Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era G1 za 2 tys. zł w wolnej sprzedaży

Era G1 za 2 tys. zł w wolnej sprzedaży

WitekT 20 Lutego 2009 17:52

0 0

htc t mobile g1Era G1 z Google - nowy telefon zaprezentowany oficjalnie wczoraj, będzie dostępny we wszystkich kanałach sprzedaży, promocjach i dowolnych taryfach oraz przy przedłużeniu umowy. Będzie go można kupić także bez aktywacji.

Telefon oficjalnie pojawi się w sprzedaży 23. lutego. Szerzej o jego cenach i dedykowanych taryfach pisaliśmy w tej wiadomości. Należy jednak pamiętać, że przy korzystaniu z innych niż dedykowane taryf, aby uniknąć wysokich, comiesięcznych kosztów, należy dokupić pakiet transmisji danych.




Telefon w wolnej sprzedaży będzie kosztował 1999 zł. Tak samo jak wszystkie sprzedawane przez Erę telefony, tak i G1 nie będzie miał simlocka - bez względu na to, czy został kupiony w promocji, czy poza nią. Dostępny będzie w tej samej cenie w czarnej bądź białej wersji kolorystycznej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~  2009-02-20 21:14:10  host: 80.51.91.252

    @23 może ma jakieś kompleksy? podpisuje się babskim nickiem? :)

  • 0

    28. ~ANDRZEJ  2009-02-20 22:31:20  host: inet20908ni-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Nie wazne czy prawnik bo moze byc również serwisantem i stąd wiedza. Faktem jest jednak, że gwarancje nie obowiązują w polsce. W zeszłym roku kupiłem laptopa w niemczech, padło podświetlenie lcd i serwis w polsce nie chciał naprawiać, musiałem zapłacić za przesyłkę i wysłać do niemiec mimo ze miałem podbita gwaracje i rachunek.

  • 0

    29.  2009-02-20 23:06:09

    Nie wolno generalizować. To gwarant ustala warunki gwarancji. Jak ją będzie chciał dać na całą Europę to da, a jak nie będzie chciał to nie da. A Jak w ogóle wypnie się na gwarancję i jej wcale nie da to też mu wolno.

  • 0

    30. ~  2009-02-21 08:47:19  host: f96-054.opera-mini.net

    Apple naprawia nawet importy z usa o ile sa w at&t oczywoiscie. A 2000zl to cene za htc z klawiatura w miare standardowa taki touch pro to przy Dream ma cene kosmiczna ale do dreama mozna sobie wgrac wm jak ktos ma chec.

  • 0

    31. ~mackoo  2009-02-21 11:41:16  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    Wczoraj miałem szkolenie z tego telefonu,szedłem sceptycznie nastawiony,zaskoczył mnie pozytywnie ale cena troszke za wysoka,troszke niedopracowany ale mam nadzieję że niedługo cena bedzie nizsza.pozdrawiam

  • 0

    32. ~  2009-02-21 11:53:05  host: f96-028.opera-mini.net

    Cena atrakcyjna.era tradycyjnie zarobi jak przekroczymy pakiet danych.1MB 1.22pln liczone o zgrozo osobno.jak jest 3g ten sprzet ma sens.dobrze ze era postawi tak duzo gsm w tym roku a i z 3g pewnie beda przed ostatnim centertelem.mirekb

  • 0

    33. ~maczet50  2009-02-21 14:14:11  host: abpk66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam Co do ceny telefonu to Era ma prawo dyktować cenę jaką jest tylko sobie w stanie wymarzyć, przyponem, że w Polsce kupicie G1 tylko u niego. W Europie telefon ten będzie tylko w kilku krajach. W przeciwieństwie do wielu z Was miąłem możliwość „zabawy” tym telefonem i jestem raczej na „tak”. Ma sporo przydatnych funkcji jak i sporo was (bateria, aparat itp). Natomiast jestem zdania, że w przypadku tego telefonu powinniśmy oceniać Androida, gdyż stanowi on konkurencje dla pozostałych systemów w telefonach. Sam jestem użytkownikiem N82 i jestem bardzo zadowolony. Porównując go z G1 pozostał bym przy swojej N-ce. : ) Może dla tego, że nie jestem zwolennikiem dotykowych ekranów. Porównując G1 z I phon’em wybrał bym G1. Sam zastanawiam się czy nie przywieść G1 z USA… Pozdrawiam i zapraszam o dyskusji …

  • 0

    34. ~Marek  2009-02-21 22:06:04  host: gw13.tvgawex.pl

    A juz dzis na Android Market pojawil sie oryginalny klient Gadu-Gadu

  • 0

    35. ~era_worker  2009-02-22 01:40:39  host: apn-77-112-212-14.gprs.plus.pl

    do wpisu nr. 32. W abonamencie za 95 zł ten telefon kosztuje 500. tam też jest wliczona paczka internetowa 500 MB. A moje sprostowanie jest bardzo proste. Zapis w regulaminie informuję, iż po przekroczeniu limitu danych zostanie naliczone 0,12 gr za każde 50 kb. Zaznaczam jednak że opłata jest pobierana za odbiór i za wysył danych. Więc przy pierwszym połączeniu zostanie naliczone od razu 0.24 gr.

  • 0

    36. ~wer  2009-02-22 14:51:28  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ 35 - w Erze abonament G1 to 85 pln, a nie 95 :) dostajemy za to : telefon 4 razy tańszy niż w sklepie i usługi o 25 pln tańsze miesięcznie niż normalnie (abo 60 + 500 mb warte 50 pln) nie jest źle, naprawdę

  • 0

    37. ~marus  2009-02-22 17:16:46  host: ns.gpftor4.privacyfoundation.de

    zgadzam się z werem, całkiem atrakcyjna jest ta oferta. myślę że gdyby nawet jakiś inny op miał ten telefon w ofercie to raczej nie dałby rady z atrakcyjniejszą ofertą. chociażby przez to że w Erze ten telefon jest bez simlocka

  • 0

    38. ~clawz71  2009-02-22 22:31:29  host: dynamic-78-8-7-92.ssp.dialog.net.pl

    @ 36, 37: jak już pisałem pod inną informacją regulamin mówi, że nie można dokupić dodatkowych paczek ponad te 500MB, które jest w abonamencie. Zrewidowałbym więc na waszym miejscu swój pogląd na "fajność" tej oferty, bo jak 500MB przekroczycie, to zapłacicie za transfer jak za zboże - jesteście dodatkowo do tej oferty uwiązani na 2 lata. A może już za rok pojawią się rozwiązania mobilne wymagające większych transferów. A wy ciągle 500MB i ani kilobajta więcej.

  • 0

    39. ~zieniu  2009-02-22 22:56:28  host: srv1.fatrasie.com

    no nie można oczekiwać że zadowolą wszystkich ofertą ale moim zdaniem oferta jest atrakcyjna

  • 0

    40. ~  2009-02-23 09:22:36  host: 82.160.248.27

    wiele osób pisze na forum, że własnie byli na szkoleniu z takiego a takiego fona. Dlaczego zatem jak sie pódzie do salonu opa lub do sklepu i spyta sie o funkcje telefonu to słyszy sie zazwyczej : eee.. yyy... mmmhhhmm...

  • 0

    41.  2009-02-23 12:28:15

    na era.pl jest nowy cennik dla stałych abonentów uaktualniony o G1

  • 0

    42. ~maxx  2009-02-23 19:26:02  host: ptcnat.era.pl

    Bo nie wszyscy są na takich szkoleniach.

  • 0

    43.  2009-02-25 09:06:14

    ciekawe jaka bedzie sprzedaz, slyszalem, ze polskie Tmobile (era) dostalo plus minus dwa tysie tych sluchawek. Android tak, ale nie w tym gniocie G1

  • 0