Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Era Domowa" z numerem z TP w Lublinie, Rzeszowie i Kielcach

"Era Domowa" z numerem z TP w Lublinie, Rzeszowie i Kielcach

WitekT 16 Kwietnia 2007 15:29

0 0
Od 17. kwietnia przeniesienie numeru z Telekomunikacji Polskiej do Ery Domowej będzie możliwe w kolejnych trzech strefach numeracyjnych.

Nowe strefy to lubelska (81), rzeszowska (17) oraz kielecka (41).

Od początku lutego przenośność działa także w strefie warszawskiej (22), katowickiej (32), poznańskiej (61), gdańskiej (58), krakowskiej (12), olsztyńskiej (89) oraz wrocławskiej (71).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2007-04-16 16:56:26

    Zresztą niżej jest napisane w poście, że Kraków już ma taką możliwość.

  • 0

    9. ~Szyba  2007-04-16 17:20:35  host: inptr-68-2.comarch.com

    ...starzy ludzie powinni pogadać poważnie z okulistą. Zauważyłem strefy poniżej, ale nie zauważyłem krakowskiej....

  • 0

    10.  2007-04-16 17:32:46

    Jeszcze dostępne są strefy: łódzka [042], wałbrzyska [074] i bydgoska [052].

  • 0

    11. ~szalony  2007-04-16 17:45:13  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    A ja znów napisze o aleksandrowie łódzkim :) ja nie mogę z ERY domowej korzystać bo w tej części miasta co nie dość że zasięg w budynkach jest fatalny to loguje sie z domu do 8bts ery w 3 różnych lac co w praktyce oznacza niemożliwość korzystania z ery domowej !!! TO taka ciekawostka by osoby co na erę domową się decydują były pewne że mają w domu dobry zasięg ery z bts w tym samym lac bo będą miały problemy i bez reklamacji i ręcznym dopisywaniem bts przez techników ery się nie obejdzie...

  • 0

    12.  2007-04-16 18:26:26

    Czemu tak wolno idzie dodawanie kolejnych stref numeracyjnych? Czy nie można by prowadzić prac umożliwiających taką przenośność równolegle we wszystkich strefach? To jest właśnie ta obsługa klienta, którą gwarantuje era?

  • 0

    13.  2007-04-16 18:30:48

    Bo to wymaga budowy punktów styku w danej strefie.

  • 0

    14.  2007-04-16 18:33:04

    właśnie chciałem wejść na stronkę ery a tu zonk "Przepraszamy, strona ta jest obecnie niedostępna " i po moim oglądaniu :(

  • 0

    15. ~mirss  2007-04-16 18:43:28  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    a 16 kiedy

  • 0

    16. ~T-Bag  2007-04-16 18:50:35  host: nat-mo2.aster.pl

    Bardzo dobra opcja, mam nadzieje ze TP straci wiecej klientow na rzecz Ery, maja naprawde tanio i konkurencyjnie, mozna miec komore i stacjonarny w jednej sieci to jest to:)

  • 0

    17. ~  2007-04-16 19:47:47  host: gilead.media4.pl

    a kiedy będzie można przenieść numer z Dialogu?

  • 0

    18. ~martig  2007-04-16 19:50:45  host: 82.160.49.57

    A wiadomo jakie miasta i kiedy zostana dodane w nastepnej kolejnosci? Moze Słupsk... ;)

  • 0

    19.  2007-04-16 21:04:59

    A nie można tych punktów stuku budować we wszystkich strefach równolegle?

  • 0

    20.  2007-04-16 21:12:54

    Jedi: nie wszędzie opłaca się budować. Myślę, że PTC buduje punkty styku w momencie, gdy liczba użytkowników w danej strefie przekroczy pewną masę krytyczną. Oprócz inwestycji, niemałych, dochodzą negocjacje z TP, umowa, itp.

  • 0

    21.  2007-04-16 22:48:47

    Niby wszystko tak jest ładnie świetnie ale trwa. W domu jesteśmy w trakcie przejścia z numerem z TP do Ery Domowej w wersji z pełnomocnictwem ale narazie cisza, telefon jeszcze działa w TP i trwa długo cała procedura. PS: Szalony praktycznie u każdego logujesz się w różnych pokojach, częściach domu do różnych bts'ów. U mnie też tak jest - z tego co odpisali w mailu z boku jest możliwość przypisania max numeru do 7 okolicznych bts'ów. Więc w czym problem ? Płacisz, wymagasz, a jeśli oni nie mogą zapewnić usługi wg regulaminu zrywasz umowę bez kary... Może Pan Witek wie coś więcej jak jest z tymi bts'ami w Erze ?

  • 0

    22. ~Przechodzień  2007-04-16 22:54:10  host: host-194-54-18-182.telsat.wroc.pl

    Powtórzę za ***pigus => przenoszenie jest dostępne również w innych strefach, a na pewno w wałbrzyskiej.

  • 0

    23. ~szalony  2007-04-16 23:15:45  host: wap.plusgsm.pl

    to nie jest regułą że w różnych częściach domu do różnych bts się logujesz choć często tak jest , ale to że z domu logujesz się do bts w różnych lac jest nienormalne a akurat u mnie tak jest i ma to tylko same wady ... pół biedy jak jest dobry sygnał w erze to owszem do ery domowej można startować ale odradzam to stanowczo jeśli użytkownik ma słaby sygnał ery to z erą domową będzie miał same problemy.

  • 0

    24.  2007-04-16 23:20:40

    Czekam na 056, wie ktoś kiedy?

  • 0

    25.  2007-04-17 04:41:09

    U mnie na szczęście jest pełny albo prawie pełny zasięg więc chyba będzie działała ta Domowa, ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądało to przypisywanie do różnych bts w praktyce ale może jakoś zadziała - tam chyba musi być jakiś sygnał, że się jest w strefie domowej/poza nią przed połączeniem...

  • 0

    26.  2007-04-17 13:00:15

    no domowa to takie tp60. Tyle, że w Era Domowa jest jeszcze większa różnica abonamentów i pomimo sekundowego naliczania jest opłata za rozpoczęcie połączenia, więc połączenia są po prostu droższe (pierwsza minuta kosztuje 0,32 podczas gdy w Erze Domowej 0,35 groszy kosztuje 3 minuty). A ile rozmów rodzinnych jest krótkich? Krótkie rozmowy to charakterystyka rozmów biznesowych. Także warto!

  • 0

    27. ~  2007-04-17 20:52:17  host: cgg230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy bedzie mozna miec na tej samej karcie numer GSM + w obrebie wybranej lokalizacji dodatkowo stacjonarny ?

Dodaj swoją opinię