Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: nowe karty SIM 64 KB

Era: nowe karty SIM 64 KB

sirmark 9 Sierpnia 2004 15:58

0 0

Karty aktywacyjne SIM 64kB o rozszerzonej funkcjonalności są już dostępne dla abonentów sieci Era.

Dzięki takim kartom abonenci mogą korzystać z menu SIMextra wzbogaconego o nowe funkcje m. in.: "Biuro Numerów", "Psychotesty", "Gry Java", "Alkomat". Serwis SIMextra jest prostszy w obsłudze i szybszy w działaniu. Można dowolnie konfigurować jego wygląd na stronie internetowej www.simextra.pl.
Karty SIM 64kB mają również możliwość zainstalowania nawet czterech niezależnych aplikacji bankowych w serwisie BankiEra. Pozwoli to abonentom korzystać z usług kilku banków jednocześnie. Karty SIM 64kB wyposażone są w najnowocześniejszy algorytm autentykacyjny zwiększający bezpieczeństwo wszystkich dokonywanych operacji.

Wymiana karty SIM na wersję "64kB" kosztuje 25zl netto i można jej dokonać w sklepach i salonach firmowych na terenie całego kraju.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet