Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era Fun - nowa oferta Mix

Era Fun - nowa oferta Mix

sirmark 12 Stycznia 2006 12:30

0 0

Na dzisiejszej konferencji Era zaprezentowała nową ofertę Mix.

Oferta obowiązuje w sieci Era od dnia 16.01.2006, zastępując obecną ofertą Era Classic Mix.
Hasło oferty: Funtastyczna Oferta.

Minuta połączenia do wszystkich operatorów wynosi 70 gr brutto.
Za SMS zapłacimy 20 gr brutto, a za MMS - 40 gr brutto.




Era Fun jest oferta terminową, umową podpisywana jest na 24 misiące. Telefony dostępne będą od 1 pln. Nie będzie oplaty aktywacyjnej, brak będzie też rachunków, zasilenie konta tylko przez doładowania.

Klient musi utrzymać aktywne połączenia wychodzące przez cały okres trwania umowy.
Czasy doladowania kumulują sie aż do 12 miesięcy(np. zasilenie 2x zdrapką miesięczna daje 2 miesiące ważności konta).

Wg najnowszych badań Ery, przewiduje sie ze w ciagu najbliższych 6 miesięcy na polskim rynku 3 mln klientów kupi telefon komórkowy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    49. ~krato  2006-01-12 18:00:11  host: xchg.math.uni.lodz.pl

    Ja jestem ciekaw co nasz kochany orangutan zrobi bo jak na razie mam telefon w POPie i nie zamierzam zmieniać z uwagi że mam dużo znajomych ale jak okaże się że nic nie zrobią ci nasi starzy ludzie z ideii to nie pozostaje nic innego jak zmienić siec albo przyajciół , ponieważ to drugie odpada więc trzeba będzie zmienić sieć bo to trochę za drogo te 80 groszy za minutę i to bez podziału na siec i poza siecią , jeżeli chodzi o pre-paid to zdecydowanie TAK TAK wypada najlepiej

  • 0

    50. ~Ania  2006-01-12 18:17:02  host: wifi-xx.man.rsk.pl

    pomóżcie!!!jakie sa ceny tel w tym mixie?? czy lepiej pedzic do salonu Ery i podpisac ta oferte swiateczna!!!CO ROBIC????

  • 0

    51. ~Hotman  2006-01-12 21:06:30  host: ogorek.akron.net.pl

    Super oferta. Taki Tak-Tak na dwa lata z dotowanym telefonem. Era - tak trzymac!

  • 0

    52. ~rcicho  2006-01-12 22:12:53  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Bardzo słaba oferta. To już w promocji Świąteczej w ERZE sa znacznie lepsze warunki - 50 groszy do wszystkich opów i telefony w bardzo dobrych cenach a nie tak jak w tej taryfie Fun. W ofercie 140 minut mamy az 100 minut do ERy HEYAH i na stacjonarne czyli średnio 28,5 grosza za minute. Do tego telefon np. Nokia 6610i za 1 zł. I też umowa na 24 miesiące. W takim wypadku tylko kompletny idiota skusi sie na ten MixFUN. Już Plus ma o wiele lepszą oferte Mix gdzie po godz 18 i w wekendy gada się po 8 groszy.

  • 0

    53. ~  2006-01-12 23:02:53  host: chello084010043160.chello.pl

    Era jak zawsze Najlepsza

  • 0

    54.  2006-01-12 23:52:57

    czy Witek zje swoj kapelusz?

  • 0

    55. ~  2006-01-13 00:09:15  host: dpj202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba nie musi jesc ;-P Z tego co czytam wiekszosc z tego co napisal sie potwierdzila. Moze Twoje oczekiwania byly zbyt duze? Jedyne czego nie ma to o TT, ale podobno cos w TT bedzie...

  • 0

    56.  2006-01-13 00:33:56

    nie chodzi o jedzenie kapelusza tylko o to ze era musi teraz zakonczyc promocje swiateczna i wycofac takataka zeby osiagnac te 40% sprzedazy w mixie! ktos kto malo placi i potrzebuje telefonu wybierze raczej komfort za 20 zl/ miesiac niz tego mixa (przynajmniej ja bym tak zrobil) a ten co nie potrzebuje telefonu to bierze TT, zamiast cyro i slaby telefon na 2 lata

  • 0

    57.  2006-01-13 00:54:22

    sympatyczny: a czemu miałbym zjeść? ;) To niezdrowe, jeszcze bym w szpitalu wylądował i kto by Wam gdybał i zmuszał Was do konstruktywnego myślenia nad przyszłymi wydarzeniami na rynku? ;) Co do Era Fun - ja tam przewiduję (ale na logikę, nie z jakiś tajnych informacji, które mam) Erajednostki - że będą jak w TT. :)

  • 0

    58. ~aczkolwiek  2006-01-13 15:17:15  host: dpq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No jeśli faktycznie by tak było to będzie to rewelacja :)

  • 0

    59. ~  2006-01-13 18:54:29  host: chello084010043160.chello.pl

    Ponawiam swoje pytanie, niech wypowiadający się na temat tych ofert wskażą coś lepszego narynku, tylko proszę o sensowne wypowiedzi dojrzałych ludzi, a nie id...ów, którzy chcą telefonem przedłużyć swą męskość

  • 0

    60. ~:D  2006-01-14 13:35:46  host: 217.153.161.178

    Jaka kopia Plusa wiadomo to era ona lubi kopiować hahaha!!!!!!!!!!!!!!!
    Pozdro +)

  • 0

    61. ~:D  2006-01-14 13:38:06  host: 217.153.161.178

    MIXplus jest lepszy :p a sms tańszy aż o 2gr w nim niż w erze :):)

  • 0

    62.  2006-01-14 14:24:09

    Yyyy... żebyście się tak MIX PLUSOWQICZE nie zagalopowali, bo z tego co wiem smsy po 1gr w pakietach są dostępne do 31 stycznia, ale bym się śmiał jakby nie przedłużyli tej promocji! :D Już dochodziły do mnie słuchy, że nie przedłużą teJ promocji !

  • 0

    63. ~Mateusz  2006-01-15 09:32:34  host: proxy.interecho.com

    A co z telefonami?? Czy era cos ciekawego zaproponuje??

  • 0

    64. ~:)  2006-01-15 14:31:52  host: 62.29.133.84

    Najlepsiejszy myx jest w oryndż dawniej ydey(podobało mi się to żę przychodziły rachunki a nie musiałeśsie wlec do kiosku albo do salonu aby doładować) ale telefoniki są tam drogie i dlatego mam myxplusa

  • 0

    65. ~BooB  2006-01-17 18:58:56  host: 80.51.233.85

    Trzeba doładowywać kiedy chcesz ważne zebyś miał aktywne połączenie wychodzące.Na miesiąc najtańsza karta to 20 zł no i miesiac na wychodzące wiec jak np: za 100 zł doładowanie ejst na 4 mieszki to lepiej kupic sobie pięć kart za 20 zł to bedzie też 100 zeta a bedzie wychodzące na 5 mieszków :D



    BO LICZY SIę INTELIGENCJA

  • 0

    66. ~PL-PLUS  2006-01-17 19:40:14  host: 217.153.161.178

    Oferta fajna, ale telefony w niej to kicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W MixPlusie telefonów jest duuuży wybór!

  • 0

    67. ~~~~~~~  2006-01-17 19:46:13  host: 217.153.161.178

    kamet tu nie chodzi o sms-y po 1grosz tylko po 18gr a w Fun 20Gr!!!!!!!!!!! Zresztą w mix plusie jest poprostu taniej, sa fajniejsze fony bo jak narazie w fun to same gówna np SE J210i-69złEra a MixPlus 1zł I co widać różnicę +) POZDRAWIAM!!!

  • 0

    68.  2006-01-17 21:48:33

    To jak z tymi Erajednostkami? Wie ktoś już???

Dodaj swoją opinię