Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era "Marką Godną Zaufania"

Era "Marką Godną Zaufania"

WitekT 29 Kwietnia 2005 21:19

0 0

Tytuł Marki Godnej Zaufania i Złotą Statuetkę przyznali sieci Era czytelnicy magazynu Reader’s Digest w Polsce, w dorocznych badaniach przeprowadzonych równolegle we wszystkich europejskich edycjach pisma.

Już po raz drugi Era otrzymała Złotą Statuetkę w kategorii operator sieci komórkowej. Nagroda została przyznana podczas tradycyjnej Gali Trusted Brand 2005, w której wzięli udział przedstawiciele największych firm działających na polskim rynku.
Przez kolejny rok Era będzie mogła posługiwać się na wyłączność w swojej kategorii godłem oraz znakiem Marki Godnej Zaufania. Czytelnicy miesięcznika Reader’s Digest oceniają światowe marki za pomocą specjalnej ankiety, przeprowadzanej we wszystkich krajach, w których magazyn jest wydawany. W tym roku badania przeprowadzono po raz piąty.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet