Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Nowa Jedyna, oficjalne informacje

Era: Nowa Jedyna, oficjalne informacje

sirmark 8 Lutego 2010 15:56

0 0

Od 8. lutego PTC oferuje swoim klientom taryfę Nowa Jedyna, w której za 55 zł otrzymuje się 180 minut (część do wszystkich, część nie) oraz 50 MB na transmisję danych. Do cenników oferty wszedł Samsung S5230 Avila GPS.

W pakiecie 180 minut wliczonych w abonament, 70 z nich można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci, a 110 na połączenia do sieci Era, Plus, Orange i na numery stacjonarne. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, stawka za połączenia wynosić będzie 0,29 zł. Pierwsze informacje na temat oferty przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Wprowadzeniu taryfy Nowa Jedyna towarzyszyć będzie kampania promocyjna telefonów z nawigacją NaviExpert, wśród których obok LG GT500 i Sony Ericssona Yari pojawi się też Samsung S5230 Avila GPS.




Zobacz: regulamin promocji "Nowa Jedyna"
Zobacz: cennik telefonów dla taryf Nowa Era, Nowa Jedyna oraz Era Relaks.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    51. ~  2010-02-09 08:58:52  host: 77-255-69-242.adsl.inetia.pl

    @Thonka - rok temu było 500 minut w sieci i na stacjonarne. Jakie to promocje dadzą w firmie55 te 5000 minut w sieci? Mogę dać na utrzymanie owej działalności gospodarczej jako Twój klient. Tylko godzina na słuchawce? więcej to tylko w cc chyba rozmawiają ;)

  • 1

    52. ~  2010-02-09 09:13:55  host: ind138.internetdsl.tpnet.pl

    @50 thonka: do Ciebie także miedzy innymi moja wypowiedź była kierowana nie ukrywam wcale tego. Nie spowiadaj mi się, bo nawet słuchać tego nie mam czasu a ochoty także, od tego jest ksiądz w konfesjonale ;) To, że akurat na brak zajęć nie narzekasz nie dziwi mnie w ogóle, do pierwszej w nocy klepać na Telepolis też zajęcie :D 48 przynajmniej rozumie, że czasem przesadza w tej licytacji ale Ty dalej będziesz brnął i silił się na uszczypliwości. Trochę z autopsji to wiem, zgadza się. W Twoim wieku także miałem zdecydowanie więcej czasu ale wtedy internet dopiero raczkował i nie był tak ogólnie dostępny. Nie potrzebnie się złościsz zaraz, proponuję zachować więcej dystansu w kwestii wyboru i oceny operatorów.

  • 1

    53.  2010-02-09 09:58:22

    Hehe i znów licytacja kto ma lepiej i gdzie:) Może wreszcie czas zrozumieć, że nie ma najlepszego operatora! Bo dla każdego znas "lepszy" oznacza co innego. Jeden potrzebuje przegadać z trzema osobami 100 godzin w miesiącu, a inny dzwoni po wszystkich sieciach. Zdarzają się też tacy, którzy wykonują jedno połączenie w miesiącu i istotny jest wówczas okres ważności na połączenia wychodzące przy minimalnym doładowaniu (w przypadku pre-paida). Tak więc Panowie, Panie, i dzieci zapewne też, każdy znajdze coś dla siebie i, zakładając, że umie policzyć co jest dla niego najkorzystniejsze, taką ofertę wybierze. A jeśli nie umie policzyć, to jego pieniądze i jego strata, czyż nie?:) Myślę, że tego należy się trzymać przy dalszych komentarzach. Chociaż odrobina adrenaliny podczas ostrzejszej wymiany zdań też jeszcze nikomu nie zaszkodziła:) Chyba;)

  • -1

    54.  2010-02-09 10:13:08

    @52 promocja wszystkie rozmowy w erze za 0zl. firma 55 za 30,50zl brutto + srednio troche ponad 9zl miesiecznie za owe darmowe rozmowy w sieci (6 miesiecy za free, a potem 12,20zl brutto).

  • -1

    55.  2010-02-09 11:08:11

    Bardzo mi się podoba ta oferta, być może minusem jest to, że tylko część minut jest do wszystkich, ale z drugiej strony chyba każdy ma znajomych w Erze czy na stacjonarnych. Do tego jeszcze transfer na internet i 29 gr za minutę po wykorzystaniu darmowych minut - bardzo dobra oferta.

  • 1

    56. ~wroc  2010-02-09 11:34:27  host: 109.243.74.208

    Oferty Ery już dawno były przestarzałe. Powinni wprowadzić zamiast pakiety minut pakiet złotówek (najlepiej na wszystkie usługi) równy kwocie abonamentu. W Idei/Orange tak jest od 6 lat i mają dużo (zadowolonych lub nie) abonentów i dużo klientów przechodzi do Orange. W Play jest to od początku (prawie 4 lata) i mają dużo (zadowolonych lub nie) abonentów i najwięcej osób przechodzi do Play...

  • 1

    57. ~Xavi  2010-02-09 11:45:45  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    *47 Brawo, dobrze to podsumowałeś!

  • 1

    58. ~,,,,  2010-02-09 12:05:45  host: 199.67.203.142

    kluczem do sukcesu tej taryfy byłoby odwórcenie kolejnosci zuzywania minut a tak *** lipa

  • 0

    59.  2010-02-09 12:20:32

    thonka (42) - Masz rację - zapomniałem o tym. Tym samym niepotrzebni się wtrącałem do rozmowy. Bez urazy. ;-)

  • -1

    60. ~elkuciapos  2010-02-09 13:50:16  host: 78-159-78-119.net.pbthawe.eu

    a co za różnica w której kolejności schodzą minuty? Rozumiem, że najpierw byś dzwonił do orange, plusa, ery i stacjonarnych a dopiero potem do playa? Weźcie się ludzie ogarnijcie. Niech mi ktoś logicznie wyjaśni dlaczego kolejność schodzenia minut ma takie znaczenie? Czyżby oferta była na tyle dobra, że wszyscy frustraci już na siłę wymyślają do czego by można było się tu przyczepić?

  • 1

    61. ~  2010-02-09 14:09:21  host: 77-255-69-242.adsl.inetia.pl

    Wytłumaczę Ci to na przykładzie Ery sprzed trzech lat. Miałeś abonament z minutami do każdego oraz pakiet z wybranym numerem. Kiedy dzwoniłeś do tej osoby, a jeszcze miałeś minuty do każdego, to z tego właśnie pakietu były rozliczane połączenia. Dopiero po jego wyczerpaniu rozmowy z tą jedną osobą miałeś z wybranego numeru, a do wszystkich innych płaciłeś. Teraz - gdyby najpierw były rozliczane minuty z wybranym numerem, a potem do wszystkich to byłoby lepiej dla Twojej kieszeni, prawda?

  • -1

    62. ~elkuciapos  2010-02-09 16:28:17  host: 78-159-78-119.net.pbthawe.eu

    Ale jak sam zauważyłeś to było 3 lata temu. Równie dobrze możesz powiedzieć, że 8 lat temu to było rozliczanie minutowe i stawka 1,79 zł za minutę, a gdyby było tak jak teraz to by było lepiej dla twojej kieszeni. Więc nie widzę związku. Teraz jeśli masz darmowe połączenia z wybranym nr to te minuty schodzą w pierwszej kolejności. I to jest jak najbardziej słuszne. I właśnie w takim wypadku kolejność schodzenia minut ma znaczenie. Ale jeśli masz 70 do wszystkich + 110 do wszystkich za wyłączeniem Play to jaka to jest różnica?

  • 1

    63. ~  2010-02-09 17:12:00  host: 77-253-246-182.adsl.inetia.pl

    Ok, skoro analogia nie trafia. Pakiet do wszystkich schodzi jako pierwszy, do W3 w drugiej kolejności. Odwrotnie byłoby lepiej. Dzwoniąc do W3, schodzi z tego pakietu z którego możesz dzwonić do wszystkich, w efekcie dzwoniąc w sieci zabierasz sobie minuty poza W3. Koniec końców masz jeszcze minuty, a i tak płacisz. Jak coś, to mogę wrzucić linka do rysunku bo słowami prościej się nie da.

  • -1

    64. ~elkuciapos  2010-02-09 20:02:14  host: 78-159-78-119.net.pbthawe.eu

    Odwrotnie? Czyli najpierw schodzi pakiet 110 minut tak? Bo jeśli tak to rozumiem, że w momencie schodzenia pakietu 110 minut (minuty do W3) dzwoniąc do play płacisz. Dopiero po wykorzystaniu 110 minut uruchamia ci się pakiet minut 70-ciu(do wszystkich) i możesz dzwonić również do play. Dla mnie tak to wygląda. Chyba, że chcesz, żeby minuty schodziły równolegle. Dzwoni się do play schodzi z pakietu 70 minut, dzwoni się do pozostałych schodzi z pakietu 110 minut. Jeśli to miałeś/aś na myśli to faktycznie rozrysuj, ale dla siebie.

  • 0

    65. ~  2010-02-09 22:14:32  host: wap.mobile.project4.pl

    Prawdziwy problem bedzie z tym, ze po takich dlugich rozmowach przez mikrofalowke, bo tym sa komy, na efekty nie trzeba bedzie dlugo czekac. Pewnym wyjsciem sa sluchawki (kablowe, nie blutut) oraz videogadki. Jednak to nie wszystko. Juz samo noszenie koma przy ciele, negatywnie oddzialuje na to miejsce. Nikt tego nie rozumie, ale kom jest caly czas powiazany energetycznie ze stacja bazowa w okreslonej czestotliwosci. To gorsze niz nawet 10min ciaglej rozmowy 3x/dzien.

  • 1

    66. ~  2010-02-10 07:52:22  host: 77-253-246-182.adsl.inetia.pl

    @64 - brawo, o to każdemu chodzi. Narysowałem sobie słoneczko, aby uprzyjemnić dzień *

  • 1

    67. ~mikrusek  2010-02-11 19:07:07  host: srv9.hosting24.com

    Coś mało mają tych telefonów, jedynie GT500 jakiś przyzwoity jest

  • 0

    68. ~boldi  2010-02-11 19:10:33  host: 68.169.40.21.static.vps.net

    @67 tez tak uważam ... lubię telefony które łączą czarne ze srebrnym

  • 1

    69.  2010-02-15 15:21:17

    Przyznam szczerze, ze osobiście ta oferta nie powalila mnie na kolana. Czekalam na cos wyjatkowego. Avile z GPS-em można dostac w Orange za grosze, a do tego wprowadzili nowa promocje, gdzie podwajają ilość minut bez względu na wysokość abonamentu i bez wzgledu na to czy jest się nowym klientem czy stalym.

  • 0

    70. ~pomnik  2010-02-20 12:51:55  host: zprdeblinska-administracjazpr.jub.warszawa.supermedia.pl

    ja bym chciał nawigacje na jakimś większym ekranie np. na 4calowym bl40

Dodaj swoją opinię