Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: Galaxy SII i XPERIA Play w promocjach dla klientów indywidualnych

Era: Galaxy SII i XPERIA Play w promocjach dla klientów indywidualnych

LuiN 29 Kwietnia 2011 10:26

0 0
Od 29. kwietnia w cennikach oferty utrzymaniowej sieci Era dostępne są nowe modele telefonów: Sony Ericsson XPERIA Play oraz Samsung I9100 Galaxy SII.

era utrzymanie 20 kwietnia

Do utrzymaniowej wersji taryf rodzinnych oraz do Oferty multimedialnej oprócz XPERII Play i Galaxy SII wchodzi też laptop Acer Aspire 5742, a także spadają ceny tabletu internetowego Samsung P1000 Galaxy Tab oraz Nokii X2-00 i Sony Ericssona XPERIA X10 mini.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~gringo  2011-04-29 10:50:32  host: dew70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Abo 299zł a cena telefonu... 299zł. Ere ostro pok... no zgłupieli z cenami no :-)

  • 0

    2. ~bory  2011-04-29 10:53:00  host: ppp-7-241.pppoe.sistbg.net

    Śmieszne to trochę bo galaxy tab w cenie galaxy s II, chętnie bym się wymienił na chwilę obecną :)

  • 0

    5. ~tt  2011-04-29 11:18:02  host: 188.146.161.155.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ceny sgs2 calkiem calkiem, myslalem ze beda z 2 a moze nawe 3 razy wyzsze, a tu no prosze, nawet korci do zakupu.

  • 1

    6. ~Adam  2011-04-29 11:51:34  host: 89.228.2.238

    Tak tylko ciekawe jaki procesor dali na Polskę do Galaxy SII czy Exynos czy może badziewną Tegre 2

  • -1

    7.  2011-04-29 12:33:51

    Hmm, myślałem, że Xperia Play będzie o wiele droższa, ale całkiem przyjemna jest w tym abonamencie. No, ale ja nie jestem takim człowiekiem, który od razu kupuję telefony, więc poczekam i jak będzie o wiele niższa to potem zobaczymy co będzie :) i Tak za nie długo będzie dostępny za złotówkę.

  • -1

    8. ~Janusz  2011-04-29 13:04:33  host: aczc47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś wie kiedy ten telefon pojawi się w ofercie dla Biznesu?

  • 0

    9.  2011-04-29 13:05:38

    Ceny SGS2 całkiem ciekawe, powinien się pojawić szybko na allegro w cenie poniżej 2k... Szkoda że nie poczekałem z jednym przeniesieniem numeru...

  • 0

    10. ~Q  2011-04-29 14:21:09  host: static-201-10.is.net.pl

    T nas bedzie przyzwyczajac do czegos, co wszedzie jest norma a w Polsce oczywiscie jest inaczej niz wszedzie. Nigdzie nie kupicie na zachodzie telefonu za przyslowiowa zlotowke.. W UE telefon jest zwykle pelnoplatnym dodatkiem do abonamentu. W Polsce tez tak bedzie.

  • 0

    11. ~ed  2011-04-29 14:28:32  host: host-89-167-33-162.nplay.net.pl

    info dla Adam - będzie Exynos 4210 (znany też jako Orion)

  • -1

    12.  2011-04-29 16:17:57

    Śmiech na sali sony droższy od SGS2 hahaha xD kpina jakaś po prostu...

  • 0

    13. ~COlo  2011-04-29 16:25:32  host: 31.63.146.65

    Co z tego że SGS II jest w cenniku jeśli nie ma go fizycznie w żadnym salonie sprzedaży a nawet w sklepie internetowym operatora. Ponoć dostępność tego modelu dopiero w połowie maja? A ja JUŻ TERAZ chcę kupić SGS II chociażby nawet za 2500 zł :-)

  • 0

    14.  2011-04-29 17:05:43

    tak, ja też tak myślę, że warto trochę poczekać dopóki jego cena spadnie. A to też prawda niestety że zazwyczaj takie sprzęty elektroniczne są o 15% droższe u nas. ale nie wolno być niecierpliwym :P

  • 0

    15. ~ktoś  2011-04-29 18:42:07  host: z32-16.opera-mini.net

    @13 zadzwoń do BOA, mają parę sztuk na magazynie ;)

  • 0

    16. ~  2011-05-03 10:34:07  host: 31.63.239.92

    No proszę. Era w końcu przyznała, że PLAY jako sieć rządzi i zaczęła sprzedawać Xperia Play :-).

  • 0

    17.  2011-05-03 18:06:32

    Cena dla przedłużających umowę jeżeli o mnie chodzi REWELACYJNA! Szczególnie jak ktoś przez 2 lata uzbierał punkty Era premia. Przy abonamencie 69zł rodzinna 1199- 150zł(4500pkt)= 1049zł. Już go zamówiłem!

  • 0

    18.  2011-05-11 11:43:44

    No to masz fajnie.. Niestety jeszcze nie nazbierałem tyle punktów (bo tylko jestem od pół roku w sieci Era) ale też nie chcę jeszcze tyle czekać! W lecie i tak będzie kosztował tylko 1000 złotych, więc zamówię go w tedy :)

Dodaj swoją opinię