Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era na Facebooku

Era na Facebooku

WitekT 16 Sierpnia 2010 12:23

0 0

Era stworzyła swój profil na Facebooku, z którego będzie można dowiedzieć się na bieżąco o wszystkich nowinkach wprowadzanych do oferty, promocjach, usługach, taryfach, jak również o działaniach Ery z zakresu kultury i muzyki.

Fani marki Era na Facebooku będą mogli uczestniczyć w organizowanych na profilu konkursach z atrakcyjnymi upominkami i nagrodami. Będą również mogli dzielić się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami oraz opiniami na temat działań tej marki.




Na nowym profilu umieszczono specjalną, zakładkę poświęconą najnowszej kampanii sieci Era, w której Katy Perry poszukuje uzdolnionych osób chcących wystąpić w jej teledysku do piosenki Firework. Fani marki oraz Katy odnajdą tam wszelkie informacje na temat gwiazdy oraz tego projektu.

Profil Ery jest dostępny pod adresem facebook.com/Era. Przypomnijmy, że także Heyah ma swój profil na tym serwisie, dostępny pod adresem facebook.com/Heyah.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2010-08-16 13:55:57

    9: a plus jest na fb? tylko chodzi mi plus jako glowna siec a nie np 36.6? a zobacz sobie ile fanow ma orange polska a ile era...:)

  • 0

    12. ~toxic  2010-08-16 14:01:38  host: dox138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wall Plusa http://www.facebook.com/pages/Plus-GSM/117551238269556?ref=ts&am p;v=wall --> czyli jak można spartolić dobre imię marki na fb. @11 profil Orange wystartował dopiero w lipcu, a profil Ery dopiero dzisiaj, więc wyluzuj. Zaangażowanie buduje się miesiącami, a Play ostanio dotkliwie przekonał się jak można mieć przeciwko sobie rozwścieczonych fanów.

  • 1

    13. ~do toxic  2010-08-16 14:11:37  host: ddd199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12. Ja jestem zadowolony z Play. Niby co mnie miało wkurzyć?

  • 0

    14.  2010-08-16 14:23:37

    12@ Plus na fejsbuku jest tutaj: http://www.facebook.com/pages/Plus/105695739472295?v=wall :-) Słabo się orientujesz.

  • -1

    15. ~ddesok  2010-08-16 14:25:25  host: dpb223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chodzi pewnie o sytuację z reklamą na demotywatorach - porównanie oddania startera Play jak psa do schroniska, potem sam pan Gruszka musiał się tłumaczyć. A fani play nawoływali do rokoszu playa na jego własnym profilu.

  • 0

    16. ~zzz  2010-08-16 14:27:33  host: 77-255-6-195.adsl.inetia.pl

    Nie boją się kometarzy od zadowolonych klientów taryfy po byku? Przypomnę - minuty do wszystkich* poza wiadomą siecią.

  • 1

    17.  2010-08-16 14:37:01

    Na profilu Era zakladka Twoja Era: http://www.facebook.com/Era#!/Era?v=app_7146470109 na samym dole jest reklama Taryfy po Byku i napis korzystaj bez obaw :-)))

  • 0

    18. ~torreador  2010-08-16 14:45:44  host: 94.254.152.135

    Nie ma to jak abonamentowa corridia w Erze przy wybieraniu numeru telefonu.

  • 0

    19. ~heh  2010-08-16 15:47:37  host: aeiz239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak udało im się zdobyć adres "era" facebook.com/era Na bank należał do kogoś w Polsce lub na świecie.

  • 0

    20. ~holly  2010-08-16 16:40:46  host: dpn27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Facebook w ostatnich czasach autoryzuje fanpejdże--> czyli jak nie zarejestrujesz swojego, to Ci go odbiorą. Jeżeli więc ktoś już wcześniej zaklepał erę, to pewnie ja stracił. Dla PTC, a może nawet TMobile autoryzacja to żaden kłopot.

  • 0

    21. ~Arkadiusz  2010-08-16 17:53:38  host: 77-254-191-62.adsl.inetia.pl

    Jest to swojego rodzaju ułatwienie bo często jest tak że no jak nie patrzeć na społecznościowym portalu jesteśmy dużo, dużo częściej niż u operatora. A tak to na tablicy pewnie wrzucać będą nowinki; niezły ruch.

  • 0

    22. ~  2010-08-16 20:31:03  host: t13-11.opera-mini.net

    Prawie wszystko w ramach abo-tak powinien nazywac sie profil ery na fb..wymiennosc minut z abo do nowych mno w stosunku 3do1 bylaby godna marki ale lepiej siac propagande w sieci.zawsze idzie o to,ze mozesz wiecej zaplacic.mirekb

  • 0

    23. ~  2010-08-16 21:23:52  host: t18-13.opera-mini.net

    A dlaczego era niema profili na innych portalach społecznosciowych? np. nasza-ofiara,

  • 0

    24.  2010-08-17 10:28:28

    Mają na innych serwisach - http://nk.pl/profile/11405673, to jest raczej profil fanów niż oficjalny. Po wpisaniu "era" wskazywało mi zbyt wiele wyników do pokazania i nie pokazało nic...

  • 0

    25. ~gfhgfdh  2010-08-17 10:34:41  host: s120-229.star.net.pl

    PLUS NA FB: http://www.facebook.com/pages/Plus/105695739472295 a link do Orange na FB jest jaki??????

  • 0

    26. ~FB  2010-08-18 14:46:46  host: 87-31-n2.aster.pl

    Porażka-zwróccie uwage na Marcele Mazur-ktoś zatrudnił sobie erowego spamera i niezle słodzi Erze,jest lepsza niz ten ktoś co prowadzi ich profil.Co za zenująca siec.

  • 0

    27. ~fan  2010-08-18 20:15:12  host: chello089075165201.chello.pl

    @FB co ty kolego za bzdury piszesz... jak na ERE to naprawde fajnie sie komunikuja. postrzegałem ta marke jako sztywna, zimna, idt. a tu taka niespodzianka. coz takich malontentów ja ty wszedzie sie znajdze... zalosne...

  • 0

    28.  2010-08-19 10:55:29

    27 - popieram. Era rzeczywiście dużo robi w ostatnim czasie, jeśli chodzi o komunikację. Czymś ciekawym była już nowa reklama internetu pre-paidowego Tak-taka (ta ekstremalna). Wszystko inne co się dzieje również pokazuje, że Era zmierza w odpowiednim kierunku. Profil FB będę co jakiś czas oglądał ;-)

  • 0

    29. ~  2010-09-05 17:48:50  host: public-gprs97274.centertel.pl

    27, kolejna pozytywna rzecz, która zdecydowanie odróżnia profil Ery na FB od np. profilu Orange - Era dała zakładkę 'dyskusje', czyli małe forum. Orange nie odwazyło się na taki krok.

  • 0

    30.  2010-09-06 09:05:50

    Póki co cały fa page jest zdominowany tematem konkursu z Katy Perry :) można na bieżąco śledzić co się dzieje w tej kwestii. Ma się takie fajne wrażenie uczestnictwa - wiedzieli co robią.

Dodaj swoją opinię