Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era o ofercie świątecznej

Era o ofercie świątecznej

sirmark 7 Listopada 2008 19:58

0 0

Z myślą o świątecznych i noworocznych podróżach, Era zaproponuje swoim klientom m.in. telefony z nawigacją:
Sony Ericsson C702i, do kupienia w abonamencie już za 45 zł Nokię 6650 - w abonamencie już za 65 zł.



Sony-Ericsson C702 - posiada Mapy GoogleTM, a dodatkowo aplikację NaviExpert, (z bezpłatną licencją na 6 miesięcy), informującą m.in. o radarach i korkach.
Nokia 6650 T-Mobile - telefon dostępny jest tylko w sieci Era - posiada aplikację Nokia Maps (z bezpłatną licencją na 3 miesiące), która zapewnia dodatkowo m.in. nawigowanie głosowe, opisy ciekawych miejsc, informacje o punktach usługowych.




W ofercie gwiazdkowej przedłużona zostanie również promocja "Zawsze taniej z najbliższymi" oraz "Telefoniczna okazja". W "Zawsze taniej z najbliższymi" klient będzie mógł otrzymać dodatkowo numer stacjonarny na 5 miesięcy w prezencie oraz 1200 minut na połączenia z numeru stacjonarnego do Ery i na wszystkie numery stacjonarne. Aby aktywować usługę Era Numer Stacjonarny wystarczy zadzwonić z telefonu domowego pod numer 602 900. Jeśli klient będzie chciał skorzystać z usługi po okresie promocyjnym, cena za abonament wyniesie tylko 5 zł, a cena połączeń z domu na numery stacjonarne tylko 20 gr za minutę.

Oferta świąteczna wsparta zostanie kampanią reklamową od 12 listopada.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 130
  • 0

    111. ~  2008-11-13 15:41:39  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    108-zwracam honor,moja rada na przyszłośc,pracuje w punkcie Ery-jak chcecie przedłużac umowe to nie w punkcie tylko łączycie sie z sekcja utrzymania klienta-tam negocjujecie warunki pzdr

  • 0

    112.  2008-11-13 16:06:45

    ~110: to to ja wiem:) ale mnie opcja II nie interesuje...

  • 0

    113. ~cykucki  2008-11-13 17:59:27  host: apn-77-113-212-90.gprs.plus.pl

    Chciałbym Wam powiedzieć, że obecne ceny są tylko do końca listopada, potem będą zupełnie inne taryfy :)

  • 0

    114.  2008-11-13 18:11:25

    cykucki, a skad takie info??

  • 0

    115.  2008-11-13 18:13:14

    z tego co pamietam Era, zawsze utrzymuje te same taryfy przynajmniej rok, a wiec nie spodziewalbym sie zmian w tym roku :)

  • 0

    116. ~  2008-11-13 19:38:20  host: aalq253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej gdzie ta ofereta swiateczna??miala wejsc 12 jest 13 a na stronie tylko desen sie lekko zmienil a tak to weje stęchnielizna:( Czyli obnizenie cen 2 tel to cala promocja???

  • 0

    117. ~tomtom  2008-11-13 20:49:38  host: aabp210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w grudniu 2007 SE K800 dla klientów przedłużających abo był za 149 zł przy ofercie za 100zł miesiecznie - specjalnie sprawdziłęm stare cenniki - kolego nie siej tu fermentu- spokojnie dzieki punktom premia można byłozbić cene do 1zł... ludzie czytaja i potem wierza w takie pierdoły

  • 0

    118. ~Ann  2008-11-13 21:24:14  host: cha50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy myślicie, że ceny telefonów w erze na święta jeszcze spadną?? w grudniu np? od wczoraj wprawdzie jest nieco zmieniony cennik... ale liczę na kolejny spadek cen w najbliższym czasie :>

  • 0

    119. ~  2008-11-14 00:02:13  host: ip-94-42-44-185.multimo.gtsenergis.pl

    117. Więc pracownik Ery, w salonie w Krakowie, proponował telefon w cenie wyższym niż w cennikach? Dziwne, bo później go widziałem i nikt go za to nie wyrzucił. A znajomy przeszedł do Play. JeSli Era by mu zaproponowała za 149 to pewnie by nie zrezygnował. W Play dostał za 149 + karta 1gb w abo za 70zeta na starcie, czyli i tak taniej niż wg Twojego Newsa przy przedłużeniu umowy.

  • 0

    120. ~  2008-11-14 16:24:32  host: aakx136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jak w koncu z ta oferta swiateczna??to juz wszystko, czy warto sie jeszcze wstrzymac pare dni z podpisaniem umowy??

  • 0

    121.  2008-11-14 18:51:39

    Za najbardziej prawdopodobne uwazam to, ze dopiero na wiosne Era wprowadzi zupelnie nowe taryfy. Chyba, ze wczesniej odplynie jej za duzo klientow ;) Summa summarum, Era nie zaprezentowala zadnej ofert swiatecznej. A i urodzinowa byla mizerna, bo skupili sie na telefonach, a nie taryfach. Mysle, ze warto jeszcze poczekac co na swieta zaproponuje Plus i wtedy podjac ostateczna decyzje.

  • 0

    122. ~daniel  2008-11-14 20:55:31  host: aye63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś si.ę orientuje jak to jest w erze, jak się ma podpisaną umowę, a wejdą jakies nowe taryfy to mozna na nie przchodzić? W plusie swojego czasu można było tak robić.

  • 0

    123. ~  2008-11-14 21:49:17  host: aakx136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w erze mozna na wyzsza, umowa automatycznie przedłuzana jest o 6 miesięcy, zdziercy

  • 0

    124. ~w  2008-11-14 23:32:11  host: host892524954.3s.pl

    ale tylko przy przejsciu na taryfe relax - przy przejsciu na nowa ere nie ma przedluzenia: http://www.era.pl/repositories/era_pl_repo1/documents/ind/taryfy /migracje_do_abonamentow.pdf

  • 0

    125.  2008-11-15 11:27:33

    Obecnie przy przejściu na nową taryfę umowa nie jest przedłużana, nawet nie pobierają żadnej opłaty, a abonent ma uaktywnianą nową taryfę w ciągu kilku godzin. Tak na marginesie dodam bo też mam nowe taryfy że promocje obniżające koszty są do końca roku, ciekawe czy przedłużą w takim stanie jak jest teraz czy coś zmienią.

  • 0

    126. ~darcio  2008-11-15 14:10:27  host: nat-mi3.aster.pl

    era zawsze była najlepsza siecia gsm w polsce brawo

  • 0

    127. ~s1k0r3k  2008-11-15 15:15:55  host: ip-94-42-51-189.multimo.gtsenergis.pl

    @126. Masz rację. Muszę się z Tobą zgodzić. BYŁA,hehe. Ciągle tak o sobie myślą oraz ich klienci, którzy przedłużają umowy często nie sprawdzając oferty konkurencji. BO ERA ZAWSZE BYŁA NAJLEPSZA. A na zachodzie rozmowy są tańsze, jakość lepsza, a prezesi szczuplejsi;-)

  • 0

    128. ~daniel  2008-11-15 23:59:49  host: axz185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***tejerek, promocje obniżające koszty to np. minuty do jednej osoby? Nie wiem czy czekać co będzie po nowym roku, czy teraz podpisywać umowe... Skoro można zmieniać taryfy, to może teraz... ??? hmmm

  • 0

    129. ~simon  2008-11-18 09:34:25  host: dqg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 121 i innych :) era wprowadziła nowe abonamenty bodajże w maju - po 2 latach. nie ma więc się co dziwić, że nie zmieniają ich po kilku miesiącach. Obniżają ceny telefonów, zresztą do poziomu Play, i tym chcą przyciągnąc do nowych de facto taryf

  • 0

    130. ~t  2008-11-27 11:16:43  host: c158-119.icpnet.pl