Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: nowy WAP i Internet

Era: nowy WAP i Internet

sirmark 6 Lipca 2004 11:45

0 0

6 lipca br., operator sieci Era wprowadza nową ofertę cenową usług opartych na transmisji danych w technologii GPRS: pakiety danych do wykorzystania na WAP i Internecie oraz nocny dostęp do sieci internetowej według zryczałtowanych opłat.

W ramach promocji Abonenci Ery mają możliwość uruchomienia następujących 4 usług:

Pakiet 3MB WAP, który umożliwia zrealizowanie w każdym cyklu rozliczeniowym pakietowej transmisji danych o wielkości do 3 megabajtów (w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej 6 zł netto). Taktowanie odbywa się co 50kB, co oznacza, że pakiet zawiera 60 paczek po 50kB. Jest to ilość wystarczająca na 30 wejść na Era Omnix (dane wysyłane i odbierane są rozliczane oddzielnie). Biorąc pod uwagę fakt, iż jedna strona tekstowa WAP zajmuje 2,5kB, a wzbogacona o grafikę 10kB, to podczas jednej wizyty można zapoznać się z 5-20 stronami WAP. Po wyczerpaniu Pakietu 3MB WAP w danym cyklu rozliczeniowym, każde rozpoczęte 50kB kosztować będzie 0,49 zł. Niewykorzystany limit w danym okresie rozliczeniowym, może być użyty w następnym, po uprzednim wykorzystaniu danych z Pakietu z bieżącego cyklu rozliczeniowego;

Promocyjna taryfikacja danych, czyli naliczanie opłaty 0,59 zł netto za każde 500kB przesyłanych danych w usługach WAP i Internet. Promocyjne ceny naliczane za ruch na WAP są korzystniejsze od poprzednio obowiązujących, gdyż w promocji cena jest naliczana za każde 500kB przesyłanych danych, a nie, jak dotychczas, za 10kB. Również promocyjne ceny naliczane za ruch w Internecie są korzystniejsze od cennikowych, gdyż w promocji cena jest naliczana za każde 500kB przesyłanych danych, a nie, jak dotychczas, za 100kB;
Nowe Pakiety 20MB i 60MB umożliwiają w każdym cyklu rozliczeniowym pakietową transmisję danych w usługach WAP i Internet o wielkości 20 lub 60 megabajtów (w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej - odpowiednio 19 lub 49 zł netto). Po wykorzystaniu wybranego pakietu, każde dodatkowe przesłane 500kB kosztuje 0,49 zł netto, zgodnie z zasadami promocyjnego naliczania danych. Pakiet można wykorzystać również do przeglądania stron WAP, w tym serwisu Era Omnix. Niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym dane Abonent ma prawo wykorzystać w następnym Cyklu rozliczeniowym;

Nocny Internet, czyli możliwość realizowania w każdym cyklu rozliczeniowym pakietowej transmisji danych w usługach WAP i Internet w godzinach od 23:00 do 6:00 (zryczałtowana opłata miesięczna 59 zł netto). Poza godzinami nocnymi obowiązuje promocyjne naliczanie danych, które również sprzyja długim wizytom. Nocny ryczałt obejmuje również korzystanie z WAP.

Promocja dotyczy usług: WAP (APN:erawap) i Internet (APN:erainternet) świadczonych w oparciu o technologię pakietowej transmisji danych (GPRS), dostępnych z telefonów i urządzeń z funkcją GPRS.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet