Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: pełny cennik FUN

Era: pełny cennik FUN

WitekT 14 Stycznia 2006 15:59

0 0
Era opublikowała pełny cennik usług FUN. Ucieszą się zapewne Ci, którzy liczyli na pojawienie się w ofercie Erajednostek.

Cennik taryfy Era Fun
cennik era erafun cennik era erafun

Cennik usług taryfy Era Fun
cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi
cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi
cennik era erafun uslugi cennik era erafun uslugi




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33.  2006-01-15 15:00:23

    ja tez przywędrowałem z GOLa ale przez RSS i coraz bardziej przekonuje sie do tego portalu:)

  • 0

    34. ~wos  2006-01-15 15:27:45  host: 83.238.70.51

    Rachunek szczegółowy za 61 PLN !!!!
    O...jasna !!!
    Ładnie zaporowa cena.!!!

  • 0

    35. ~mon  2006-01-15 16:36:18  host: abrx147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czym tu sie podniecac, telefony do kitu wiec nie przezywajcie!

  • 0

    36. ~mon  2006-01-15 16:37:56  host: abrx147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus najlepszy!!!!!!!!!!!! +)

  • 0

    37.  2006-01-15 17:02:43

    hehe...skoro tak chwalicie telepolis.pl to i ja sie przylacze...wczesniej rowniez korzystalem z gsmonline, ale coraz bardziej przekonuje sie do tego serwisu...trzymajcie tak dalej!

  • 0

    38. ~piotrek  2006-01-15 17:10:45  host: chello084010160108.chello.pl

    dzis rano przedłuzylem umowe w Erze:do tej pory rachunki 60-80zl brutto,umowa dla indywidualnych....4 pakiety(zestaw JUZ przygotowany przez ere,nie mozna innych pakietow wybrac:2xuniw czyli 80 min+taniej w sieci 100min+darmowe weekendy)w sumie co miesiac przez 2 lata 80zl.Telefon Nokia 6230i za 249zl brutto.TANIOCHA!!! Era przebiaja wszystkich!! OD JUTRA promo bedzie zmieniona i niektore telefony przy przedluzeniu PODROZEJA!!! tak mi powiedzieli wiec spieszcie sie dzisiaj bo niektore salony w centarch handlowych sa jeszcze otwarte do 20ej...inne opcje to :1 pakiet(40min do wszystkich) 2 pakiety(80min do wsz) i trzy pakiety(2x40 min i taniej w sieci 100 minut) PLUS przy przedluzeniu(rachunki 100zl) zaproponowal tak smieszna ofertez e nie bede jej nawet przytaczal....CZEKAM NA INFO co WAM era proponowala/proponuje przy przedluzeniu umowy!!!!

  • 0

    39. ~DeSzcz  2006-01-15 17:33:30  host: sun2.smsnet.pl

    a jakies phoniki moze ktos wie? bo polaczenia to jedno a fony to drugie

  • 0

    40. ~sirM  2006-01-15 17:44:15  host: chello083144109183.chello.pl

    DeSzcz: informacje o telefonach i promocjach wstawione sa w dziale: "promocje", informowalismy o tym we wczesniejszych wiadomosciach.

  • 0

    41. ~glodek  2006-01-15 21:41:21  host: host-ip26-138.crowley.pl

    rcicho. gdyie jest te informacja o 8gr w mix w Plusia?

  • 0

    42. ~yan  2006-01-15 22:22:55  host: abwv178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rzeczywiscie, gratulacje dla calej ekipy telepolis, a przede wszystkim witka

  • 0

    43. ~mario77  2006-01-16 13:25:16  host: pe173.chorzow.sdi.tpnet.pl

    W NOWEJ TARYFIE ERA FUN JEST NAJNIŻSZY KOSZT UTRZYMANIA AKTYWNWGO NUMERU /A TYLKO DO TEGO ZOBOWIĄZUJE NAS UMOWA/ TO 400 PLN /8 DOŁADOWAŃ PO 50 ZŁ/. NAJBARDZIEJ ELASTYCZNA OFERTA MIX - BRAK WYMAGALNEJ KWOTY DOŁADOWANIA CO MIESIĄC.

  • 0

    44. ~Hotma  2006-01-16 14:47:12  host: ogorek.akron.net.pl

    Czyli jednak nie ma erajednostek :/. Szkoda.

  • 0

    45.  2006-01-16 15:34:24

    za bardzo mi to przypomina taryfy Orangegutana . Tylko stawka sie różni za 1min. połączenia . Kiedyż wprowadzą nailczanie sekundowe?!

  • 0

    46. ~Hotman  2006-01-16 16:27:34  host: ogorek.akron.net.pl

    jest naliczanie sekundowe!

  • 0

    47. ~  2006-01-16 17:57:02  host: dial-96.wroclaw.dialog.net.pl

    wedlug mnie kiszka troche.. 70/20 gr za min/sms to przegiecie.. w TT sa minuty po 19/29 gr i smsy po 7.. do tego nowy telefon mozna miec juz za 99 zl (+50 na wygadanie), a zasady utrzymania nr takie same + mozliwosc zrezygnowania w dowolnym momencie.. 40% mixa? heh..

  • 0

    48.  2006-01-20 15:34:08

    ~corner: tt happy :) 23 zl za minute :> wrrr

  • 0

    49. ~dreapheus  2006-01-21 11:12:03  host: ip-58-54.ib.tcz.pl

    ciekawe czy mozna w tym mixie korzystac z era premia? wie ktos moze?

  • 0

    50. ~adi  2006-01-22 12:43:42  host: proxy.leczna.enterpol.pl

    a jestem ciekawy co sie stanie gdy utracimy ważność i niebędziemy mogli wykonywac połączeń?? Jest za to jakaś kara pieniężna czy coś??

  • 0

    51. ~maro  2006-01-23 20:53:55  host: cor23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HEYAY TO JEST TO!!!Zadniuśkich ściemek i full luzik

  • 0

    52. ~maro  2007-01-11 16:46:35  host: cwc146.internetdsl.tpnet.pl

    era jest spoko i to każdy wie ja też i mam plusa i orange w du.....

Dodaj swoją opinię