Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era odświeżyła swoją stronę

Era odświeżyła swoją stronę

WitekT 11 Kwietnia 2007 10:33

0 0
Era ma od dziś nową stronę internetową.

Strona otrzymała przede wszystkim nową grafikę, funkcjonalności pozostały praktycznie takie same.

Zobacz: nowy wygląd stony www.era.pl.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2007-04-11 10:37:52

    Witek - od wczoraj ;-) ...

  • 0

    2. ~kmis  2007-04-11 10:38:33  host: cwi90.internetdsl.tpnet.pl

    A prezentowany zasięg jest na maj 2005 r. :) Nie dość że nie prezentują zasięg tak jak Orange i Plus to jeszcze nieaktualne dane.

  • 0

    3. ~  2007-04-11 10:40:17  host: aclq97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie może być i srtrona plusa też. Natomiast strona play to jest tylko dla gimnazjalistów chyba a strona orange to porażka wielka jest.

  • 0

    4.  2007-04-11 10:55:57

    A strona telepolis będzie wciąż taka sam????

  • 0

    5.  2007-04-11 11:08:10

    Podoba mi się ich nowa strona. W końcu można szybko i łatwo znaleźć to co potrzeba. Kiedy miałem TT to pamiętam, że czasem ciężko było mi dotrzeć do niektórych informacji, a teraz momentalnie to znalazłem. Brawo!

  • 0

    6. ~evad  2007-04-11 11:30:52  host: 217.205.197.194

    dosyć podobna w układzie treści do www.t-mobile.co.uk - nowe korpo standardy się kłaniają ;)

  • 0

    7. ~~evad  2007-04-11 11:41:44  host: 213.158.194.228

    A

  • 0

    8. ~miłośnik  2007-04-11 12:01:50  host: acpm47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepszy i tak jest orange!!!-a ta strona ery nie wiele różni sie stylizacja od poprzedniej.era schodzi na psy

  • 0