Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era porozumiała się z TP

Era porozumiała się z TP

WitekT 26 Października 2004 12:04

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa zakończyła negocjacje z TP SA i uzgodniła warunki aneksu do umowy o połączeniach z telefonów stacjonarnych na komórkowe (tzw. F2M).

Zgodnie z poczynionymi uzgodnieniami, obniżka połączeń kierowanych przez Abonentów TP do sieci PTC wejdzie w życie od 1 listopada 2004 roku. Ostateczne ceny połączeń F2M zależeć będą od przyjętych przez TP S.A. rozwiązań taryfowych zgłoszonych do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty.
Trwające kilka miesięcy negocjacje przyczyniły się do obniżenia marż TP S.A. za połączenia F2M, a ich wynik stanowi podstawę do dalszych możliwych obniżek cen w przyszłości.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~fronti  2004-10-26 13:29:00  host: dmn137.neoplus.adsl.tpnet.pl

  i dobrze sie stało tesa nie jest niezniszczalna, a era pokazala plusowi i idei ze jednak mnożna.

 • 0

  2. ~tomacisz  2004-10-26 15:10:00  host: 81.15.170.18

  CO TO ZNACZY: Zgodnie z poczynionymi uzgodnieniami, obniżka połączeń kierowanych przez Abonentów TP do sieci PTC wejdzie w życie od 1 listopada 2004 roku. Czy chodzi o stawki rozliczeń pomiędzy ERA i TP czy o ceny dla klientów ? Nie jest to dla mnie jasne ;-)))

 • 0

  3. ~kokos  2004-10-26 23:25:00  host: aej100.internetdsl.tpnet.pl

  ostrzegam przed tpsa i piszę ni eprzypadkiem z malej litery ponieważ y tepsa to mistrz swiata w ...no teraz to nie mam słowa jak to opisać... w wykańczaniu swoich klientów!!! to i ale przez pól roku tepsa nie mogla wyłączyć mi uslugi ...po 4krotnych pisemnuch reklamacjach ..potem kilkkukrotrnych ponowieniach na 9393 przestalem w końcu płacić na za te usługe której nie miałem ...i wyklączyli mnie z sieci..tu prosze cenzurantów przepuście bo to kurwy...z reszta czego bym yu nie napisał od roku tePSA STAJE NA GŁOWIE BYM SIE OD NIEJ ODCZAEDPIŁ TAKIEMI ZAGRANIAMI ..MOŻE OTO CHODZI AJA SIE TYL;KO JAOŚ NIE

 • 0

  4. ~  2004-11-04 13:12:00  host: cache.ilabs.pl

  TOMACISZ:DO SIECI PTC TO ZNACZY DO ERY.JAKIES PYTANA JESZCZE?? ?? ??

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet