Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era o przenośności

Era o przenośności

WitekT 16 Stycznia 2006 15:50

0 0

PTC, zgodnie z przyjętym harmonogramem, uruchomiła od 16. stycznia usługę przenoszenia numerów telefonicznych między sieciami komórkowymi. Wszyscy przeniesieni abonenci sieci komórkowych w naszym kraju otrzymali możliwość wykonywania połączeń głosowych oraz przesyłania wiadomości SMS i MMS.

Podstawowym warunkiem przeniesienia numeru do innej sieci komórkowej jest posiadanie uprawnień do tego numeru w systemie abonamentowym. Aby go przenieść do innej sieci komórkowej należy:
1. Uzyskać potwierdzenie technicznych możliwości przyjęcia numeru przez operatora, do którego numer ma być przeniesiony.
2. Uzgodnić warunki rozwiązania umowy u aktualnego operatora.
3. Podpisać umowę z operatorem, do którego numer zostanie przeniesiony.
Wnioski o przeniesienie numeru mogą być sporządzone na formularzach dostępnych w punktach sprzedaży oraz witrynie www.era.pl lub zredagowane z pomocą konsultanta Biura Obsługi Abonenta. Dostępna dla abonentów będzie również możliwość uzyskania informacji, czy wybrany numer nie jest już w puli dotychczasowego operatora. Abonent będzie mógł poprosić o stosowną informację w telefonicznym biurze numerów lub sprawdzić ją na stronach www.era.pl w zakładce Usługi Era. Opłata za przeniesienie numeru wynosi 122 zł brutto.

Wszystkie osoby przenoszące numer do Ery, mogą skorzystać z promocji i nabyć telefon w promocyjnej cenie. Osoby, które mają już telefon, również mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Zamiast aparatu otrzymają w prezencie dodatkowe pakiety 400 lub 500 darmowych minut do wszystkich sieci. Podobną propozycję, dostępną tylko na stronie www.sklep.era.pl, Era przygotowała dla klientów internetowych. W prezencie czekają na nich między innymi promocyjne pakiety 300 lub 400 minut do wszystkich sieci. Czas umowy z operatorem w tym przypadku wynosi 12 miesięcy.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~On  2006-01-16 16:25:59  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

  Co to oznacza: "Dostępna dla abonentów będzie również możliwość uzyskania informacji, czy wybrany numer nie jest już w puli dotychczasowego operatora". Przecież numer, z którym przechodzę mam tylko ja!!!

 • 0

  2. ~Hotman  2006-01-16 16:29:37  host: ogorek.akron.net.pl

  :/ chodzi o ta strone is.eranet.pl/updir/era.cgi

 • 0

  3. ~dream3r  2006-01-16 17:54:46  host: ecv43.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "Osoby, które mają już telefon, również mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Zamiast aparatu otrzymają w prezencie dodatkowe pakiety 400 lub 500 darmowych minut do wszystkich sieci"
  Jest gdzieś na stronie ery info na temat tej oferty?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet