i płącący sam abonament

  • 0

    11. ~  2006-01-12 23:09:32  host: chello084010043160.chello.pl

    ~9laz, skąd się urwałeś

  • 0

    12.  2006-01-12 23:41:30

    Witku, jakies przecieki kto to jest najlepszy klient indywidualny? 300 zlotych rachunku? czy troche wiecej? z gory dziekuje :)

  • 0

    13.  2006-01-13 00:52:07

    sympatyczny: 300 zł i 25 miechów stażu w sieci, w rachunkach comiesięcznych co najmniej 60% abonamentu... Dodatkowo chyba z tej grupy i tak będą wybierać ludzi...

  • 0

    14.  2006-01-13 01:51:17

    merci :)

  • 0

    15.  2006-01-13 08:01:12

    no to sie nie zalapie bo srednio mi wyszlo 186 PLN / numer, w sieci jestem 5 lat :(

    czy to trzeba liczyc jako kwota sumy kart SIM, czy kazda karta osobno ?

  • 0

    16.  2006-01-13 08:07:14

    proponuje odpalic jeszcze jakas grupe na forum, gdzie moga pisac ludzie bez kont usera, wiem z doswiadczenia, ze napedzi to ruch i bedzie wiecej postow...

  • 0

    17. ~akmert  2006-01-13 15:05:07  host: dqd114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tacy klienci zdecydowanie zaslugują na specjalne względy. Moim zdaniem nieźle to obmyślili

  • 0

    18. ~komarzycho  2006-01-16 12:25:51  host: bcl192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przeciez to juz u nich działa. Kumpel co 12m wymienia telefon wlasnie mial wymiane 6230i za 120,78 ... brawo Era :)

  • 0

    19. ~zaku  2009-11-15 14:14:30  host: eoy209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    he he a ja jestem w era premia gold he he zadzwonili do mnie czy chciałbym się zapisać :) a teraz muszę zmienić swoja stara wysłużoną n95 na nowa n97 :)

  • 0

    20. ~rafalik1  2010-04-19 15:50:00  host: 192.193.245.16

    Nie bierz n97 mam jako jeden z pierwszych w erze ten tel już prawie rok niedługo będzie syf i badziew wiesza się i kiepska jakoś wykonani. Jest to zabawka a nie tel dla poważnych osób. Co Do ery gold jestem od początku warunki są proste powyrzej 300zł rachunki średnio czyli nie mniej niż 3600zł roczni z jednej aktywacji. Mam 3 aktywacje i średnio rocznie era dostaje odemnie około 10 000zł a gdy mam problem muszę czekać na rozwiązanie dużo czasu i co z tego że jestem goldem? Za tel każą płacić jak w ceniku jeśli wymienia się po 12 miesiącach to jest kpina. Niech dbają o goldów. Jeśli w erze się nie zmieni podejście do klientów GOLDOWYCH to ja rezygnuje z tej sieci. Ere polecam osobą które mało korzystają z tel.

Dodaj swoją opinię