Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era modyfikuje usługę "Doładuj z abonamentu z premią"

Era modyfikuje usługę "Doładuj z abonamentu z premią"

LuiN 15 Grudnia 2008 19:51

0 0

15. grudnia Era wprowadza w usłudze "Doładuj z abonamentu z premią" nową kwotę doładowania wynoszącą 50 zł. Tym samym klienci Ery mają możliwość doładowania konta prepaid Tak Tak lub Heyah kwotami 10 zł, 25 zł lub 50zł. W przypadku dwóch ostatnich kwot operator przyznaje dodatkowo promocyjne pakiety minut i SMS-ów.

Dzienny limit doładowań wynosi obecnie 50 zł. Przy doładowaniu konta Tak Tak, Tak Tak Fon, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix kwotą 50 zł na konto prepaid przyznany zostanie Pakiet promocyjny 25 minut w sieci i na stacjonarne wymiennych na 100 SMS-ów wewnątrz sieci Era.

W przypadku doładowania kwotą 25 zł bonus pozostał bez zmian - 10 minut zamienne na 40 SMS-ów. Uwaga, w przypadku doładowania konta w ofercie Heyah, bonusowe minuty nie są przyznawane.




Równocześnie rozpoczyna się aktualizacja aplikacji DOŁADUJ na kartach SIM użytkowników. Uaktualnianie aplikacji u użytkowników usługi potrwa około tygodnia. Po wgraniu aplikacji z nową kwotą, użytkownik otrzyma SMS-a:

DOLADUJ Z ABONAMENTU - teraz ze swojego telefonu doładujesz konto Tak Tak lub Heyah również kwota 50 zl. Usługa dostępna w menu telefonu, w zakładce SIMextra.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~  2008-12-19 10:49:19  host: 114-245.echostar.pl

    gratisowe 25 minut - całkiem sympatycznie.

  • 0

    36.  2008-12-19 15:43:45

    Też nie znalazłem informacji o jakiś ilościowych ograniczeniach dotyczących tego rodzaju doładowania. Ale naprawdę- bardzo fajna sprawa. Zwłaszcza w czasie świąt- przyda się każda ekstra minuta :) Pakiet smsowy już zakupiony, choć zazwyczaj nie zamawiam- głównie rozmawiam.

  • 0

    37.  2008-12-19 17:05:21

    Ja na razie czekam na moje podwójne doładowanie, a to już w styczniu powinno się pojawić. Tymczasem doładowuję z abonamentu rodziców, zawsze się przyda dodatkowe 25 minut.

  • 0

    38.  2008-12-22 09:49:34

    Ja na razie mam pełne konto, więc na razie nie skorzystam z doładowania z abonamentu. Na początku stycznia- mam dostać podwojenie. Czyli mam spokój z doładowaniem na kilka miesięcy. Ale później- warto doładowywać z abonamentu. I nie trzeba nawet z domu wychodzić po kuponik ;)

  • 0

    39. ~  2008-12-22 10:09:07  host: 89.174.55.154

    Nie znam problemu pełnego konta :P ile bym nie miała zawsze się rozpływa ekspresowo ;) za dużo gadam po prostu...

  • 0

    40.  2008-12-23 23:09:57

    Chyba mam podobny problem, dlatego dobrze, że jest teraz tyle okazji do zgarnięcia dodatkowej kasy:)

  • 0

    41. ~  2008-12-29 10:04:28  host: 89.174.55.154

    powiedziałabym raczej - dobrze, że wszystko tanieje... :) promocje promocjami, ale dobra stawka do podstawa ;)

  • 0

    42.  2008-12-29 11:08:31

    Dokładnie, podwójne doładowanie nie zdarza się codziennie, a dzwonić trzeba;P Aktywowałam ostatnio Godziny za grosze, fajna sprawa, szczególnie na czas Świąt:)

  • 0

    43. ~  2008-12-29 14:06:09  host: 89.174.55.154

    no ja mam heyah i czasami dzwonię za granicę, więc 44 gr znaczy dla mnie więcej niż promocja ;)

  • 0

    44.  2008-12-30 15:50:48

    Niskie stawki w TT też są, może nie takie jak w równej taryfie, ale bardzo od nich nie odstają;)

  • 0

    45. ~  2008-12-30 15:55:12  host: 89.174.55.154

    teraz tak na prawdę to już nie ma wielkiej różnicy w stawkach - groszowe sprawy. Różnicę robią tym którzy wiszą na telefonie non stop. Teraz tak na prawdę przewagę operatorzy mogą zdobyć na roamingach, internetach i tym podobnych...

  • 0

    46. ~  2008-12-30 19:06:19  host: 114-245.echostar.pl

    różnica to jest przy całej firmie do opłacenia. Dla przeciętnego gadacza to kwestia 10 zł w jedną czy drugą...

  • 0

    47.  2008-12-31 18:04:15

    Wiadomo, ale stawki dla firm są znacznie bardziej preferencyjne. A co do wiszenia na telefonie, takim osobom bardziej opłaca się wykupić pakiety czy np. Godziny za Grosze, które oferuje NTT.

  • 0

    48. ~  2009-01-02 10:17:36  host: 89.174.55.154

    no chyba, że wiszą na telefonie z jedną osobą, to wtedy paletki heyah... znowu kwestia gustu i preferencji...

  • 0

    49. ~gest  2009-01-02 15:23:01  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    Nie mogę doładować. Na infolinii dostałem wiadomość, że DOLADUj ma awarię. Czy to prawda?

  • 0

    50. ~  2009-01-05 09:30:28  host: 89.174.55.154

    no skoro ci tak na infolinii powiedzieli to chyba prawda :>

  • 0

    51. ~gest  2009-01-05 20:14:24  host: inet20909ng-3.eranet.pl

    jeszcze raz ja. Niestety wyłączyli możliwość doładowywania z abonemantów dla firm np. Nowy Pakiet Biznes. Granda.

  • 0

    52. ~  2009-01-06 09:12:48  host: 89.174.55.154

    skąd takie info?

  • 0

    53.  2009-01-07 12:55:40

    Na razie nie planuję tego rodzaju doładowania, są inne opcje. Np. music starter za 30zł z kartą micro sd 1g z czytnikiem i 25zł do wykorzystania. I pojawiło się moje podwojenie. Ale jeśli faktycznie wyłączyli tę możliwość dla niektórych rodzajów abonamentu, to pewnie na stronie pojawi się taka informacja.

  • 0

    54. ~  2009-01-28 19:27:27  host: host-78-133-194-187.cable.tmark.pl

    Wylaczeli doladowywanie z wszystkoch biznesowych? Czy tylko z wybranych? Na jakich zasadach to bylo do tej pory, jakas promocja dla tych biznesowych? Wkurzajace.

Dodaj swoją opinię