Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era pomaga niewidomym

Era pomaga niewidomym

WitekT 10 Listopada 2004 12:18

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa ufundowała 4 specjalistyczne stanowiska komputerowe dla osób niewidomych z Ośrodka Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy. Z daru mogą korzystać osoby z całej Polski, którym utrata wzroku w wieku dorosłym uniemożliwiła kontynuację pracy zawodowej.

Dzięki oddanym dzisiaj do użytku nowoczesnym stanowiskom komputerowym, osoby niewidome i słabo widzące będą mogły wziąć udział w specjalnym szkoleniu zawodowym z dziedziny telemarketingu. W ciągu roku przeszkolonych zostanie w ten sposób blisko 40 osób.
Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy jest jedyną tego typu placówką w Polsce, organizującą różne formy rehabilitacji i szkoleń dorosłych osób niewidomych z całego kraju. Każdego roku z różnych usług rehabilitacyjnych i szkoleniowych Ośrodka korzysta 500 osób.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet