Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era oficjalnie potwierdza ceny iPhone'a

Era oficjalnie potwierdza ceny iPhone'a

WitekT 8 Sierpnia 2008 16:57

0 0

apple iphone 3gEra oficjalnie potwierdziła ceny iPhone’a 3G i taryfy, które wczoraj opublikowaliśmy. Dodatkowo, znane są nowe szczegóły dotyczące procedury zakupu - kupować można go już teraz!

Szerzej o cenach iPhone’a 3G w Erze pisaliśmy w tej wiadomości.

W promocji, która trwa do 21. sierpnia, czyli momentu startu oficjalnej sprzedaży, telefonu nie dostaje się w momencie zakupu. Można go odebrać osobiście w wybranym punkcie sprzedaży (od 22. sierpnia) bądź zażyczyć sobie dostarczenia telefonu kurierem. W regulaminie promocji jest informacja, że może to potrwać nawet 60 dni roboczych. Płatność, jak i rozpoczęcie okresu abonamentowego, następuje dopiero w momencie odebrania iPhone’a.




Koszt aktywacji w promocji to 49 zł brutto. Kara za zerwanie umowy to od 1300 zł dla najtańszego abonamentu do 2200 zł dla najdroższego.

Zobacz: listę salonów, gdzie będzie można kupić iPhone’a (plik PDF; 87 kB).
Zobacz: regulamin promocji Taryfy dla iPhone 3G w sieci Era - przedsprzedaż (plik PDF; 101 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • 0

    84.  2008-08-12 23:00:44

    skąd info, że nie będzie tego telefonu w plusie?

  • 0

    85.  2008-08-13 20:42:41

    No jak to skąd, tylko Orange i Era ma wyłączność!

  • 0

    86. ~Przemo  2008-08-13 21:49:33  host: 87-205-173-221.adsl.inetia.pl

    Orange już podało ceny są niższe od Ery... znaczy nie oficjalnie

  • 0

    87.  2008-08-14 13:38:03

    z ta wylacznoscia nie doczytalam, tak czy owak ere mam, mzoe kiedys bedzie mnie stac ;] tak, orange ma tansze

  • 0

    88.  2008-08-15 17:52:57

    Hm kurde te ceny w ogóle nie powalają, a telekomy zrobią i tak na nas taki biznes, że szkoda gadać

  • 0

    89. ~minia  2008-08-16 09:20:27  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    a skad macie takie informacje? na stronie orange jest napsiane ze oferta bedzie przedstawiona dopiero 22 sierpnia. jakos nie moge uwierzyc ze orange wystartuje z lepsza oferta od ery. patrzac chociaz na to porownanie http://media2.pl/telekomunikacja/39381-ile-mozna-dzwonic-i-pisac -za-55-zl-miesiecznie.html widac orange na szarym koncu, a era depcze po pietach p4. telefony w orange tez nie sa w super cenach wiec nie uwierze jak nie zobacze.

  • 0

    90. ~Zeus  2008-08-17 16:32:44  host: 77-253-112-64.adsl.inetia.pl

    Czas pokaże, kto będzie lepszy, to już za 5 dni... ktoś odlicza do cen Orange :)

  • 0

    91. ~i co z tym  2008-08-18 12:08:18  host: acfs166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i co z tym iphonem ze kazdy leci do niego jak mucha do g@@a. Bluetooth przez ktry nic nie mozna wyslac. wi fi tylko do przegladarki aparat 2mpix bez autofokusa brak mmsow kamery. Proszę nie piszcie mi tutaj że można dograć program i po wszystkim. Taki zwykły wyjadacz chleba kupi go i bedzie żałować. Za taka cene mogl by ten tel mieć chociaz mms. A aplikacja w tle np do mmsów bedzie zarla baterie. Telefon do zabawy

  • 0

    92.  2008-08-18 18:39:28

    W Orange za 110 netto 8gb jest za 349 zł

  • 0

    93.  2008-08-18 19:06:27

    329 zł na 24 miesiace

  • 0

    94.  2008-08-18 20:12:18

    orange jest na szarym końcu bo i nawet jak bedzie miec tansze telefony to nie nadrobi zaległości w stosunku do ery przeciez orange ma coraz mniej do zaoferowania a to z przecieków jakiś wyszło, ale może okazać się tylko plotka..zatem do 22.08. ;)

  • 0

    95. ~szumik  2008-08-18 20:31:31  host: chello089076246171.chello.pl

    Wie ktoś może czy HOTSPOT'y w ofercie dla stałych klientów będą bezpłatne? Znalazłem tylko info o bezpłatnej usłudze ale tylko dla nowych klientów. Pozdrawiam!

  • 0

    96.  2008-08-19 20:08:50

    Są bezpłatne! Jak dla każdego telefonu!

  • 0

    97. ~Chojnica  2008-08-19 21:53:19  host: 77-254-40-224.adsl.inetia.pl

    Polecam porównanie z Orange, tam ceny choć nie powalają, to jednak jest więcej kombinacji

  • 0

    98.  2008-08-20 21:38:36

    Orange ma identyczne ceny niemalże, jak dla mnie trzeba wyczekać szał zakupów, może coś stanieje

  • 0

    99.  2008-08-21 16:16:44

    hmm te telefony chyba jednak nie są tyle warte... faktycznie chyba trzeba odczekać, kiedy w Erze pojda w dół

  • 0

    100.  2008-08-21 22:44:32

    Ile osób dziś od 19 okupuje aleje? :)

  • 0

    101.  2008-08-25 21:38:27

    to chyba przereklamowana opcja jednak;P ja tam sobie kupie nowy tel w TT ale nie taki...on chyba faktycznie nie jest tyle wart...ja nie wiem o zadnych tłumach w punktach operatorow ;p

  • 0

    102.  2008-08-26 19:27:00

    Ja dostałem swojego iPhona za 199.50 zł :) abo 100 zł

  • 0

    103.  2008-09-03 13:24:55

    a w Erze czy w orange?

Dodaj swoją opinię