Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era o awarii roamingu

Era o awarii roamingu

WitekT 20 Maja 2008 11:22

0 0
Era poinformowała TELEPOLIS.PL, ze awaria roamingowa została już definitywnie usunięta, a wszystkie połączenia działają już bez problemów.

Jak przyznaje operator, wczoraj mogły wystąpić utrudnienia w połączeniach i opóźnienia w dostarczeniu SMS-ów w roamingu. Dotyczyło to wyłącznie klientów na niektórych obszarach krajów europejskich.

Jak informuje Era, zmniejszenie wydajności sieci roamingowej było spowodowane przecięciem łączy światłowodowych poza granicami Polski. Dzisiaj rano uszkodzenie zostało definitywnie usunięte.

Szerzej o awarii pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~gre  2008-05-20 11:26:38  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    Brawo!!! Awaria szybko i sprawnie została usunięta. Ero tak dalej!!!

  • 0

    2. ~z  2008-05-20 11:29:36  host: dqa30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i wszystko sie szybko wyjaśniła, trudno obwiniac Erę o przecięcie światłowodów , nawet gdyby to było w kraju, a za granica to w ogóle absurd. Grunt , że dosyc sprawnie naprawiono usterke, poinformowano o co chodzi , temat zamknięty

  • 0

    3. ~biru  2008-05-20 11:54:26  host: pool-0.jasien.net

    Nie zgadzam się, że temat jest zamknięty. Era ma ISO. W ISO takie rzeczy się przewiduje. To nie powinno się zdarzyć. A już niemożliwość dodzwonienia się do BOK to kosmos i absurd jakiś!

  • 0

    4. ~kszyh  2008-05-20 11:58:39  host: abjx57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech zrobia tez cos z awarią w BOK bo co chwile dzwoni numer BOK-u do tych co moga juz przedluzac umowe. po odebraniu polaczenia zostaje ono zakonczone. i tak co pare dni :)

  • 0

    5. ~m  2008-05-20 12:42:53  host: s32.zabrze.net.pl

    Tak Biru masz racje ;) Jakbym wiedział, że się przewróce to bym się położył !

  • 0

    6. ~Leon  2008-05-20 12:49:09  host: apn-77-114-140-253.gprs.plus.pl

    A od kilku dni Plus ma awarię systemu bilingowego. Do dziś nie zostały wystawione faktury abonentom, którym okres rozliczeniowy skończył się 17.05. Nie działa ebok.

  • 0

    7. ~thonka  2008-05-20 12:49:48  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    #4 - oni tak maja juz od dluzszego czasu (pol roku z pewnoscia). dziwnym trafem 'awaria' ustaje jak sie przedluzy umowe ;)

  • 0

    8. ~  2008-05-20 12:55:00  host: p01-04.opera-mini.net

    6 Mi eBOK caly czas dziala

  • 0

    9.  2008-05-20 13:12:57

    ~biru - przewiduje ale nie uniemożliwia ;-)

  • 0

    10.  2008-05-20 13:17:09

    ~Leon - 17. był w sobotę... Najszybciej wczoraj wystawiono faktury, jeśli nie dzisiaj. Jeśli dzisiaj to jutro dopiero dostaniesz informacje na e-bok, esemesową czy mailową - zależnie jak masz ustawione ;-) Tak więc nie rób z igły wideł. A e-bok nie działa bo co? Bo wyłączyli? Czy może trafiłeś na jakąś prtzerwę konserwacyjną albo coś podobnego - z komunikatem stosownym?

  • 0

    11. ~gre  2008-05-20 13:17:31  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    Co za gadanie, ze takie rzeczy jak przeciecie swiatlowodu sie przewiduje - chyba ktos nie ma zielonego pojecia o czym mowi. Ktos chyba nie rozumie tego co sam pisze, a pisze tylko po to zeby napisac. Lepiej milczec, niz pisac głupoty!!!

  • 0

    12.  2008-05-20 13:21:45

    ~gre - ależ się przewiduje - przewidywać, że mogą trafić na kabel, na rurę z gazem, na kabel pod napięciem - powinni ci, którzy kopali w tamtym miejscu ;-)

  • 0

    13. ~:))  2008-05-20 14:38:29  host: chello089078221110.chello.pl

    a ja nadal nie mogę zalogować się do sieci ERA w Polsce (stacjonarny) - telefon jest sprawny, a prawdopodobnie coś nie łączy na nadajniku 1800MGH - ciekawe ile będę czekał na naprawę... a może ERA likwiduje tą częstotliwość???

  • 0

    14.  2008-05-20 17:48:47

    #5: to, że się przewrócisz jest niemal pewne. Kwestią jest tylko gdzie i kiedy. Lepiej się połóż i odpocznij ;-)

  • 0

    15. ~09.09.2009  2008-05-20 23:25:23  host: eng88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przynajmniej nie ściemniali jak kiedyś podczas padu bilingu w sim+ że nic się nie dzieje.

Dodaj swoją opinię