Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era dzieciom - Mecz Dobrej Woli

Era dzieciom - Mecz Dobrej Woli

WitekT 3 Września 2004 15:07

0 0

mecz era m3 września 2004 roku na piłkarskim Stadionie Wisły Kraków odbędzie pierwszy w historii polskiej piłki nożnej "mecz dobrej woli". Do towarzyskiego, charytatywnego spotkania staną dwie ligowe drużyny piłkarskie: Wisła Kraków – Mistrz Polski, którego strategicznym sponsorem jest sieć Era i Legia Warszawa – V-ce Mistrz Polski.

Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przekazany na rzecz remontu Oddziału Noworodków Dziecięcego Szpitala w Krakowie. Sponsorem meczu jest Polska Telefonia Cyfrowa – operator sieci Era, a patronat nad meczem objęła Fundacja TVN "nie jesteś sam".
Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. od początku swej działalności angażuje się w różnego rodzaju programy wsparcia dla dzieci i młodzieży. Między innymi wspólnie z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz organizacjami pozarządowymi realizuje program "Pracownia Umiejętności", który młodzieży z małych miejscowości daje możliwość przeprowadzenia samodzielnych działań z zakresu kultury, ekologii, sportu, wolontariatu i edukacji. Program ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem samorządów lokalnych i mediów.

Ale edukacja nie jest jedynym polem charytatywnej działalności PTC na rzecz dzieci. Równie ważne są programy pomagające niepełnosprawnym dzieciom w rehabilitacji i osiągnięciu samodzielności. PTC przekazała, między innymi, dotacje na wyposażenie wrocławskiej Sali Doświadczania Świata dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz Pracowni Analizy Zaburzeń Chodu w Zagórzu k. Warszawy. Wraz z Fundacją Wspólna Droga - organizacją o wieloletnim doświadczeniu w realizacji programu składki pracowniczej - PTC realizuje też program "Razem dla innych".

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet