Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era o nowych taryfach - oficjalnie

Era o nowych taryfach - oficjalnie

WitekT 24 Stycznia 2005 12:51

0 0

Z początkiem 2005r. Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza nowe taryfy dla klientów biznesowych i indywidualnych podkreślając w ten sposób swoją silną pozycję na rynku telefonii komórkowej, a stawkami za połączenia wkraczając nawet w obszar walki konkurencyjnej z telefonią stacjonarną.

Taryfy Era KOMFORT dla abonentów prywatnych to rynkowa nowość. Klient w ramach taryfy ma do wyboru kilka pakietów, które oferują komfortowe, darmowe połączenia wieczorami lub w weekendy oraz darmowe minuty wymienialne na SMS-y. W zależności od swoich potrzeb klient sam buduje swoją taryfę, a co więcej - ma możliwość jej modyfikacji w czasie trwania umowy. Pozwala to na ciągłą optymalizację i zmniejszenie swoich wydatków. Dodatkowo, minuta rozmowy poza wybranymi pakietami do abonentów sieci Era i telefonii stacjonarnych, czyli do ok. 20 milionów klientów, kosztuje tylko 39 groszy brutto. Dzięki temu połączenia międzymiastowe oraz na telefony komórkowe w taryfie Komfort stają się tańsze od tych z telefonu stacjonarnego. Taryfy Era KOMFORT to istotnie zapowiadany przełom w telefonii komórkowej. Najważniejsze jest jednak to, że ich innowacyjność polega nie tylko na niskich stawkach połączeń, ale przede wszystkim na dopasowaniu do potrzeb klientów, którzy wreszcie mogą komfortowo korzystać z zalet telefonii komórkowej, bez obaw przed nieoczekiwanymi opłatami lub "pustym" abonamentem.

Chcąc w pełni zaspokoić potrzeby również tych klientów indywidualnych, którzy wolą klasyczne rozwiązania, Era wprowadza dodatkowo taryfy Era CLASSIC będące kontynuacją sukcesu rynkowego Jedynej. Charakteryzuje je prosta konstrukcja: abonament z wliczonymi darmowymi minutami wymienialnymi na SMS-y oraz jedna stawka na połączenia do wszystkich sieci. Pozwala to na łatwy wybór odpowiedniej taryfy i kalkulację opłat.

Dopełnieniem taryf Era CLASSIC jest taryfa Era CLASSIC MIX, w której oprócz prostej konstrukcji i niskich kosztów połączeń, klient zyskuje dodatkową możliwość kontroli swoich wydatków na ustalonym przez siebie poziomie. Taryfa ta jest połączeniem zalet abonamentu z systemem doładowań na kartę. Połączenia wychodzące są blokowane po przekroczeniu limitu, dzięki czemu unikamy niekontrolowanych wydatków. Jednocześnie połączenia przychodzące mogą być odbierane nawet, gdy limit rozmów wychodzących zostanie osiągnięty. Chcąc dalej rozmawiać, wystarczy doładować swoje konto kuponami o różnej wartości, dokładnie tak samo, jak w telefonie na kartę w systemie Era Tak Tak.
Taryfy KOMFORT BIZNES są nowością na rynku klientów korporacyjnych. Przeprowadzone badania dowodzą, że klienci biznesowi cenią sobie najbardziej taryfy z wliczonymi w abonament minutami, jednosekundowym naliczaniem oraz przechodzeniem niewykorzystanych minut na kolejny okres rozliczeniowy. Dla każdej grupy pracowników, niezależnie od rodzaju firmy, istotna jest możliwość nieograniczonych rozmów w ramach sieci firmowej (VPN). Wszystkie te elementy znajdują się w standardzie nowych taryf biznesowych. Są one również odzwierciedleniem światowych tendencji zmierzających ku upraszczaniu konstrukcji umów abonenckich i oferowaniu nielimitowanych usług za ustaloną, zryczałtowaną opłatę. Oferta ta opiera się na wliczonych w abonament pakietach minut oraz dodatkowych usług, uzależnionych od wymogów zajmowanego stanowiska. Nowościami rynkowymi w ofercie są bezpłatne połączenia w godzinach porannych (od 4:00 do 9:00) oraz wewnątrz sieci firmowej. W ramach jednej, zryczałtowanej opłaty, klienci biznesowi mają możliwość korzystania z usług w nielimitowany sposób, nie obawiając się jednostkowej ceny na minutę połączenia.

Oprócz wyboru samych taryf, zarówno prywatni użytkownicy, jak i klienci korporacyjni, mogą dodatkowo wybierać między taryfami z telefonem w promocyjnej cenie, a taryfami bez telefonu. Dla klientów, którzy posiadają już własny telefon przygotowane są jeszcze bardziej atrakcyjne ceny usług oraz lepsze warunki współpracy.

Założeniem nowych ofert jest przede wszystkim komfort klienta. To pierwszy tak znaczący krok w kierunku indywidualizacji usług. Wdrożenie nowych taryf w sieci Era jest jednocześnie rozpoczęciem nowego rozdziału w rozwoju rynku telekomunikacyjnego, gdzie Polska Telefonia Cyfrowa staje się bezpośrednim konkurentem dla operatorów telefonii stacjonarnej.

Relacja z konferencji oraz zebrane informacje o nowych taryfach

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Lancet  2005-01-24 12:59:00  host: cms233.neoplus.adsl.tpnet.pl

  No i bardzo fajne te taryfy! Ceny za minutrę super. I te darmowe weekendy - :)))

 • 0

  2. ~lennox  2005-01-24 13:40:00  host: host-217-172-229-42.gdynia.mm.pl

  tylko ciekawe w jakich cenach będą telefony ?

 • 0

  3. ~iwan  2005-01-24 13:54:00  host: akk31.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no wlasnie telefony,jesli w takich cenach jak byly w promocji wczesniej(czyli bez zmian)to ja dziekuje.nokia 6230 w classic 50 bylaby za 1000zl buhah.nara

 • 0

  4. ~!!!!!  2005-01-24 23:23:00  host: 195.94.216.178

  Do Iwan, telefon komórkowy nie służy do szpany przed szesnastolatkami, tylko do rozmawiania. Pozatym 6230 to złom.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet