Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era dodaje nowe promocyjne taryfy

Era dodaje nowe promocyjne taryfy

WitekT 15 Listopada 2006 12:59

0 0

Od 16. listopada Era wprowadza dodatkowe promocyjne taryfy dla klientów indywidualnych, będące wariacją dotychczas dostępnych.

W promocji trwającej do 31. stycznia 2007 roku dostępne są następujące zestawy:
Zestaw Prestiż 100: w skład zestawu wchodzi pięć Ofert uniwersalnych oraz Oferta z przyjacielem za cenę promocyjną 100 zł brutto przez cały okres trwania umowy terminowej (24 pełne cykle rozliczeniowe),
Zestaw Prestiż 200: w skład zestawu wchodzi taryfa Era Nowy Komfort VIP za cenę promocyjną 200 zł brutto przez cały okres trwania umowy terminowej (24 pełne cykle rozliczeniowe),
Zestaw Prestiż 300: W skład zestawu wchodzi taryfa Era Nowy Komfort VIP oraz 4 Oferty taniej w sieci i Oferta blue connect w telefonie za cenę promocyjną 300 zł brutto przez cały okres trwania umowy terminowej (24 pełne cykle rozliczeniowe).




Cennik telefonów do w/w oferty można znaleźć w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~mike278  2006-11-16 00:34:02  host: p02-06.opera-mini.net

    przepraszam. sprostowanie male. Dokladna cena to 67,22 pln. w mojej taryfie.

  • 0

    31. ~Adam  2006-11-16 00:48:59  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    mike278: to chyba oczywiste, że każdy taryfę dopasowuje do swojego profilu a większość osób pisząc komentarze często o tym zapomina

  • 0

    32.  2006-11-16 01:02:59

    Jest dokładnie tak jak napisał Adam. Obiektywnie patrząc jest to bardzo dobra oferta. Jednak w moim przypadku nie jest ona dla mnie korzystna ponieważ 95% znajomych oraz całą rodzine mam w Orange.

  • 0

    33.  2006-11-16 07:45:23

    @22 - TakTak - nie ukrywam to dobra opcja, ale nigdy nie byłem do niego przekonany. Telefon jest po to, by z niego korzystać a nie w jakiejś wyjątkowo awaryjnej sytacji dowiedzieć się, że nie mamy pieniędzy na koncie czy coś takiego. Lataj później szukaj zdrapek itp... Tak więc ABO, ale nie za taką kasę. Kobieta max 50 minut wygaduje, więc czegoś takiego mi trzeba. Ech, szkoda gadać - ERA upada...

  • 0

    34. ~D@rio  2006-11-16 08:52:31  host: apn-238-232.gprsbal.plusgsm.pl

    Piotr: ale co Ci mam tu uzasadniac? Znajdz mi taki mix korzysci w Plusie? A pozatym, warto tez dodac, ze ten kto bierze EraPrestige30
    odrazu laduje w Programie Era Premia Gold :) co stanowi dodatkowy atut zachecajacy. Ogolnie oferta jest OK. Choc ja i tak uwazam ze dla wymagajacych klientow Orange Premium Platinum nic obecnie nie przebija...

  • 0

    35. ~issa  2006-11-16 09:02:24  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    ***miki278 - odnośnie komentarza 4. Już jestem:) Ja się nabijalem z nazewnictwa taryf Orange , przy okazji newsa nawiązującego na "topowości" e50. Przyznaję , że tu nie dość , że komfort , to jeszcze VIP i prestiż w jednym;-D

  • 0

    36. ~issa  2006-11-16 09:09:24  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Na marginesie , jeśli "V"ażność danej osoby , tak dla klienta , jak i usługodawcy , określaja tylk posiadane przez nią pieniądze , to ten świat upadł naprawde nisko. Zakładam , że w aktualnych okolicznościach Jezus by VIPem nie był , za to np. Gosiewski czy inny Misztal już tak. Słyszałem kiedyś opowieść ministra z indyjskiego rządu - na którymś z oficjalnych spotkań tkneło go , że gdyby na jego miejscu była małpa w jego randze , to tez by jej wszyscy nadskakiwali. Szkoda , że ludzie szanują czyjąś pozycję i pieniądze , a nie człowieka jako takiego. Przykład kolejny to Terentiew , były VIP z Woronicza. Miała analogiczne przemyslenia.

  • 0

    37. ~Longman  2006-11-16 10:07:06  host: ety184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OT, czyzby kolejna zwala w Polkomtelu? Znajoma dzwonila, ze nie da sie doladowac Sim+ droga elektroniczna (chciala doladowac ze wzgledu na promocje, probowala dwa razy), co by sie zgadzalo, bo niektore banki nawet daly takie komunikaty: http://www.multibank.pl/dla_ciebie/doladowania/simplus/ "Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym mogą wystąpić problemy przy zasileniach telefonów Simplus i Sami Swoi. W imieniu operatora przepraszamy za wszelkie utrudnienia." Do jasnej cholery, czy ten operator nie moze czegokolwiek zrobic dobrze?

  • 0

    38. ~Yanioo  2006-11-16 10:17:34  host: inptr-68-2.comarch.com

    Jak się baaardzo dużo z kimś rozmawia, to najlepsza jest nagroda w programie ERA PREMIA za 1000 punktów ( 1 numer 99% taniej ). Ja tak mam i płacę 43 grosze za godzinę rozmowy :) Czyli nawet "Darmowa oferta z przyjacielem" za 30 zł nie wygląda tak fajnie, bo tam jest limit 2000 minut, a ja za 2000 minut płacę 14,40 zł :) I ktoś powie, że idzie mi z darmowych minut ..... wcale o to nie dbam. Mam 2 oferty uniwersalne, jedną zamieniłem na darmowe sms i mmsy, a druga to 40 bezpłatnych minut do wszystkich sieci, które wykorzystuję w pierwszy dzień .... a potem już dzwonię tylko do mojej dziewczyny :)))) Pozdrawiam

  • 0

    39.  2006-11-16 12:01:50

    @33 - może i racja to co mówisz, pamiętam ofertę urodzinową Ery w zeszłym roku za 45 zł było 40 min do wszystkich, 100 do ery heyah i stacjonarne i darmowe smsy i mmsy do ery i heyah. Od tego czasu Era zaczęła stopniowo podnosić koszty. Tak sobie myślę, że jak się pojawią nowe taryfy to w ukryty sposób może być drożej np. połączenia do Heyah będą traktowane jak poza sieć już tak jest w nowych promocjach w Tak Tak

  • 0

    40.  2006-11-16 13:12:07

    Nie prawda - nie pamiętasz - było za 40 złotych 100 minut do ery i 40 do wszystkich - kumpel ma taką taryfę. Była też taka, że za 40 to 80 minut do wszystkich dawali :)... i to były promocje, a teraz. Lipa - podnoszą ceny i to zdecydowanie :(

  • 0

    41. ~venro  2006-11-16 14:33:55  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    *40 - Racja, mam abonament 20zl i 40 minut do wszystkich. Siemens c75 byl sprzedawany za ok. 129zl. Moge zeskanowac rachunek jak ktos nie wierzy :P

  • 0

    42. ~RafalG  2006-11-16 15:02:50  host: CLIENT02-ciao.provider.pl

    @28: Nie napisałeś jakie to są SMSy premium (za 1zł czy za 9zł :). W TT wychodzi to: 62,52zł = 20min*0,59zł (Happy Taniej po 8 miesiącach) + 50min*0,10zł (Mega Pakiet Minut) + 10sms premium*1zł + 50MB (5zł za pierwsze 5MB + 307paczek po 50kb/0,10zł w Omnix Max). Ale jeśli płacisz za to 25zł to pozazdrościć. Jak dla mnie TT i tak jest najlepszy :)

  • 0

    43. ~RafalG  2006-11-16 15:06:18  host: CLIENT02-ciao.provider.pl

    @28: poprawka. wziąłem złą cenę połączenia w Mega Pakiecie (z głowy, zamiast z cennika). I wynosi ona 20gr a nie 10gr, więc cała kwota podwyższy się o 5zł do kwoty 67,52zł.

  • 0

    44. ~Adam  2006-11-16 17:06:14  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    @Yanioo:czyżbyś miał jakiś inny regulamin tej oferty? Obecnie rzeczywiście ta opcja kosztuje 2000 punktów Era premia (wcześniej była za 1000pkt) ale zawsze w regulaminie był zapis: Minimalna opłata za połączenia za "Numerem specjalnym Era Premia" bez względu na długość trwania połączenia wynosi 1 grosz netto (1,22 grosze z VAT). Licząc zgodnie z cennikiem nie wygląda to już tak różowo:

  • 0

    45. ~mike278  2006-11-16 17:07:01  host: p02-09.opera-mini.net

    cos mi te 300 paczek nie pasuje i vat na premium sms. racja sms 1,22.

  • 0

    46. ~Adam  2006-11-16 17:10:16  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    @Yanioo: za godzinę połączenia zapłacisz 73,2zł a nie jak napisałeś 43 grosze :) a za 2000 minut zapłacisz niestety aż 24,4zł w dodatku musisz szybko wydzwonić minuty wliczone w pakiet uniwersalny. Tak więc oferta z przyjacielem (jeżeli komuś wystarcza limit) jest korzystniejsza i bardziej elastyczna :)

  • 0

    47. ~tom  2006-11-16 18:52:04  host: 116.156.rev.vline.pl

    a ja mam w Erze za 200zl brutto 500 minut do wszystkich sieci.Czyli minuta wychodzi po 40gr.

  • 0

    48. ~Adam  2006-11-16 23:04:59  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    @Yanioo: za godzinę połączenia zapłacisz 0,732zł a nie jak napisałeś 43 grosze :) a za 2000 minut zapłacisz niestety aż 24,4zł w dodatku musisz szybko wydzwonić minuty wliczone w pakiet uniwersalny. Tak więc oferta z przyjacielem (jeżeli komuś wystarcza limit) jest korzystniejsza i bardziej elastyczna :) mała pomyłka :)

  • 0

    49. ~Yanioo  2006-11-20 11:30:12  host: inptr-68-2.comarch.com

    No co Wy gadacie?? Mam to wiem ! Moge dać skany rachunków. Minimalna kwota to 1 grosz .... no i super ... wiadomo, że mniej nie może być. A, że jest 72 groszy za minutę to ja mam 72 groszy za 100 minuty ( 43 grosze za 60 minut ). Dla niedowiarków mogę przesłać nawet rachunek szczegółowy. No a nagroda faktycznie kosztuje już 2000 teraz punktów. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię