Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Era Nowy Komfort" przedłużona

"Era Nowy Komfort" przedłużona

WitekT 7 Kwietnia 2007 18:57

0 0
Era do 12. czerwca przedłużyła swoją sztandarową promocję dla klientów indywidualnych - Era Nowy Komfort. Jedyną zmianą jest kilka nowych telefonów w ofercie.

Nowe telefony to m.in. Motorola FONE F3, Nokia 2310, Nokia 6288 oraz SonyEricsson W200i - czyli te telefony, które pojawiły się także w ofercie bez aktywacji, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: szczegóły promocji Era Nowy Komfort.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~~szalony  2007-04-08 08:15:34  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    12 faktycznie masz rację :) czas lecieć do kościoła ;)

  • 0

    14.  2007-04-08 08:47:48

    Tak swobodny kontakt 49zł, i mam swój dobry telfon więc nic mnie to nie kosztuje i zerwac moge kiedy chcę:). Szkoda zę smsy sa za 20 gr i minuta za 72:(, to mnie troche męczy a brac dodatkowy uniwersalny pakiet za 30zł to juz za duży koszt:( hmm :/... Wszystkim życzę Wesołych Świąt:)

  • 0

    15.  2007-04-08 09:58:39

    Ej Opyy ale tu w regulaminie Swobodny Kontakt nic nie pisze o studentach:( :"przedstawi dwa dokumenty ze zdjęciem stwierdzające tożsamość i dokument potwierdzający wiarygodność płatniczą, taki jak np. zaświadczenie o zatrudnieniu, karta kredytowa, dokumenty poświadczające fakt otrzymywania emerytury lub renty itp. (szczegółowy wykaz honorowanych dokumentów dostępny jest w punktach sprzedaży i obsługi sieci Era, a także na stronach internetowych www.era.pl)" ... i co ja mam robić? moge podpisać czy nie - tą umowe na czas nie okreslony?

  • 0

    16. ~siwy  2007-04-08 10:07:56  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    Pawlik rzuć studia i złap sie roboty. Jak długo naród cię będzie utrzymywał?Chyba nie doczytałeś dobrze regulaminu.Jest tam punkt dla studentów mówiący że.. studenci zobowiązujący sie do niepodejmowania pracy za granicą przez okres 5 lat mogą podpisać umowe na podstawie 1 dokumentu (dowód osobisty)

  • 0

    17.  2007-04-08 10:32:47

    A rzuce studia rzucę, to strata czasu choc ucze się na dobrym Uniwerku i na dobrym kierunku ;P, alepo co mi to, dziś juz nie PRL że wykształcony jest kierownikiem - znajomości i szczęście rulez! :(

  • 0

    18.  2007-04-08 12:47:56

    WitekT, tu nie chodzi mi nawet już o Play ale o zasady. Te Komforty juz sie przejadły i sa drogie. Pakiet kwotowy powinien być. Tu Orange ma wielkiego plusa za te pakiety. Może do nich wrócę. :/

  • 0

    19. ~Marioos  2007-04-08 13:19:21  host: 80.50.232.214

    Pawli,wystarczy legitymacja studencka i zaswiadczenie z uczelni,ze jestes studentem i nie bedziesz mial klopotu z podpisaniem umowy. nawiasem mowiac, operatorzy kochaja klientow bezterminalowych:)

  • 0

    20. ~s  2007-04-08 13:24:33  host: rtr-104.core.lanet.net.pl

    Kolejny raz przedluzaja - az tak ciezko im zrobic porzadna oferte w normalnym czasie... :/ No nic biore Play :)

  • 0

    21.  2007-04-08 13:48:22

    Hmm.. szkoda że te pakiety są za drogie :(, mogły by byc po 20 góra 25zł :), ale zawsze nie ma żadnej umowy :) choć mogła by byc oferta dla studenta na 12 miechów :) :(

  • 0

    22. ~zico  2007-04-08 18:19:19  host: 195.116.183.101

    Max napisz coś ciekawego ale nie obrażaj nikogo:nic ciekawego i godnego polecenia jestem w tt ale tt nie stara się jak wcześniej.

  • 0

    23. ~Jural  2007-04-08 20:54:08  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Przeszedłem do Ery abo 20zł z TakTak'a. Aktywacja 1zł, wszystko ok. Tylko, że po aktywacji mam pocztę głosową włączoną (w TT miałem wyłączoną). Jak ją teraz wyłączyć w abonamencie ? Da się jakoś kodem sieciowym czy muszę udać się do salonu...

  • 0

    24. ~Pan X  2007-04-08 22:16:17  host: sub227-95.elpos.net

    pocztę głosową może Pan wyłączyć ze swojego aparatu. W tym celu trzeba wpisać odpowiedni kod i zatwierdzić go klawiszem inicjującym połączenie. Poniżej lista kodów: Zawieszenie #002# Odwieszenie *002# Dezaktywacja ##002# Ww. kody należy wprowadzać podczas czuwania telefonu. Jednocześnie informuję, że ww. kody nie wyłączą usługi, Kto tam.

  • 0

    25. ~~ewaid  2007-04-09 10:39:06  host: p07-06.opera-mini.net

    A ja mam abo w erze i za 30zl 25minut,weekendy darmowe i 99% znizki z jednym numerem. Umowa do 1sierpnia. Ciekawe co zaproponują. To bedzie mój drugi aneks.

  • 0

    26. ~sayko  2007-04-09 14:42:26  host: 88-199-147-248.tktelekom.pl

    a co z "Najtaniej dla Najdroższych"? Jest do jutra i co dalej...?

  • 0

    27. ~ksadea  2007-04-09 17:10:08  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Oto "odpowiedź" Ery na ofertę Play. Ale, z drugiej strony, czy to kogoś dziwi? Play - poza stawką podstawową i reklamami inaczej - nikogo nie jest w stanie zwerbować. Sieć sprzedaży, poza wielkimi miastami, nie działa. Telesprzedaż kuleje. Obsługa Klienta kiepska. Telefonów - jak na lekarstwo. A poza tym wszyscy z kasą i tak są związani umowami terminowymi. I to jest właśnie komfort - dla Ery.

  • 0

    28. ~ksadea  2007-04-09 17:18:33  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Poza tym, cóż to jest Play: okrojony roaming, brak możliwości wysyłania sms'ów Premium, konieczność korzystania z roamingu wewnętrznego, brak modemów internetowych i ograniczona ilość usług dodanych. Takie nic powinni dawać bezpłatnie...

  • 0

    29. ~Jural  2007-04-09 21:31:31  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Panie X, tzn. mam wpisać #002# czy ##002# ? Czym się to różni...

  • 0

    30. ~andrew  2007-04-10 13:38:52  host: dpf63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zwerbują tych, co się kompletnie nie orientują w rynku, albo co uwierzą w reklamy.

  • 0

    31. ~  2007-04-10 14:24:49  host: dqb127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na takich paly liczy, ale to nie świadczy dobrze o nich. Mnie nigdy nie przekonają, bo nie ma np przenoszenia niewykorzystanych ninut na kolejne okresy, albo brak jakichś pakietów minut czy innych opcji obniżających. Mam to w Erze i przy tym zostaję.

  • 0

    32.  2007-04-10 14:25:21

    na takich paly liczy, ale to nie świadczy dobrze o nich. Mnie nigdy nie przekonają, bo nie ma np przenoszenia niewykorzystanych ninut na kolejne okresy, albo brak jakichś pakietów minut czy innych opcji obniżających. Mam to w Erze i przy tym zostaję.

Dodaj swoją opinię