Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Era Domowa" z dłuższą umową

"Era Domowa" z dłuższą umową

sirmark 17 Listopada 2006 15:59

0 0

Od 16. listopada Era wprowadziła nową ofertę "Promocyjna taryfa Era Domowa na dłużej", w której umowa podpisywana jest na 36 miesięcy.

W promocji można wybrać umowę tylko z telefon (w odróżnieniu od promocji "Promocyjna taryfa Era Domowa"), a koszt abonamentu wynosi:
- 25 zł dla abonentów z aktywnym numerem komórkowym sieci Era,
- 30 zł dla abonentów korzystających tylko z numeru stacjonarnego (nr komórkowy zostaje bezpłatnie zawieszony),

W dotychczasowej ofercie "Promocyjna taryfa Era Domowa" (umowy na 23 m-c) miejsce usuniętej Motoroli C168 zajęła Nokia 2600.




Więcej o ofercie stacjonarnej pisaliśmy w tej wiadomości.

Więcej szczegółów na temat promocji w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2006-11-17 16:30:50  host: dpa243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pomimo sekundowego naliczania w tp jest opłata za rozpoczęcie połączenia, więc połączenia są po droższe (pierwsza minuta kosztuje 0,32 podczas gdy w Erze Domowej 0,35 groszy kosztuje 3 minuty). A rozmowy z rodzinami nie są krókie.To chyba jasne, gdzie taniej.

  • 0

    5. ~Ja  2006-11-17 17:01:12  host: abiy113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obawiam się, że za niedługo zlikfidują umowy na 12 miesięcy i zostaną tylko umowy na 24 i na 36 miesięcy albo zrobią tak, że będą same umowy 36 miesięczne, a wtedy nie będzie za wesoło bo ceny oczywiście zostaną takie jakie są albo pójdą w górę pomimo 3 letniej umowy.

  • 0

    6.  2006-11-17 18:08:26

    #1. uszczegolowilem informacje. stara promocja na 24 m-c zostala, obecna na 36 m-c jest nowa oferta z mniejszymi cenami telefonow. choc moim zdaniem oferta na 36 m-c jest bardzo malo ciekawa.

  • 0

    7. ~wlo  2006-11-17 18:45:41  host: ano208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja - i jeszcze, co może nikogo nie obchodzi, są standardowe umowy na czas nieoznaczony ;-) No tyle, że jelenia bez podchodów i nagonki się nie da złowić za bardzo i łatwo ;-)

  • 0

    8. ~Ja  2006-11-17 20:24:27  host: abiy113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wło - ciekawe co zrobisz gdy będzie tylko jedna opcja - umowa 36 miesięczna. W Plusie np nie ma umowy na czas nieokreślony, jeśli chcesz korzystać z taryf Godzinnych i usług dodatkowych w tych taryfach, czyli jeśli chcesz mieć pełną ofertę musisz podpisać umowę na 24 miesiące, Era wprowadziła umowy 36 miesięczne, ceny telefonów w tych 36 miesięcznych umowach są takie jak w umowach na 24 miesiące, więc widać wyraźnie w którym kierunku zmierzają zmiany - umowa na 3 lata będzie za jakiś czas standardem tak jak te na 2 lata ale to jeszcze musi ewaluować, ludzie się muszą do tego przyzwyczaić i wtedy zlikfidują umowę na 12 miesięcy, może po jakimś czasie ceny w 24 miesięcznej umowie aparatów będą takie jakie obecnie w 12 miesięcznej, więc nie będzie się opłacało takiej umowy podpisywać, jeśli tak ma wyglądać przyszłość naszych polskich komórek to to będzie katastrofa. A może od razu zrobią dożywotni cyrograf zamiat tak po roku wydłużać umowy co jakiś czas, wtedy ludzie byliby w jednej sieci albo w paru sieciach naraz bo nie dałoby się zrezygnować i to wcale nie jest śmieszne, trochę z tym dożywotnim cyrografem przesadzam ale wydłużenie umowy idzie właśnie w tym kierunku, żeby na jak najdłuższy czas operator zapewnił sobie byt, nałapał klientów, a potem miał ich głeboko w du... i wtedy nie musi robić nic, promocji ciekawych, kompletnie nic bo ludzie i tak będą płacić skoro podpisali terminowe umowy, więc może będzie jakaś promocja na rok, na dwa lata bo po co częściej skoro abonenci podpiszą jaknajdłuższe umowy.

  • 0

    9. ~Zico  2006-11-17 21:34:58  host: 213.158.194.228

    Alez Ty snujesz czarne wizje JA! Musze pogratulowac Ci tej Twojej wyobrazni. Nie zapominaj, ze to wlasnie operatorzy musza sie dostosowywac z oferta do abonentow, a nie odwrotnie, bo zaczna tracic klientow na rzecz innych, ktorzy zaczynaja wyrastac jak grzyby po deszczu. Najlepszym przykladem jest teraz orange. (Nie wiem czy zauwazyles co sie dzieje ostatnio w ich salonach-operator ten nie chce sie dostosowac do wymagan abonentow i ci masowo wypowiadaja im umowy-kiedy bylem w salonie orange z moim kumplem, ktory wypowiadal im umowe i zaraz potem wzial abo. w ERZE okazalo sie, ze jeszcze 4 inne osoby w tym samym czasie wypowiadaly orange umowy).Cyro na 24 miesiace w ERZE DOMOWEJ jest przeciez nadal. Moze ERA wychodzi z zalozenia (i slusznie), ze skoro i tak maja lepsza oferte niz TP to klienci zwiaza sie z nimi na dluzej. W koncu numeru domowego nie zmienia sie zbyt czesto. Ja sam znam ludzi, ktorzy maja numer w TP od 40lat i zawsze traktowani byli przez TP jak intruzi, wiec jesli ERA proponuje 3-letnia umowe na duzo lepsza oferte to czy to cos zlego?

  • 0

    10. ~dt  2006-11-17 22:38:03  host: wap.plusgsm.pl

    wlasnie domowa nie jest taka super z powodu archaicznego rozliczania impulsowego.

  • 0

    11. ~ptok  2006-11-17 23:12:16  host: chello062179028189.chello.pl

    Wydłużenie cyrografu to według operatora promocja? A na pięć lat to się będzie nazywać jak? SUPERPROMOCJA?

  • 0

    12.  2006-11-18 09:32:54

    @ptok: pomysł na nową promocję - 5 lat cyro + rozliczanie 5 minutowe pn. super_mega_promocja - tylko w erze.

  • 0

    13. ~mirekb  2006-11-18 10:34:57  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    a ja mysle ze alternatywa dla tp jest duza,i jak dobrze pujdzie podpisze z nimi cyro,nic wspólnego z tp nie chce miec..na 24 oczywiscie;-)

  • 0

    14. ~ptok  2006-11-18 11:42:33  host: chello062179028189.chello.pl

    @marcinb. Tak poważnie, takie rzeczy o jakich piszesz to tylko w ORANGE. Oni są pod tym względem bezkonkurencyjni.

  • 0

    15. ~  2006-11-18 12:01:01  host: prosie20-1.aster.pl

    Ja - nie pieprz że ceny są w abonamencie Ery na 36 mies. w tej samej cenie co na 24 mies.! Otóż są tańsze o 200 zł!

  • 0

    16. ~kojot  2006-11-18 13:16:31  host: 110-mo4-3.acn.waw.pl

    Nie wiecie może czy można się spodziewać rychłej możliwości przeniesienia numeru z tepsy na Ere Domową?

  • 0

    17. ~leo  2006-11-18 18:41:11  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    bardzo mi pasi ta oferta w erze i zastanawiam sie coraz bardziej czy by sie nie skusic

  • 0

    18. ~wlo  2006-11-18 23:29:10  host: atg224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja - mylisz się... Standadrowa umowa (w promocji) jest nawet na czas nieoznaczony. Tym bardziej bez promocji ;-) nie wiem skąd Ci do głowy to przyszło, takie bzdury?

  • 0

    19. ~wlo  2006-11-18 23:31:54  host: atg224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NIe, nie mogę sobie wyobrazić, że nie mogę kupić aktywacji inaczej niż tylko na kontrakt 2-czy 3-letni. Nie interesują Cię widzę te rzeczy, więc może nie komentuj, bo i po co...

  • 0

    20. ~darling  2006-11-19 15:07:05  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    tym bardziej ze umowy w erze sa na bardzo dobrych warunkach i nie ma sie co przerazac ze to 2, 3 lata

  • 0

    21.  2006-11-20 12:38:19

    oferta domowej jest bardzo korzystna, i przypuszczam, że za jakiś czas będzie to poważna konkurencja tp.

  • 0

    22. ~zb  2006-11-20 15:00:40  host: dos130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no takie zamiary są chyba w Ptc.Jakaś alternatywa.

  • 0

    23. ~Charnas  2007-02-28 07:39:24  host: 193.24.24.10

    A wzieliscie pod uwage to ze era domowa ma naliczenie co 3 minuty a tepsa co sekunde. To ma znaczenie. Ja nie zwrocilem na to uwagi i mimo ze chcialem przejsc do ery domowej musialem sie wycofac

Dodaj swoją opinię