Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Numer Stacjonarny

Era Numer Stacjonarny

sirmark 25 Czerwca 2008 11:49

0 0

Usługa Era Numer Stacjonarny to telefon stacjonarny, który aktywowany jest jako usługa dodatkowa do dotychczasowego numeru komórkowego abonenta. Operatora wprowadza usługę od 26. czerwca. Na zasadach promocji ważnej do 30. września.

Dzięki usłudze w jednym telefonie (na jednej karcie SIM) dostępne są 2 numery: jeden komórkowy, który działa jak dotychczas, oraz drugi stacjonarny, który dostępny jest w zdefiniowanej i aktywowanej przez Abonenta strefie domowej.

O pierwszym tego typu rozwiązaniu w Polsce pisaliśmy już w tej wiadomości.




Przypomnijmy. Abonament za usługę wynosi 5 zł miesięcznie. Osoba przebywając w strefie domowej (w promieniu do 500 metrów od domu), otrzymuje możliwość wykonywania połączeń do sieci stacjonarnych za 20 gr za minutę z naliczaniem sekundowym oraz odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny. Korzystając z telefonu w strefie domowej klient będzie dostępny zarówno pod numerem stacjonarnym, jak i komórkowym.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są w całej Polsce, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, dla większości ludności Polski, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna. Tak jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klient będzie mógł przenieść numer stacjonarny od wszystkich dużych operatorów stacjonarnych w kraju.

Usługa dostępna dla abonentów prywatnych i biznesowych korzystających z taryf Nowa Era, Era Nowy Komfort oraz Era Nowy Komfort VIP. Nie jest dostępna dla użytkowników systemu Tak Tak, Abonentów systemu Era Mix.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    23.  2008-06-25 13:13:35

    Jest to numer geograficzny!! i to załatwia sprawę. Ty masz może na myśli poprzednią ofertę z numerem komórkowym w tej strefie?

  • 0

    24.  2008-06-25 13:14:04

    ~Solos - pomyśl a nie powtarzaj głupich pytań ;-)

  • 0

    25. ~lui  2008-06-25 13:14:09  host: 160.44.247.147

    ~wlo - nie bardzo rozumiem odpowiedz dla "ciekawego" :) dzwoniac ze strefy, powinna byc mozliwosc wyboru z jakiego numeru chcesz wykonac polaczenie, po co dzwonic za jedyne 20 gr, majac minuty do stacjonarki w abo komrokowym? - taaak , taki test to pierwszorzedna rzecz :D

  • 0

    26. ~Solos  2008-06-25 13:14:54  host: 213.77.0.218

    Czyli w tej ofercie dzwoniac ze strefy numeru stacjonarnego polaczenia beda wykonywane zawsze z numeru stacjonarnego?

  • 0

    27.  2008-06-25 13:18:12

    Niech mi ktoś powie jak to będzie liczone jesli uzytkownik np. Orange będzie chciał do mnie zadzwonić (zakładajac że u niego minuta na stacjonarne jest o wiele tansza niż do obcych sieci komórkowych) i zamiast na mój numer komórkowy w Erze wybierze mój numer stacjonarny w Erze? I drugie pytanie - czy wpływy Ery z opłaty interkonektowej mogą zostać uszczuplone z tego wzgledu ze opłata ta w sieciach stacjonarnych jest kilkanscie razy niższa niz w komórkowych?

  • 0

    28.  2008-06-25 13:22:16

    ~lui - mówimy chyba o numerze stacjonarnym? bo jeśli o obydwu, to rzeczywiście... ~ciekawemu należałoby wskazać indstrkcję obsługi telefonu z kartą sim z dwoma numerami... tak czy siak - zadaje głupie pytania ;-)

  • 0

    29.  2008-06-25 13:24:01

    rcicho - Boże! Ty chociaż nie zadawaj głupich pytań! Jeśli dzwonisz na stacjonarny to jak myślisz... Orange skasuje Cię jakbyś dzwonił na numer komórkowy?

  • 0

    30.  2008-06-25 13:24:23

    coś w powietrzu dzisiaj jest, że macie problemy?

  • 0

    31. ~Solos  2008-06-25 13:52:48  host: 213.77.0.218

    Ok, takie cos daje duzo mozliwych opcji. Zalozenie - jestesmy w zasiegu strefy numeru stacjonarnego i ktos dzwoni do nas: 1) Jesli ktos dzwoni do nas na nr stacj. to odbieramy na stacj. (ktos placi jakby dzwonil na stacjonarny) 2) Jesli ktos dzwoni do nas na komorke, to odbieramy numerem komorkowym (ktos placi jakby dzwonil na komorkowy) Zalozenie - jestesmy poza zasiegiem strefy numeru stacjonarnego i ktos dzwoni do nas: 1) Jesli ktos dzwoni do nas na nr stacj. to co sie dzieje??? Otrzymuje komunikat, ze abonent jest poza zasiegiem, czy jest automatycznie przelaczany na nasz numer komorkowy? 2) Jesli ktos dzwoni do nas na komorke, to odbieramy numerem komorkowym (ktos placi jakby dzwonil na komorkowy) Zalozenie - jestesmy w zasiegu strefy numeru stacjonarnego i my chcemy zadzwonic: 1) Jak wybieramy z ktorego numeru chcemy wykonac polaczenie?

  • 0

    32.  2008-06-25 14:00:38

    ~Solos - jeśli masz przekierowanie, to zapewne Cię przekieruje... Tyle, że za to zapłaisz Ty ;-) Nie czytałem regulaminu, ale jeśli jesteś ciekaw, jesteś zainteresowany usługą... naprawdę - warto przeczytać ;-) co do ostatniego pytania - przeczytaj instrukcję obsługi telefonu ;-)

  • 0

    33. ~Waldi  2008-06-25 15:03:26  host: sub233-82.elpos.net

    Uzytkownicy Tak Tak wylaczeni z uslugi pewnie dlatego, ze jest zbyt duza rotacja uzytkownikow pre-paid i Era obawia sie, ze wyczerpia jej sie mozliwosci kombinacji numerow stacjonarnych?

  • 0

    34. ~  2008-06-25 19:22:14  host: abil35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 33 kolejny z entelegentnymi pomyslami ;O czytanie ze zrozumieniem sie klania

  • 0

    35. ~jojo  2008-06-25 22:19:37  host: egd189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30 - Coś chyba faktycznie "jest w powietrzu". Ty robisz byki w wyrazach - inni zadają głupie pytania...

  • 0

    36. ~jojo  2008-06-25 22:22:01  host: egd189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32 - wlo przecież Solos (jak te dziecko) zadaje GŁUPIE PYTANIA - Ty "wiesz wszystko", więc odpowiedz! :-/

  • 0

    37. ~dj dlugi  2008-06-25 23:11:15  host: apn-77-114-198-29.gprs.plus.pl

    widzę że reklamy testu IQ dosięgły także Telepolis... Eh takie czasy! Ostrzegam nie wlazic na tą stronę kasują 40 pln za wynik testu!!

  • 0

    38.  2008-06-26 08:04:25

    ~jojo - nie wiem jakiego telefonu używa ;-D

  • 0

    39.  2008-06-26 08:20:20

    Czy w ogóle telefonu, który obsługuje dwie linie? Eee... chyba tak - już nie ma takich, które by tego nie potrafiły ;-)

  • 0

    40.  2008-06-26 22:46:24

    ciekawa sprawa by była jak by zaproponował to sieć Play (bo jak wiemy dzwoniąc do sieci Play z telefonów komórkowych to z reguły po 70gr jest minuta a tak by było o wiele taniej :))

  • 0

    41.  2008-06-26 22:47:12

    coś za dożo tego "by"

  • 0

    42. ~ROM  2008-07-03 08:14:41  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    Czy ja dobrze czytam regulamin Usługi? Minuty z abonamentu komórkowego będą wykorzystywane podczas rozmów z numeru stacjonarnego? Regulamin usługi: punkt 7 podpunkt H.

Dodaj swoją opinię