Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: otwarcie dedykowanych salonów dla klientów biznesowych

Era: otwarcie dedykowanych salonów dla klientów biznesowych

LuiN 30 Czerwca 2009 16:25

0 0

Era uruchomiła Centra Obsługi Klientów Biznesowych. Tym samym PTC jako jedyny operator komórkowy w Polsce posiada sieć punktów specjalnie dedykowanych do obsługi przedsiębiorców.

Aktualnie są do dyspozycji Centra Obsługi Klienta Biznesowego w Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Wszystkie punkty są dogodnie zlokalizowane oraz dysponują bezpłatnym parkingiem dla klientów. Do końca roku Era planuje uruchomienie kolejnych tego typu placówek w wybranych miastach.




Na spotkanie z doradcą można umówić się wypełniając formularz dostępny na stronie www.era.pl w zakładce biznes, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod specjalny numer dedykowany dla wybranego Centrum.

Każdorazowo pracownicy punktu skontaktują się z klientem i uzgodnią z nim najdogodniejszy termin spotkania. Na miejscu będzie on miał możliwość przetestowania wybranych usług Ery Biznes, zapoznania się z aktualną ofertą oraz najnowszymi modelami telefonów.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~rad  2009-06-30 18:54:17  host: epe190.internetdsl.tpnet.pl

    W Orange coś takiego jest już od ponad 2 lat tzw. Biznes Corner...

  • 0

    15. ~  2009-06-30 19:03:34  host: 94-240-43-2.lukman.pl

    ..a jak przyjdzie "cywil" to go wyrzucą? ;)

  • 0

    16. ~kin  2009-06-30 19:19:14  host: public-gprs97589.centertel.pl

    nie ma no narzekać, myślę, że wielu ludzi biznesu doceni indywidualne podejście i możliwość zaoszczędzenia czasu

  • 0

    17. ~haron  2009-06-30 19:26:18  host: public7254.xdsl.centertel.pl

    @15 biznes cornery są targetowane do klientów biznesowych aczkolwiek każdy "cywil" jest także obsługiwany więc nie ma mowy o żadnej dyskryminacji klientów indywidualnych orange'a

  • 0

    18. ~vadi  2009-06-30 20:08:00  host: 91.193.172.157

    W Oragne jest co innego, nie mylcie pojęc. Zresztą jest na górze napisane ze Era jaki pierwsza uruchomiła coś takiego. Pewnie macie na myśli stanowiska w punktach sprzedaży. A tutaj całe nowe placówki. Kwestia umówienia się jest bardzo dobre, w biznesie czas to pieniądz a umawiając się można sprawe załatwić w miare szybko a to dobrze.

  • 0

    19. ~uzer  2009-06-30 20:51:46  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Trzeba przyznac bardzo dobra promocja oferty biznesowej.

  • 0

    20. ~Gal  2009-06-30 21:00:17  host: 77-253-6-53.adsl.inetia.pl

    A ja zawsze sadzilem, ze to handlowiec przyjezdza do przedsiebiorstwa, a nie na odwrot. Ale pewnie o czym sie nie wiem.

  • 0

    21. ~hi  2009-06-30 21:03:31  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    oferta powstala w momencie odpowiadania sobie ery na pytanie "co tu zrobic zeby ludki nie przeszkadzaly w zdzieraniu kasy z klientow nabijajacych ich kiese?"

  • 0

    22.  2009-06-30 21:12:21

    Ha to mówia "tonący brzytwy sie chwyta" Era obnizyła by lepiej stawki połaczen do innych sieci a nie wydawała bez sesu kasy na jakies saloniki... niewiem moze licza ze pozyskaja "Biznesowych Emerytów" ktorzy przyjda tam bo beda miec najblizej... strasznie głupia zagrywka ktora odbije sie jeszcze czkawka erze...

  • 0

    23. ~  2009-06-30 21:26:20  host: t07-15.opera-mini.net

    Ruch na5.era ostro promuje biznes.mirekb

  • 0

    24.  2009-06-30 22:21:16

    Kiedyś lubiłem tę sieć. Ale teraz po podwyżce cen telefonów, nienajciekawszej ofercie abonamentowej (wolę abonament Orange)... No jeszcze dzielenie abonentów na lepszych i gorszych... (te odrębne salony) Niech Era cała zrobi się biznesowa. Zobaczymy czy ją to uratuje. Ach jest jeszcze ta rzekomo fantastyczna nowa oferta z laptopami. Przecież trzy lata temu można było kupić notebook średniej klasy za złotówkę. Teraz to już niemożliwe. Netbook za złotówkę - to tak, ale za prawie 200 zł abonamentu - jak trzy lata temu (ale wtedy to było za notebooka, a nie za netbooka). Liczy Era, że biznesmen kupi sobie u nich notebooka? Przecież biznesmen też nie jest idiotą.

  • 0

    25. ~Jankes  2009-07-01 08:27:38  host: ip-84-201-216-116.nplay.net.pl

    Przecież to bzdura. Może Plus nie ma takich salonów, ale za to ma ogromną liczbę konsultantów tylko dla klientów biznesowych, o których nikt nawet nie wie! I żadna sieć takiej obsługi biznesu na chwilę obecną nie ma i długo mieć nie będzie.

  • 0

    26. ~gekon  2009-07-01 09:12:42  host: apn-77-113-235-72.dynamic.gprs.plus.pl

    ALE MI NOWINA- W Plusie prawie każdy handlowiec G300 ma biuro gdzie mogą przyjechać klienci,a poza tym klienci wolą jak się do nich jeźdźi.

  • 0

    27.  2009-07-01 09:47:00

    Hmmm... Na pewno przydatne. Tylko nie rozumiem po co? Powiem tylko, ze w moim prowincjonalnym, chcoaż byłym wojewódzkim, mieście ma swoje biuro przedstawiciel opeartora dla klientów biznesowych (tzw. G300), z bezpłatnym parkingiem, można umówić spotkanie na miejscu albo w siebie - dojedzie wówczas... Fakt, że nie ma szyldu na pół budynka a standardową tabliczkę z ozaczeniem firmy tylko... Kawę się dostaje i paluszki ;-)

  • 0

    28.  2009-07-01 09:48:35

    ~Gal - zapewne chodzi o samochód ;-)

  • 0

    29. ~trek  2009-07-01 10:02:03  host: abbr96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wieczne narzekanie. w salonie jest więcej możliwości testów i prezentacji możliwości sprzętowych. do tego jakiś mini poczęstunek i nie ma problemów. w ten sposób pokazują , że im zależy na kliencie

  • 0

    30.  2009-07-01 11:51:15

    ~trek - no wiesz... Ja w takim biurze, o którym wcześniej pisałem, mogę do ręki wziąć telefon jaki chcę, do każdego włożą aktywną kartę - mogę zadzwonić, mogę z internetu skorzystać... I to naprawe nie od wczoraj a od dobrych pięciu lat ;-) O kawie i paluszkach już mówiłem ;-) No i podstawa - totalny brak rutynowych, wyuczonych regułek wkurzających klientów ;-)

  • 0

    31. ~głest  2009-07-01 22:01:35  host: 195.116.217.4

    myślę, że po wypróbowaniu swojej nowatorskiej formuły Era powinna otworzyć sieć sklepów spożywczych, w których klient umawia się telefonicznie i dzwoniąc od razu zamawia towary jakie mają się znaleźć w jego koszyku, ale i tak musi sam po nie przyjechać - sukces murowany, a jaka oszczędność czasu, że nie trzeba stać w kolejce!

  • 0

    32. ~impassive  2009-07-03 16:34:53  host: ip-94-42-25-168.multimo.pl

    Dla każdego biznesmena sto esemesów o mercedesach gratis!

  • 0

    33. ~Roman XXX  2009-09-05 00:09:09  host: inet20907nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Doradcy mobilni w Erze pracują od 6 lat nazywają się Autoryzowany Doradca Biznesowy w Gdańsku minimum 10 osób. Ci którzy ich nie widzieli poprostu powinni pomyśleć o czymś więcej niż 3 telefonu po 20 zł abonamentu. A jeżeli macie taką potrzebę wszyscy doradcy mają numery na 608066XXX gdzie XXX oznacza dowolną liczbę traficie na jednego poda wam namiar do kogoś z Gdańska. Podałbym sam ale nie chcę obciążać swojego doradcy.

Dodaj swoją opinię