Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: noworoczne podwójne doładowanie

Era: noworoczne podwójne doładowanie

LuiN 11 Stycznia 2011 13:29

0 0

Klienci Heyah, Heyah Mix, Tak Taka, oferty Tak Tak Fon oraz abonenci ofert: Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter, mogą otrzymać noworoczne podwójne doładowanie.

Dzięki ofercie na konta klientów może trafić w prezencie nawet 150 zł. Pieniądze można pomnożyć doładowując konto telefonu 2 razy w ciągu 5 kolejnych dni jednorazową kwotą:
- 20 złotych lub więcej w przypadku Heyah i Heyah Mix,
- 25 złotych lub więcej w przypadku Tak Taka, Tak Tak Fona, ofert Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix i blueconnect starter.

Podwojona kwota doładowania może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci, bądź na inne dowolne usługi. Zgromadzone na koncie środki nie przepadają nawet po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.




Oferta podwójnego doładowania rusza 12. stycznia i będzie można z niej skorzystać jednorazowo do 11. lutego.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 200
  • 0

    195. ~Warning  2011-02-15 13:06:02  host: chaos.tpnet.pl

    @194. Tylko upewnij się, że ten numer stacjonarny na pewno jest w Erze Domowej (mają około 200-300 tysięcy klientów). W innym przypadku pobierze tobie z konta głównego lub Era Jednostek jak posiadasz. Do tego koszt minuty wyniesie ciebie przy 100 minutach miesięcznie ~20 groszy * współczynnik podwojenia ;). Czyli w przypadku doładowania 25+25, 20*0,66 = 13,2 grosza. Już pędzę do TT ;). Na szczęście chyba jeszcze nie zlikwidowali Promocji Lojalnościowej lub pakietu 40 minut za 6 złotych po 4 miesiącach w Nowym TT (15gr*0,66=10groszy). Tyle, że poza sieć 56gr*0,66 = 37 groszy. Mega LOL :).

  • 0

    196. ~  2011-02-15 13:11:43  host: p15-04.opera-mini.net

    195 trudno, będę kupował od razu 4tysiące mimo wszystko bo tanio wychodzi srednia, nie ma co myśleć, jak dają to trzeba brać. Ale dzięki za info bo nie wiedziałem naprawdę.

  • 0

    197. ~  2011-02-15 13:15:33  host: p15-04.opera-mini.net

    195 era jednostki podobno schodzą przed bc maxem, to jest dobry sposób na rozwiązanie problemu skarbonki. Takie rzeczy tylko w erze, frontem do klienta. Jak się mylę to mnie poprawcie.

  • 0

    198. ~Warning  2011-02-15 13:34:35  host: gaja.tpnet.pl

    @197. W "Odjechanej promocji", a nie BC max (to jest 100MB Interenetu z lejkiem), minuty schodzą przed Era Jednostkami. Przynajmniej tak jest według regulaminu (punkt 9), ale za to po minutach z terminem ważności t.j. Pakiet Lojalnościowy. Czyli korzystanie z tych dwóch rodzajów pakietów w zasadzie wyklucza się. Ale ja nie korzystałem to nie na 100% nie jestem pewny :).

  • 0

    199. ~  2011-02-15 13:50:04  host: p15-04.opera-mini.net

    Podobno jak kupisz internet i era jednostki to najpierw zjada erajednostki. Tak tu czytałem. Forumiak niech się wypowie. I przy okazji niech napiszę w ile czasu się przenosi numer do taktaka.

  • 0

    200.  2011-02-17 13:49:28

    193 - ale ile płacisz za minutę do Ery? 29 groszy? Ja mniej niż jeden grosz. Co mi po Twoich stawkach skoro znajomych i rodzinę mam w Erze? 194 - mój misterny plan wcale nie runął ;-) W grudniu doładowałem za równowartość najwyższego podwojenia, a te 2x25 zł to jedynie dodatek. 199,197 - kasa z podwójnego wpada na konto główne, nie są to Era jednostki.

  • 0

    201. ~  2011-02-17 15:50:21  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @200. Prawdopodobnie dzwoni po 9-15 groszy dzięki pakietom bonusowym. Ale niech w tym temacie się sam wypowie :).

  • 0

    202.  2011-02-18 09:52:26

    15 groszy do wszystkich to dobra stawka, jeśli właśnie dzwoni się przede wszystkim do różnych sieci. Tak jak wspominałem, ja dzwonię głównie do Ery i póki co, żadna inna oferta pre-paidowa niż Tak-tak, nie będzie dla mnie bardziej opłacalna.

  • 0

    203. ~jeleń  2011-02-18 12:04:05  host: aaun56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    200 10gr komórki ery, na stacjonarne ery 5gr (są to stawki sprzed uwzględnieniem darmowych gratisów do doładowań które sa do wykorzystania do wszystkich sieci), nie chcem się zamykac w getcie jednej sieci mój misterny plan nie padnie jak ktos przejdzie do innej sieci w3 do polsatu rydzyka czy playa.

  • 0

    204. ~jeleń  2011-02-18 12:11:39  host: aaun56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    200 1gr żeby uzyskac musiałbyś tyle warunków spełnić zeby uzyskać taka stawke że fizycznie jest to nie mozlie , a ja ładuje za 5zł i gadam za 0gr przez 5dni,

  • 0

    205. ~  2011-02-18 23:00:48  host: p10-01.opera-mini.net

    Stawka do wszystkich 10gr w play jest możliwa bez ograniczen, tylko trzeba kombinować wedle swoich potrzeb, czy dużo czy mało, nie będę pisał bo im mniej osób o tym wie tym lepiej. Forumiak może źle się wyraziłem ale pamiętam takie pakiety w tt ważne chyba 3 miesiące gdzie dawali 2 razy tyle do sieci i kasa z tego schodziła przed bc. Dla mnie tt jest numer 3 po ga i pf jeśli będziemy podwajać. Najgorszy simplus, dno totalne, nawet do orange mają rok świetlny.

  • 0

    206. ~  2011-02-19 04:11:04  host: cmk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    205 tak tak był by dobry gdyby nie był zły, podstawowy problemem to to że takatkowiec żeby zbliżyć sie do tego co ja mam za 5zł musi załadować za 175zł

  • 0

    207. ~  2011-02-19 05:43:52  host: z24-06.opera-mini.net

    ciekawe kiedy w3 da normalne ceny do P4? Wtedy przejde po play o ile bedzie sie jeszcze opłacac, bo jak patrze na ich nowe oferty abo to zaczynają sie pierwsze podwyżki w play. Za rok może byc jeszcze mniejsza różnica

  • 0

    208. ~  2011-02-19 06:06:06  host: cmk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ?

  • 0

    209. ~  2011-02-19 17:11:01  host: p20-02.opera-mini.net

    Forumiak ja mało dzwonię do rodziny bo nie mam za bardzo po co jak i tak z ludźmi będę się widział. A ty aż tysiąc minut przez 2 tygodnie wydzwaniasz? W murowanej piwnicy tańcówali zbójnicy lalala a forumiak tańcuje jak mu operator zagra. Tyle lat dzwonię tyle samo i obserwuje ludzi którzy dzwonili po 30minut na miesiąc a teraz nagle biją rekordy ginessa.

  • 0

    210. ~  2011-02-19 18:21:42  host: p14-04.opera-mini.net

    Jeleń za 5zł gadasz 6dni, po raz kolejny kłamiesz a w tym wypadku paradoksalnie piszesz na swoją niekorzyść.

  • 0

    211. ~  2011-02-19 18:52:42  host: p14-10.opera-mini.net

    6 dni kalendarzowych dokładnie

  • 0

    212.  2011-02-21 11:26:54

    204 - faktycznie, muszę kupić pakiet 1000 minut odjechanej promocji w Tak-tak HOT. Warunków co niemiara :d 209 - mieszkam w innym mieście i widzę się z rodziną raz na kilka tygodni. Pakiet wykorzystuje również dzwoniąc do znajomych z Ery. Jednak przyznaje, że nie zawsze udaje mi się całe 1000 minut wykorzystać

  • 0

    213. ~  2011-02-21 11:40:13  host: afbi90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to nie snój bajek o jednym groszu i o 15gr i otym ze ładujesz po 175zł

  • 0

    214.  2011-02-22 11:40:01

    Hmmm.... Przy wykorzystaniu całego pakietu 1000 minut mam mniej niż 1 grosz za minutę - baniek nie snuje. W grudniowym podwójnym doładowałem za 150 zł + 25 zł. Pod koniec stycznia 2x25 zł - ponownie baniek nie snuje.

Dodaj swoją opinię