Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Linia Biznesowa z pakietem 500 minut

Era Linia Biznesowa z pakietem 500 minut

LuiN 6 Listopada 2009 11:48

0 0

Od 9. listopada dostępna będzie w Erze nowa promocja abonamentowa na telefon stacjonarny na łączach Telekomunikacji Polskiej. W ramach abonamentu klienci biznesowi Ery otrzymają 500 minut na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych.

Oferta skierowana jest do obecnych abonentów TP, którzy zdecydują się na zmianę oferty TP na promocję Ery. Usługa może być łączona z Era Internet Stacjonarny i będzie dostępna zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów Ery.




W ramach promocji klient podpisujący umowę na 24 mies. otrzymuje za 46 zł netto (56,12 zł z VAT) abonament, w ramach którego dostępnych jest comiesięcznie 500 minut na połączenia na polskie numery stacjonarne. Opłata za przyłączenie do sieci wynosi w ramach promocji 1 zł netto (1,22 zł z VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~mirekb  2009-11-06 11:59:39  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ja czekam na ofertę stacjonarną p4,na pewno będzie lepsza niz ned czy lf.pytanie tylko kiedy?

  • 0

    2.  2009-11-06 12:07:24

    pewnie nie w tym roku ;) trochę za wczesnie, chociaż pewnie już jakieś testy powstają...

  • 0

    3. ~derdak  2009-11-06 12:11:24  host: dow130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to ładna oferta. w porównaniu z TP dużo, dużo więcej minut. Era może pozyskac sporo nowych klientów

  • 0

    4.  2009-11-06 12:12:21

    A po przekroczeniu tych 500 minut jaka stawka za minutę?

  • 0

    5. ~jass  2009-11-06 12:35:20  host: user-89-108-214-232.mobile.playmobile.pl

    Chyba dobra oferta 6 zl wiecej niz w TP ale 440 minut roznicy

  • 0

    6. ~azazel  2009-11-06 12:36:46  host: doq125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to prawda, w porównaniu z TP różnica ksomiczna, jakby było dla prywatnych bym rodziców przeniósł

  • 0

    7.  2009-11-06 13:31:57

    W lutym dawali 500 minut w Era Numer Stacjonarny za 25 zł. a 1000 minut za bodaj 45 zł.

  • 0

    8. ~  2009-11-06 21:30:31  host: inet20909na-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Faktycznie drozej od TP 6zl ale za to kilkaset minut wiecej. Do ofert Ery stacjonarnej naprawde nie ma do czego doczepic oferty maja bardzo dobre i konkurencyjne.

  • 0

    9. ~wosq  2009-11-07 11:28:05  host: v03-15.opera-mini.net

    Era telefonów stacjonarnych się kończy i nikt nic na to nie poradzi. Uratować telefonię stacjonarną może jedynie zmiana formuły! Np: Nie ma abonamentu, a płacę jedynie za rozmowy; albo abonament, a rozmawiam do woli.

  • 0

    10. ~  2009-11-07 19:52:42  host: v04-14.opera-mini.net

    do 9: dokladnie. voip jest dobrym rozwiązaniem. wystarczy popatrzec na gadunagłos jest to wlasnie przykład tego o czym Pisales. czyli rozmowy wewnątrz sieci gratis. tanie rozmowy na inne stacjonarne. 5-7gr/min na stacj polskie do ue okolo 8-9gr/min brutto tanie rozmowy międzynarodowe. na polskie komorki 22-25gr/min. wszystko naliczanie sekundowe. jak ktos chce wiecej dzwonic moze zapłacić z gory za pakiet np 250 czy 1000 min na stacjonarne polskie lub np stacjonarne do pl i ue. a ważność konta wazne 6 miesiace za każde doladowanie nawet 5zl. i podobnej rzeczy wymagał bym od play. jeszcze jakis dobry tani dosc duży pakiet internetowy i taka stacjonarka voip na sieci macierzystej play mogłaby okazać sie hitem. Pamietasz co kiedys era na swoim zasięgu ery potrafiła dac na poczatku tego roku? tzn wolna strefa gdzie byl jednoczesnie nr kom i stacj w jednym. i potrafili np za 25zl dac w tzn strefie nr stacj i 500min do ery i na stacjonarne oraz poza strefa chyba z 20-50min na komorki. i to wszystko za jedyne 25zl. jeszcze dodawali telefon jakis tam za 1zl. a wiec takie mozliwosci są m.in. na własnej sieci. takze play pokaz na co was stac..

  • 0

    11. ~mcluki  2009-11-07 20:39:41  host: chello089076200173.chello.pl

    do9: W marcu moja dziewczyna to brała. Miała rezygnować ale ma duzo znajomych w erze i prace km od domu wiec praktycznie caly czas jest w zasiegu. Abo 25zł -30min do wszystkich i za 5zł numer stacjonarny z 500 minutami miesiecznie do ery i stacj. Do tego wziela sobie LG KC550 za 200zł

  • 0

    12. ~  2009-11-08 09:55:11  host: v05-05.opera-mini.net

    do 11: no by sie zgadzało. tylko tej taryfy juz era nie ma. ale mała poprawka. napisałeś ze za 25zl miala 30min rozmów na komorki i za strefę miala opłatę 5zl i w tym 500 min do ery i na stacjonarne. wiec razem 30zl. otóż prawda jest taka ze 20zl bylo na komorki a 5zl na strefę czyli łącznie 25zl wszystko. pytanie dlaczego tego nie wybrałem. z co najmniej 2 powodów umowa byla tylko opcja na 2lata (a ja chcialem max na rok bez telefonu - i nie mieli takiej mozliwosci) a dwa to zero kontroli wydatków w abo. nie bylo jak sprawdzic ile zostalo z tych 500 min z pozycji telefonu. ewentualnie z netu mozna bylo podobno cos prawdzić ale opóźnienia w naliczaniu na stronie byly na poziomie minimum 24-48 godzin. dla mnie bylo to niedopuszczalne. w prepaidach sprawdzam i pokazuje mi w czasie rzeczywistym. w voipach internetowych tez (i z historia połączeń od poczatku korzystania z voip (czyli nieraz kilka lat wstecz nawet) a tu taka duża międzynarodowa firma jak tmobile(maja prawie 100% w erze udziałów) podobno niemcy są solidni i dokładni a taką fuszerke jesli o biling chodzi w erze zrobili (pozwolili na taką fuszerke)? wstyd. to małe firmy a umią miec porządne programy rozliczeniowe a taka duża firma i takie główno daje? w sumie to przez ery do dupy rozliczanie zrezygnowałem z ich usług (kiedys mieli świetne oferty typu era nowy komfort gdzie za 30zl bylo 120 min do kazdej sieci czy za 30zl 2000min w weekendy do ery,heyah i na stacjonarne. co z tego jak nie bylo mozliwosci sprawdzic w czasie rzeczywistym ile sie wykorzystało juz (opóźnienia do kilku dni) i mozna bylo sie naciac na spore koszty myśląc ze sporo została. dlatego mimo pozornie dobrych czasem ofert abonamentowych ery od ich abo (puki rozliczeń nie naprawia) bede uciekał z daleka. a kysz abonamenty (dla pewnosci uciekam z abo kazdej sieci bo kto wie czy w abo plusa,orange i play w postpaidach nie robią podobnej fuszerki w rozliczaniu?) a w prepaidzie cos mi sie nie spodoba to wyrzucam karte i po problemie - żadną um

  • 0

    13. ~mcluki  2009-11-08 12:18:07  host: chello089076200173.chello.pl

    do 12: Płaci 30, sam czesto robie Jej przelewy. Ty miałbyś płacić 5 zł mniej bo nie chciałeś brać telefonu. Ze sprawdzeniem minut to prawda cieżka sprawa. Niby mozna gdzies zadzwonic ale trzeba pare groszy dolozyc. A i-boa czesto w ogóle nie działa a jezeli juz to rzadko kiedy moduł odpowiedzialny za sprawdzanie minut i trzeba samemu spr połaczenia w bilingu. Mogli by wreszcie zrobic pozadnie to i-boa w heyah dziala bez zarzutów.

  • 0

    14. ~  2009-11-08 12:42:38  host: v07-09.opera-mini.net

    do 13: no to nie wiem jak to jest. ja pytalem sie w lutym 2009r. i Mowili mi ze umowa na 2 lata z telefonem. łącznie 25zl. 20zl za minuty z numeru komórkowego i 5zl za tzn strefę z nr stacjonarnym i 500 minutami o ktorych pisaliśmy obaj. ale umowa na 2 lata mi nie pasowala (pamiętając jak bylo z rozliczaniem w era nowy komfort - Dzwonilem na płatny nr pytalem sie ile minut mi zostalo Mowili ile. ja zadowolony Dzwonilem nadal duzo myśląc ze mam tyle minut do wydzwonienia a tu niespodzianka rachunek zamiast 30zl wyszedł 200-400zl miesiecznie. i tak bylo przez 2-3 miesiace dopuki sie nie przyznali ze maja takie opóźnienia i to co mi podaja to jest stan sprzed 2-3 dni roboczych minimum (!) oczywiscie każda moja reklamacje rozpatrzyli NEGATYWNIE ze nie ma podstaw by mi rachunek skorygowali bo tyle wydzwonilem i kropka a rachunek końcowy z dokładnym biliogiem Dostalem i wg nich bylo ok (!). wg mnie to zwykle naciagactwo (poza abo minuta kosztowała 72-79gr/min!). w heyah naliczanie jest ok bo to jest prepaid (karta i mix (na karte) to defacto wciaz prepaid bo najpierw płacisz potem korzystasz). a prepaidy to juz inna bajka. tu jest konkurencja i brak umów terminowych..

  • 0

    15. ~mcluki  2009-11-08 12:55:10  host: chello089076200173.chello.pl

    do 14: no to rzeczywiście ja tez bym juz w zyciu nie podpisal takiej umowy na abo z era po takich przebojach.

  • 0

    16. ~  2009-11-08 13:24:27  host: inet20909nb-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Napisze i ja cus:) generalnie dzwoniac na tzw saldo konta placi sie jednorazowo 24 grosze ale jest szybko uaktualniane i podaje liczby minut z abo pakietow dodatkowych i megabajtow sam czesto dzwonie jest jeszcze iboa odkad jestem w Erze czyli ze 4 lata nie dzialalo z 5 razy tak to smiga i nie ma az takich problemow i tez tam jest wykorzystanie pakietow czyli to samo co na infolinii.

  • 0

    17. ~  2009-11-08 13:49:02  host: v03-02.opera-mini.net

    do 16: przyznam ze juz od ponad 2-3 lat nie korzystam z ery po tych problemach o ktorych pisałem. przyznam tez ze na koncu bardzo sie starali telefonami i pisemnie bym przedłużył umowe i pytali dlaczego rezygnuje. napisalem im cala litanie co mnie u nich spotkało. z czym nawalili i z czym dali ciała. do konca umowy nic nie poprawili wiec sie pozegnalismy. a jak obecnie masz abo w erze to mam pytanie: czy jest tam juz jakis bezpłatny nr np *100# czy cos takiego (jak w prepaidach to jest) gdzie na bieżąco bez opóźnień mozna sprawdzic ile minut sie środków sie wykorzystało ile jeszcze zostalo, pakiety bonusy itp i wszystko bez opłat czy nadal tego nie ma? jesli by to poprawili a strefa by wrocila w erze to moze jednak bym rodzicom wziął cos takiego? jesli tego zas nadal po tylu latach nie ma to nie ma do czego wracac. jak masz u NICH obecnie abo to Napisz jak to obecnie wyglada. z gory dziękuję za info w tej sprawie

  • 0

    18. ~mcluki  2009-11-08 17:19:22  host: chello089076200173.chello.pl

    do 17: Z tego co wiem to nie ma nic nowego. Sprawdze dziś wieczorem *100# jak dorwe tel z abo w erze ale watpie.

  • 0

    19. ~mcluki  2009-11-09 13:31:24  host: chello089076200173.chello.pl

    Jest *100# w abo ery ale nie mozna sprawdzic stanu minut.

Dodaj swoją opinię