Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era ma kolejnego MVNO

Era ma kolejnego MVNO

WitekT 20 Listopada 2007 18:15

0 0

PTC podpisała z Mobile Entertainment Company (MEC) umowę świadczenia hurtowego dostępu do sieci umożliwiając kolejnej firmie oferowanie usług telefonii mobilnej na polskim rynku - jako MVNO.

Zawarta umowa jest kontynuacją przyjętego przez PTC modelu działania, obejmującego nawiązywanie współpracy z firmami zewnętrznymi, które mają własną koncepcję zaistnienia na rynku telekomunikacyjnym. Jest to także potwierdzenie wysokiej jakości i przepustowości naszej infrastruktury technicznej, w oparciu o którą chcą działać nasi kontrahenci - powiedział Klaus Hartmann, prezes PTC.

MEC, firma telekomunikacyjna wchodząca w skład międzynarodowego funduszu inwestycyjnego Penta Investments, świadczyć będzie usługi własnym abonentom i pod własną marką. Nowy operator w całości będzie odpowiadał za obsługę klienta, działania marketingowe i sprzedaż.




Holding Penta jest właścicielem w Polsce m.in. sieci punktów zakładów sportowych Profesjonał.

Przypomnijmy, że Era ma jeszcze podpisaną umowę o MVNO z Cyfrowym Polsatem.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2007-11-20 18:23:39  host: ip-89-174-83-170.multimo.gtsenergis.pl

    ZTCW z Tele2 umowy nie ma ;-P

  • 0

    2. ~  2007-11-20 18:25:37  host: ip-89-174-83-170.multimo.gtsenergis.pl

    Panie WitkuT jest dla pana robota ;-) http://praca.money.pl/area;sales;manager,warminsko-mazurskie,ofe rta,576354.html

  • 0

    3.  2007-11-20 18:38:25

    A jakie prefixy będą w tych: mvno tele2, mvno polsat, mvno mec ?

  • 0

    4. ~sebek  2007-11-20 19:04:28  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    to jest bardzo dobry pomysl Ery, pozyska nowych klientow, rozszerzy oferte, i zdobedzie nowe mozliwosci

  • 0

    5. ~Optymista^2  2007-11-20 20:30:50  host: ip-157-25-233-33.multimo.gtsenergis.pl

    ad 2: oferta ma podaną taką kwotę finansową że śmiech 4-6k brutto... cóż to jest ;-)

  • 0

    6.  2007-11-20 21:02:45

    A co z Cyfrowym Polsatem? Kiedy start?

  • 0

    7. ~haze  2007-11-20 22:42:02  host: ecy128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wysokiej jakości i przepustowości naszej infrastruktury" - chyba pęknę ze śmiechu, jestem użytkownikiem trzeci rok, kicha coraz większa, zrywa rozmowy, nie wybiera numerów, zajętość sieci coraz częściej, spróbuj wjechać drogą przez las zaraz rozmowa padnie, otrzymuje sms-y o nie odebranych połączeniach gdy telefon leży na stole z max. zasięgiem. Mieszkam na wsi razem z 190.000 innych ziomków. Grunt to asertywność i samozadowolenie.

  • 0

    8.  2007-11-20 22:52:59

    #7 - ja jestem zadowolony - z Playa ;)

  • 0

    9. ~golfiarz  2007-11-20 22:53:29  host: systemy22.toya.net.pl

    ad: 7. Ja też mało nie pękłem ze śmiechu. Ostatnie co mógłbym powiedzieć o erze to to, że ma wysokiej jakości infrastrukturę. W rzeczywistości jest jak opisujesz a ja dodam jeszcze dziwne zakłócenia podczas rozmów i dziury w zasięgu na takim zadupiu jak miasto Łódź.

  • 0

    10. ~  2007-11-20 23:10:36  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    to ja dodam dziury w zasiegu i tragiczne hsdpa w krakowie >>Wola Duchacka

  • 0

    11. ~  2007-11-21 00:17:43  host: dut188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7-8-9 zróbcie własną sieć, chętnie was przetestuje lolki hahaha

  • 0

    12. ~mirekb  2007-11-21 08:38:39  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    no na sieci ptc to juz po wejsciu mvno będzie jeszcze gorzej niz jest.a ja sie dziwilem po co usluga kto dzwonil(era jako 1 to wprowadzila wiedzac pewnie ze siec ledwo zipie przy tak slabym zsiegu)i wyszlo po 2 latach ;-)ale serio polsat moglby wejsc juz z poczatkiem grudnia CIEKAW JESTEM CEN w pelnym mvno i jakosci dzialania sieci era po tym wejsciu ;-)

  • 0

    13. ~abonament  2007-11-21 10:20:45  host: doi77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bajki jakies opowiadacie, mam sporo znajomych w erze i NIKT nie narzeka na zasieg czy zrywania polaczenia. Era na rynku jest od 11 lat i caly czas powstaja bts-y. Wrozka nie przyleci i nie wywrozy z smietnika bts-a. przede wszystkim prawodawca rowniez reguluje budowe i inwestycje w Polsce - przez to sa ograniczenia czasowe

  • 0

    14. ~J  2007-11-21 11:08:40  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    13: Nie opowiadają bajek. Miałem w swojej karierze telefony u wszystkich opów i obiektywnie stwierdzam, że Era w całej Polsce ma najsłabszy zasięg. Zdarzało mi się, że jadąc autostradą A4, przy zmianie BTSa zrywało rozmowy na kilka minut. Zawsze w tych samych miejscach. Nie wmówiąc już o braku zasięgu w centrum Wrocławia. Uważam, że z trzech korsarzy najmniejszym rozbójnikiem jest Plus.

  • 0

    15. ~hubcio  2007-11-21 11:15:07  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    ja obserwuje to jest to obecnie rzeczywiscie jedna z sieci co idzie do przodu a nie stoi w miejscu jak nie którzy ale zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci mam nadzieje ze dobrze wyjdziemy na tym

  • 0

    16. ~  2007-11-21 12:05:43  host: aum220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haze: Nie gadaj bzdur. Od 3 lat jestem w PLUSIE i wracam z podkulonym ogonem do ERY. Takiego badziewia jak PLUS to nigdy nie widziałem. Zrywanie rozmów i smsy o nieodebranych połaczeniach to mały pikuś.

  • 0

    17. ~golfiarz  2007-11-21 12:15:46  host: systemy22.toya.net.pl

    16*** to się srogo zawiedziesz. Ja właśnie zwiałem z ery do play ze względu na zasięg.

  • 0

    18. ~  2007-11-21 12:53:37  host: aaxj240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moze jednak era powinna isc w strone Plusa i brac z nich przykład jaki sukces osiagneli dzieki serwisowi plus.pl

  • 0

    19. ~brayand2  2007-11-21 13:10:27  host: ptcnat.era.pl

    Golfiarz , jaki jestes beznadziajny, wpadniesz z desczu pod ryne z tym zasiegem w playu:) era ma cool zasięg.

  • 0

    20. ~Bleys  2007-11-21 13:53:56  host: apn-77-113-52-204.gprs.plus.pl

    Potwierdzam, zasieg Ery jest dosc kiepski, zazwyczaj woze ze soba komorke plusa i orange, bo w podrozach era wysiada... Teraz rezygnuje z orange i bedzie plus oraz Play, czyli wlasciwie tylko plus;-)

Dodaj swoją opinię