Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era pomaga niewidomym

Era pomaga niewidomym

WitekT 10 Listopada 2004 12:18

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa ufundowała 4 specjalistyczne stanowiska komputerowe dla osób niewidomych z Ośrodka Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy. Z daru mogą korzystać osoby z całej Polski, którym utrata wzroku w wieku dorosłym uniemożliwiła kontynuację pracy zawodowej.

Dzięki oddanym dzisiaj do użytku nowoczesnym stanowiskom komputerowym, osoby niewidome i słabo widzące będą mogły wziąć udział w specjalnym szkoleniu zawodowym z dziedziny telemarketingu. W ciągu roku przeszkolonych zostanie w ten sposób blisko 40 osób.
Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy jest jedyną tego typu placówką w Polsce, organizującą różne formy rehabilitacji i szkoleń dorosłych osób niewidomych z całego kraju. Każdego roku z różnych usług rehabilitacyjnych i szkoleniowych Ośrodka korzysta 500 osób.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-240-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.