Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era najefektywniejszym przedsiębiorstwem

Era najefektywniejszym przedsiębiorstwem

WitekT 20 Kwietnia 2005 11:04

0 0

Gazeta giełdy Parkiet opublikowała Listę 500 największych firm i 100 najefektywniejszych przedsiębiorstw w Polsce. PTC objęła prowadzenie na liście 25 najefektywniejszych przedsiębiorstw infrastrukturalnych w Polsce w 2004r.

W Gazecie czytamy: Do istotnych ruchów doszło na listach najbardziej efektywnych polskich firm. Wśród przedsiębiorstw infrastrukturalnych na pozycję lidera wysunęła się Polska Telefonia Cyfrowa, spychając na drugie miejsce Polkomtel.
Wybór najlepszych przedsiębiorstw z sektora infrastrukturalnego, jak również z sektora finansowego oraz przedsiębiorstw produkcyjnych i usług niefinansowych, które także są objęte rankingiem, został dokonany w oparciu o 6 kryteriów: dynamika rozwoju przedsiębiorstwa, rentowność obrotu, wskaźnik obsługi zadłużenia, stopa zwrotu brutto na aktywach, stopa zwrotu na zainwestowanym kapitale i wydajność pracy.

Lista 500 Gazety giełdowej Parkiet – lista największych polskich przedsiębiorstw i towarzyszące im listy najbardziej efektywnie gospodarujących firm - dają obraz rozwoju polskiej gospodarki.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~go  2005-04-20 17:27:00  host: dpd113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba sie należało

  • 0

    2. ~lakif  2005-04-21 22:17:00  host: serwer.narwik.waw.pl

    przoduje

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Departament Handlu USA powinien znieść zakaz zastosowany wobec ZTE?

ZTE prosi amerykański Departament Handlu o zniesienie zakazu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet