Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Internet Non-Stop

Era: Internet Non-Stop

LuiN 20 Maja 2010 13:54

0 0

Od 19. maja dostępne są nowe pakiety Internetu blueconnect - Internet Non-Stop - przygotowane z myślą o osobach intensywnie korzystających z Internetu w telefonie komórkowym.

Era przygotowała łącznie 4 pakiety w 2 wariantach objętości: 100 i 300 MB oraz w 2 wariantach minimalnego czasu korzystania z usługi: 1 i 6 miesięcy. Prędkość działania usługi to 1 Mb/s (upload i download). Po przekroczeniu limitu danych przyznanego w ramach usługi, prędkość połączenia spada do 16 kb/s. Wszystkie cztery pakiet działają tylko w telefonie.

Usługa

Paczka danych

Cena

Minimalna aktywność

blueconnect 9

100 MB

9 zł

6 miesięcy

blueconnect 12

100 MB

12 zł

1 pełny cykl rozliczeniowy

blueconnect 14

300 MB

14 zł

6 miesięcy

blueconnect 18

300 MB

18 zł

1 pełny cykl rozliczeniowy


W dalszym ciągu obowiązuje promocja blueconnect 9 w cenie 5 zł dla klientów, którzy aktywują numer w ramach ofert Promocja po byku oraz Wyjątkowa okazja na 12 miesięcy. Usługa w promocyjnej cenie dostępna jest tylko w przypadku aktywacji jej w ciągu 60 dni od podpisania umowy.

Obok wyżej opisanych wariantów usługi dostępne są też wyższe pakiety, których można używać zarówno w telefonie komórkowym, jak i przy użyciu telefonu w roili modemu. W ich przypadku maksymalna przepływność danych do 7,2 Mb/s przy ściąganiu i 1,9 Mb/s przy wysyłaniu plików.




Usługa

Paczka danych

Cena

Minimalna aktywność

blueconnect 39

2 GB

39 zł

6 miesięcy

blueconnect 49

2 GB

49 zł

1 pełny cykl rozliczeniowy

blueconnect 55

5 GB

55 zł

6 miesięcy

blueconnect 69

5 GB

69 zł

1 pełny cykl rozliczeniowy


Dodatkowo Era przygotowała ofertę dla biznesu, również określaną jako Internet Non-Stop. Zasady są takie same jak w przypadku ofert blueconnect 9, 12, 14 i 18, czyli limit prędkości do 1 Mb/s i ograniczenie do korzystania z usługi jedynie w telefonie.

Usługa

Paczka danych

Cena

Minimalna aktywność

blueconnect 9

100 MB

7 zł (8,54 zł z VAT)

6 miesięcy

blueconnect 12

100 MB

9 zł (10,98 zł z VAT)

1 pełny cykl rozliczeniowy

blueconnect 14

300 MB

11 zł (13,42 zł z VAT)

6 miesięcy

blueconnect 18

300 MB

14 zł (17,08 zł z VAT)

1 pełny cykl rozliczeniowy



Zobacz: regulamin "Internet Non-Stop".
Zobacz: regulamin "Internet Non-Stop" dla biznesu

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 1

    43. ~mohamed  2010-05-20 17:19:43  host: 217.116.104.76

    Drogo jak cholera w tej Erze. Cale szczescie ze przedluzylem umowe w Orange i mam 6 GB za 40 zl/ m-c.

  • -1

    44. ~Max  2010-05-20 17:31:04  host: 77-255-63-42.adsl.inetia.pl

    Oferty złe nie są. W TT też zaoferowali nowy pakiet z późniejszą możliwością korzystania z telefonu. To jest dobre. Te oferty też złe nie są. Lepsze od poprzednich i to znacznie.

  • 0

    47. ~  2010-05-20 19:41:09  host: public-gprs11684.centertel.pl

    kiedy w orange coś sie zmieni w pakietach internetowych?

  • 0

    48.  2010-05-20 20:47:40

    Czyli te 100mb możne mieć i za 5zł. Czyli jeszcze bardziej korzystnie. Oferta teraz wygląda naprawdę dobrze. @47 no po Orange w najbliższym czasie chyba dużo się spodziewać nie można, ale oni zawsze jakoś dziwnie podchodzili do netu.

  • 0

    49.  2010-05-20 22:06:41

    Choć jeszcze nie do końca jest dopracowana ta usługa, jestem zwolennikiem P4 ale puki co dla neta TT.

  • -1

    50. ~DNS 89'  2010-05-21 09:28:20  host: cc.azsoft.pl

    @46 hahah to nie pal.... Ale dobry kwiat nie jest zły.... ;) ... To nie na temat... Trzeba rozruszać....Portal....

  • -1

    51.  2010-05-21 13:14:51

    @44, wcześniej w TT było tylko jeden pakiet internetowy: 5MB za 5zł. Teraz bez limitu za 9zł, więc oferta jest o niebo lepsza.

  • 0

    52.  2010-05-21 22:08:18

    To prawda o niebo lepsza oferta. I dobrze że to zrobili. Teraz ta oferta ma ręce i nogi. Zobaczymy co konkurenci zrobią ze swoimi pakietami internetowymi.

  • 0

    53.  2010-05-23 10:49:14

    Ręcę ma, Nogi nie do końca niestety.

  • -1

    54.  2010-05-26 22:55:50

    Play, a co ci nie pasuje w internecie w TT? 9zł, jak na razie nie znalazłem informacji, by komuś zmniejszyli limit prędkości i za 9zł można korzystać z internetu. I do tego kompresja, czyli faktycznie 333MB danych w teoretycznie pełnej prędkości do ściągnięcia.

  • 0

    55.  2010-05-26 23:00:51

    pablo_79. Mi tak choć mam jeszcze MB, aktywowałem BC już po raz drugi.

  • 0

    56.  2010-05-31 13:24:15

    Ten pakiet jest tymczasowy. Zobaczymy co wejdzie jak się skończy. Jedno jest pewnie, było tragicznie, jest lepiej, może być tylko jeszcze lepiej. W najgorszym wypadku pozostaną przy obecnej ofercie, która jak na mnie wcale nie jest taka zła.

  • 0

    57. ~Damian  2010-08-28 11:20:38  host: 94.254.244.15

    Nie dajcie się nabrać Erze, bo u nich jest, według mnie najdrożej i najniekorzystniej. Jeśli ktoś chce mieć NAJSZYBSZY, NAJTAŃSZY I NAJKORZYSTNIEJSZY INTERNET NA KARTĘ (BEZ ABONAMENTU), TO NIECH SOBIE KUPI STARTER PLAY ONLINE NA KARTĘ ZA 19 ZŁ Z 1 GB NA START. KUPUJCIE BO NAPRAWDĘ WARTO. WŁAŚNIE DZIĘKI TEJ TARYFIE NAPISAŁEM TEN KOMENTARZ. JEŚLI KTOŚ CHCE WIEDZIEĆ WIĘCEJ O TEJ TARYFIE NIECH WEJDZIE NA STRONĘ PLAY, TAM JEST WSZYSTKO PODANE.

  • 0

    58. ~Damian  2010-08-28 11:25:55  host: 94.254.244.15

    MOŻNA TEŻ W PLAYU UŻYWAĆ TELEFONU JAKO MODEMU A W TYM INTERNECIE NON-STOP NIE MOŻNA. JEST TYLKO JEDEN ZŁY ATUT: TA KARTA PLAY ONLINE DZIAŁA TYLKO W TELEFONACH Z 3G/UMTS. ALE DLA MNIE TO NIE PROBLEM, BO MÓJ TELEFON TO POSIADA.

  • 0

    59.  2010-08-28 11:35:45

    A mój też ale nie ma się do czego zalogować jeśli chodzi o 3G W3 i P4.

  • 1

    60. ~  2010-12-19 11:51:16  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    to prawda w TT za 9zł zmniejszają przesył i nic prawie sie nie da zrobić na kompie do bani jest ten TT

  • 0

    61.  2010-12-19 12:24:53

    Pablo - w swoim uwielbieniu TT przechodzisz granice rozsądku. To drogi, beznadziejny pakiet. Jedynie zabezpieczenie przed gigantycznymi kosztami transferu bezpakietowego ( 72gr/ 500kB liczonych oddzielnie ), w postaci lejka, ratuje sytuację. A o pakiecie 5MB za 5 zł wstydziłbym się w ogóle wspominać.

  • 0

    62.  2010-12-19 12:44:51

    @57 Damian - nie zadzwonisz z Play Online przecież, więc oferta, poza fajnym naliczaniem ( co 1kB ), mocno ograniczona. Również ważność konta ( 30 zł - 28 dni, 50zł - 56 dni ), nie zachęca do bliższego związku. No i dostęp WYŁĄCZNIE do nadajników macierzystych P4 zniechęca. Myślę, że na dzień dzisiejszy liczą się dwie oferty zapewniające pełen dostęp do usług : Gadu Air ( naliczanie co 1kB i przyzwoite, choć nie łączące się ze sobą pakiety internetowe ) i Play Fresz (naliczanie co 100kB, wybór pakietów w Play i Plus ). Orange Free na kartę też, ale tam oprócz danych, wszystko jest drogie, choć niewątpliwie bezpakietowy dostęp do internetu to bardzo duży atut. Reszta to śmiech na sali.

  • 0

    63. ~  2011-06-26 09:47:36  host: z31-04.opera-mini.net

    wszystkie oferty są do bani u naszych bogatszych zachodnich sąsiadów internet jest dużo tańszy za 80zł jest co najmniej 20GB. I to nawet ci sami operatorzy. Dlatego to co u nas jest jest smieszne.

  • 0

    64. ~merti  2011-08-18 08:45:30  host: 89-74-33-97.dynamic.chello.pl

    Żenada ograniczać transfer po przekroczeniu limitu danych. Jawne traktowanie klientów jak dzieci - wykorzystali to ucinamy, bo dlaczego mają mieć dobrze. PŁACĘ ZA TO więc nie interesuje mnie że przekroczyłem limit. Stać mnie by zapłacić za to co zostało przekroczone więc chcę dalej siedzieć w necie pobierając pełną gębą!!!!!

Dodaj swoją opinię