Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: HTC HD2 z Windows 7

Era: HTC HD2 z Windows 7

LuiN 19 Lipca 2010 15:19

0 0
era hd2 windows 7 W ofercie E-sklepu sieci Era znalazł się nietypowy zestaw: telefon HTC HD2 wraz z aktualizacją Windowsa. Za dodatkowe 1,22 zł dostajemy upgrade naszego systemu do wersji siódmej. Nie chodzi jednak o system w telefonie, lecz o ten na komputerze.

Promocja dostępna jest jedynie dla osób wybierających ofertę Era Biznes poprzez sklep internetowy Ery lub poprzez Centra Obsługi Klientów Biznesowych. Ceny telefonu są niemal identyczne jak te w dotychczasowej ofercie - trzeba doliczyć jedynie dodatkowe 1,22 za licencję Windows 7.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    14. ~DNS 89'  2010-07-19 16:47:13  host: cc.azsoft.pl

    Dokładnie mam w7 i powiem tak ze inny system nie wchodzi w gre ....xD polecam w7

  • 0

    15.  2010-07-19 16:51:02

    @11 Tak szczerze to kupię windows phone 7 chodź by tylko dla tego by samemu się przekonać czy takie padło z niego będzie. Tak jak robię ze wszystkim. Wolę sam przetestować i się wypowiadać.

  • -1

    16. ~radecki  2010-07-19 16:52:59  host: dpp23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Windows 7 jest bardzo dobrym systemem, jeśli ma się kompa z dobrym procesorem, jak dla mnie co najmniej intel core 3, wtedy działa jak cudo:)więc dla biznesu to prawdziwa gratka:) Do września bardzo tanio można też kupić offica 7, którego po 30 września za darmo upgrejduje się do 10. Office dla biznesu jest drogi, ale patrząc na cene domowego, który kupiłem za 270 zł, a miesiąc wczesniej kosztował 600, to pewnie też jest sporo tańszy. Znowu era idzie na fali technologii, którą i tak trzeba zakupić, interesujące:)

  • 1

    17. ~seba  2010-07-19 17:11:34  host: host-89-229-151-194.plock.mm.pl

    dobry chwyt :) tylko teraz kto tu ma oryginal ? :)

  • 1

    18.  2010-07-19 17:15:16

    moja dziewczyna ma viste-słabo ja mam Windows7-jestem zadowolony wbrew opinii maniakow XP,siodemka chodzi bardzo plynnie ma lepsza oprawe graficzna i "wiecej na niej widac"

  • 1

    19.  2010-07-19 17:28:35

    Maniacy od XP, to rowniez informatycy zajmujacy sie kompami w bardzo duzej firmie. Ten system jest juz na tyle sprawdzony, ze mozna go bez problemu stosowac bez niespodzianek.

  • 0

    20. ~  2010-07-19 17:31:58  host: 212.160.172.70

    @19 do czasu, do czasu XP zostanie wyparty a jak to się mówi zwolennicy nowych teori wygrywają nie dlatego że mają koniecznie rację lecz dlatego że ich przeciwnicy umierają :) Gdyby nie to że mam orginalny w7 z uczelni to zastanowił bym się nad ofertą ery bo sam HD2 bardzo mnie intryguje.

  • 0

    21.  2010-07-19 17:33:23

    Rozbieznosc w ocenie systemu 7 moze byc wynikiem wersji, z jaka sie ktos spotkal. Netbooki czesto sa sprzedawane z wersja Starter, co moze powodowac opinie negatywne, gdyz ta wersja jest totalnie okrojona. Zainteresowani moga zajrzec np. na http://forum.pclab.pl/topic/605920-Windows-7-Starter/

  • 0

    22.  2010-07-19 17:48:57

    Mam W7, tak naprawdę po za wyglądem dużo różnic nie czuje, no może po za directX 11 lepiej gry na tym chodzą.

  • 0

    23. ~DNS 89'  2010-07-19 17:55:43  host: cc.azsoft.pl

    @22 hahaha Gry lepiej chodzą to jest normalne nowszy system nowsze możliwości...xD Spoko jak instalowałeś w7 pod gry...xD

  • 0

    24.  2010-07-19 18:21:09

    Intryguje mnie pytanie-ktora wersja windowsa jest na HTC HD2? bo jesli 32 bity to słabo-ten system obsluguje tylko 3 GB ramu a czymze to bedzie za rok dla HTC HD2...:D

  • 0

    25.  2010-07-19 18:29:48

    @19 Mam 2,5 letniego lapka z pentiumem dual 1,45GHz, i do niedawna 1GB ram i powiem, że choć miałem problem ze sterownikami do tak starej grafy (Rad X2300) i paru innych rzeczy, to i tak Win7 śmiga mi aż miło :D @23 to nie jest normalne, że lepiej chodzą, z tego co wiem, to z Vistą problemy były i większe wymagania miała @24 Chyba razem z HD2, bo raczej na nim nie zainstalujesz tego ;)

  • 0

    26. ~DNS 89'  2010-07-19 18:41:03  host: cc.azsoft.pl

    @23 Ja wiem ja instalowałem na viscie wszystkie gry "z najnowszych" i chodziły bardzo dobrze...xD

  • 0

    27.  2010-07-19 18:48:57

    23&26 co ci jest? Nie zainstalowałem 7 pod gry :) Ogólnie zainstalowałem do dostałem wersję BOX w konkursie :) Pewnie jakbym miał za to zapłacić to pewnie nadal bym jechał na XP, bo różnicy nie odczuwam, no może po za grami, ale to inna sprawa, grać lubię na kompie tak jak każdy :)

  • 0

    28. ~Jack  2010-07-19 19:06:24  host: 87-205-195-71.adsl.inetia.pl

    Tzn wg mnie Win7 to najlepszy z Windows co prawda dużo starszych oprogramowań w tym gier nie działa na nim jak należy ale jednak najbardziej przypadł mi do gustu. Jak bym brał telefon i zaoferowali by mi coś takiego to brał bym i jeszcze w rękę całował ponad 200zł zostaje mi w kieszeni. A jeszcze jedna licencja zawsze się przyda. Natomiast do Visty się nie mogłem zbytnio przekonać mimo że 7 to lekko zmodyfikowana wersja Visty. Najbardziej kompatybilny jest XP ale niezbyt stabilny :/ @25 a wiesz że ja mam HP Turiona 2,2ghz i do tego 1gb ramu i też 7 śmiga bardzo fajnie.

  • 0

    29.  2010-07-19 19:17:27

    ciekawe. a jak przeczytalem o tym na stronie ery to myslalem bardziej o WM7. No ale jezeli ktos ma viste to chyba warto zrobic upgrade. Az dziwne ze tylko za 1,22..

  • 0

    30. ~wroc  2010-07-19 19:26:22  host: user-109-243-39-93.play-internet.pl

    W ofercie biznes, ale upgrade do Win 7 Home Premium. I tak większość użytkowników biznesowych z niego nie skorzysta, bo mają XP Prof. lub Vistę Business, a upgrade działa tylko z wersjami Home (basic/premium)!

  • 0

    31. ~wroc  2010-07-19 19:30:04  host: user-109-243-39-93.play-internet.pl

    @24: Wersje pudełkowe (BOX, Upgrade) zawierają zwykle 2 płyty z edycją x86 (32) i x64.

  • 0

    32.  2010-07-19 20:42:50

    Mila89, muszę cię poinformować że licencja jest na ciebie a nie na twoich znajomych. I przy kontroli twoi znajomi leżą.

  • 0

    33. ~  2010-07-19 20:54:05  host: t14-11.opera-mini.net

    Nie podoba mi sie w W7 ograniczenie w zmianie mac adresu karty wifi - mozna ale tylko na taki co ma 10 na poczatku.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet