Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era pomoże uratować Bubu

Era pomoże uratować Bubu

sirmark 9 Marca 2004 20:44

0 0

Uratuj Bubu to nowa gra dostępna na stronach WAP serwisu Era Omnix. Polega na opiekowaniu się wirtualnym zwierzątkiem, żyjącym tylko w pamięci komputera, lecz jak żywe reagującym na różne czynności pielęgnacyjne gracza.

Hodowla zwierzątka, a raczej opieka nad niesfornym Dandarianinem, sprowadza się nie tylko do podawania mu jedzenia. Można z nim podróżować, szukać magicznego Okulara Szzzmocy, a nawet od czasu do czasu napić się czystej "Futki na Kumkurkach". Dodatkowo podopieczny też może mieć zwierzątko, Schizofredkę, którym musi się opiekować, oczywiście pod nadzorem gracza. Musi on jednakże pamiętać, że Bubu jest wymagający i też może solidnie dokuczyć, wysyłając np. SMS-a do gracza o wczesnoporannej porze... Gra jest doskonałą receptą na nudę. Specyficzny język komunikacji z Bubu może rozśmieszyć każdego, nie tylko dzieci, ale również trochę starszych graczy.
"Uratuj Bubu!" jest kolejnym hitem przeznaczonym dla miłośników tego typu rozrywki, po słynnej, cieszącej się olbrzymią popularnością grze "Mój Pingwin" oraz grze "Moja dziewczyna". W ciągu zaledwie kilku pierwszych tygodni od udostępnienia gry w sieci Era, Bubu zostało już przygarnięte przez niemal 10 tysięcy osób.

Gra "Uratuj Bubu!" dostępna jest na stronach WAP serwisu Era Omnix pod adresem wap.eraomnix.pl (zakładka Rozrywka, a następnie Gry na telefon i EraGotchi, a także przez zakładkę "Na skróty" wpisując np. słowo kluczowe "zakupy" albo odpowiadający mu skrót "7028").

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-38-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet