Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: nowy netbook również w promocji studenckiej

Era: nowy netbook również w promocji studenckiej

LuiN 30 Października 2009 20:12

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczyna sprzedaż netbooka Samsung N130 wraz z modemem USB za 1 zł. Oferta będzie dostępna od 2. listopada. Obok oferty standardowej operator przygotował też specjalną, tańszą ofertę dla studentów.

n130 Netbook będzie oferowany wraz z usługą bezprzewodowego dostępu do Internetu w umowie na 2 lata z abonamentem w wysokości 99 złotych brutto miesięcznie. Dodatkowo wraz z usługą klient otrzyma modem USB ZTE MF626 lub ZTE MF100. W ramach abonamentu klient będzie mógł korzystać z transmisji danych z ograniczeniem prędkości po 1,5 GB. Koszt aktywacji usługi wynosi 99 złotych.

W przypadku oferty dla studentów, komputer oferowany jest również wraz umową na 24 miesiące, jednakże opłata abonamentowa wynosi nie 99 zł, lecz 89 zł przez cały okres trwania umowy. Cena zestawu promocyjnego - netbook plus modem - wynosi 1 zł brutto.

Samsung N130 to komputer wyposażony w procesor Intel Atom 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz twardy dysk o pojemności 160 GB. Wyposażono go również w bezprzewodowe łącze WLAN pracujące w technologii 802.11 b/g/n. Wymiary netbooka to 263,8 x 185,8 x 28,5 mm. Samsung N130 wyposażono w matrycę LED o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i przekątnej 10,1 cala. Waga netbooka to 1,25 kg.




Usługa bezprzewodowej transmisji danych blueconnect, w różnych technologiach, dostępna jest dla blisko 100% populacji kraju. W zasięgu technologii szybkiej transmisji danych z maksymalną prędkością ściągania do 21 Mb/s i wysyłki do 5,7 Mb/s, znajduje się ponad 60% populacji.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji blueconnect z netbookiem Samsung N130 za 1zł w sieci Era dla studentów (plik .pdf; 206 kB).
Zobacz: regulamin promocji blueconnect z netbookiem Samsung N130 za 1zł w sieci Era (plik .pdf; 208 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2009-10-30 21:07:29  host: host-89-230-201-234.lublin.mm.pl

    @4 klania sie czytanie ze zrozumieniem, czy to naprawde takie trudne?

  • 0

    6.  2009-10-30 21:10:28

    60 zł więcej i ma się NC10 z wbudowanym modemem + 26 GB transferu.

  • 0

    7.  2009-10-30 21:15:20

    Oczywiście w Plusie,nie w FTC ;)

  • 0

    8. ~  2009-10-30 21:23:43  host: inet20909nr-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wychodzi jeszcze korzystniejj:) nie no oferta niezle w sumie nie ma sie do czego doczepic w dobrych cenach oferowana usluga no i lapti za 1zl.

  • 0

    9. ~Luks  2009-10-30 21:25:22  host: user-89-108-245-32.mobile.playmobile.pl

    Netbook stoi na allegro za ok. 1300 zł, więc promocja studencka całkiem przyzwoita.

  • 0

    10. ~Gormar  2009-10-30 22:21:46  host: 217.96.62.235

    @3. Kolega trochę pomylił się w obliczeniach, albo znalazł tego netbook'a taniej niż za 1255 zł. Mi wyszło, że za 1,5GB transferu płaci się ok 48,79 zł miesięcznie. Czyli praktycznie tyle ile w cenniku BlueConnect. Promocja nie promocja, jak zwykle u Ery ;). Do tego modem na USB? Już mogli postarać się o sprzęt z wbudowanym modemem.

  • 0

    11. ~wans  2009-10-30 22:22:18  host: 94.254.148.105

    Pytania: te modemy obsłużą to teoretyczne 21 mb/s? Gdzie najłatwiej spośród punktów ery bedzie toto można kupić?

  • 0

    12.  2009-10-30 22:27:58

    Te modemy to chińska tandeta najgorszej jakości (wystarczy poczytać na bez-kabli.pl,ile ludzie mają z tym problemów). @11 - O HSPA+ zapomnij,one nawet HSUPA nie mają.

  • 0

    13. ~ja  2009-10-30 23:42:16  host: 195.74.49.18

    @Patryk, nie wszyscy :) ja problemów nie mam, cóż może to kwestia tego że mają jedynego słusznego operatora P.

  • 0

    14. ~  2009-10-31 07:54:17  host: v02-11.opera-mini.net

    @5 to mi wyjasnij anonimowy kolego jak mam rozumiec tą czesc komunikatu.mirekb

  • 0

    15. ~elhm  2009-10-31 09:11:54  host: host-86-63-139-67.nplay.net.pl

    Co do modemów, to rzeczywiście są one produkcji chińskiej i trochę tak wyglądają.. Natomiast powiem Wam, że sprzedałem tego sprzętu bardzo dużo i jak dotąd żadnej reklamacji, czego nie mogę powiedzieć o modemach marki Huawei.. Tak, pracuję w Erze, w konkretnie we franczyzie.. Z netbookami będzie tak jak zawsze, czy znowu duże problemy z dostępnością w salonach. U mnie na początek z wielkim bólem udało się zamówić 3szt. Jak ktoś zainteresowany, to mogę odłożyć :) Miasto - Lublin (elhm@gazeta.pl)

  • 0

    16. ~  2009-10-31 09:32:33  host: bxn90.internetdsl.tpnet.pl

    10. ja tam wolę zewnętrzny modem, zawsze mogę podpiąć do innego netobooka PC itd. jest wiele plusów na zewnętrzny modem, na wbudowany jeden to, że jest wbudowany.

  • 0

    17. ~Sven  2009-10-31 09:54:53  host: 78.142.140.194

    Ja też używałem tych modemów i nie ma z nimi najmniejszych problemów baaaa nawet na MAC-u chodzą i Mac OS :) zewnetrzny to prawda jest lepszy bo mozna podpiac tez do innego komputera niz laptop. Oferta wychodzi korzystanie tak czy tak bo nie trzeba miec kasy na zakup sprzetu.

  • 0

    18. ~a  2009-10-31 13:28:47  host: host-89-228-241-12.kalisz.mm.pl

    Ja to tak licze: 24 m-c * 89 zl + 99 zl (a) = 2235 zl 2235 - 1200 (netbook) - 150 (modem) = 885 [zl] 885 zl / 24 mc = 37 zl za 1,5 GB Modemy oba mają parametry dl: HSPA 3,6 Mb/s / ul: UMTS + wejscie na microSD (moga dzialac jako pendrive)

  • 0

    19. ~Gormar  2009-10-31 15:01:23  host: 217.96.62.235

    @16. Może do masywnego notebooka to i masz racje z modemem zewnętrznym, ale do lekkiego i przenośnego netbooka to jednak nie wypada ;). Poza tym łatwo uszkodzić wtyczkę lub nawet gniazdo w momencie przenoszenia. @18. Ja liczyłem bez ulgi dla studentów a modem za 1 zł. Tylko powiedz mi gdzie widziałeś tego netbooka w cenie 1200 zł ?

  • 0

    20. ~  2009-11-01 07:16:34  host: v02-05.opera-mini.net

    @5 przeczytałes juz ze zrozumieniem?najwyrazniej.bylem wczoraj w erze.mam ulotke gdzie:na1str. na różowo piszą do21Mbs,na2 str.dopisali w jakim czasie na hspa+ idą pliki.telepolis pisało z resztą gdzie ptc ją odpaliło i nie jest to w całej sieci 3g tylko bodaj kilkanasie lokalizacji.mirekb

  • 0

    21. ~Hubert  2009-11-01 14:51:08  host: bq194.internetdsl.tpnet.pl

    Tu jest krótka recenzja Samsunga n130 http://www.netbookportal.pl/index.php/sn/45-n/242-n130rec

  • 0

    22. ~edi  2009-11-01 15:46:26  host: public-gprs745.centertel.pl

    netbook wychodzi sporo taniej niż w e-shopie, a 500pln mniej niż w Satrunie. opłata za net też mniejsza niż normalnie. modem zewnętrzny można podłączyć do innego kompa. czyli jak dal mnie atrakcyjna promocja

  • 0