Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: cennik taryf Pakiet Biznes

Era: cennik taryf Pakiet Biznes

sirmark 13 Stycznia 2006 23:16

0 0
Od 16. stycznie do oferty Ery wchodzą taryfy Pakiet Biznes.

cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes
cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes
cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes
cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes cennik era pakiet biznes
cennik era pakiet biznes

W dziale Promocje dostępny jest regulamin oferty Migracja na taryfy Pakiet Biznes.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~Art  2006-01-14 11:49:36  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Z tym GPRSem to całkowita porażka. Chyba ktoś w Erze o tym zapomniał.

  • 0

    16. ~Onyx-22  2006-01-14 12:00:57  host: nat-goc.aster.pl

    Mimo iż pakiet wartościowy można wykorzystać np w roamingu to wole max profita gdzie co prawda takiej opcji nie ma, ale za to wartośc pakietu przechodzi na nastepne 6 miesięcy a nie na jeden!

  • 0

    17. ~Art  2006-01-14 12:35:39  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Znalazłem mały "haczyk". Do tej pory w ofercie Taryfa wyższa w cenie niższej po 12mies można było zmienić taryfę na niższą, a tu.....już nie :-)

  • 0

    18. ~Daro  2006-01-14 12:38:10  host: polsl4-230.rybnet.pl

    Uuu oferta cienka - cena minuty, GPRS... Porazka

  • 0

    19. ~  2006-01-14 12:49:20  host: 193.69.116.85

    Chyba bylo za duzp przejc z Ery skoro w koncu zdecydowali sie na modyfikacje taryf;-) Niestety nie za wiele widac z cennikow na MiniOperze , ale z komentarzy wnosze , ze Era powoli zbliza sie pod wzgledem polaczen glosowych do idealu (czytaj. MaxProfit) , zas jesli chodzi o transmisje danych kontynuuja swoja absurdalna polityke. Dobrze ktos ujal to w odniesieniu do naliczania sekundowego.

  • 0

    20. ~Paweł  2006-01-14 13:19:59  host: bnl204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma co porównywac do MaxProfitu. Plus ma zdecydowanie lepsza oferte. Natomiast Orange.... BUUUUUUUU! Najgorsza!

  • 0

    21. ~wlo  2006-01-14 15:06:35  host: aon45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rewelacji nie ma faktycznie, ale do Max Profit można porównywać... Nie postraszyli Plusa za bardzo. I szkoda - ja bym na tym zyskał, a tak musze czekać na większe straszenie ;-)

  • 0

    22.  2006-01-14 16:29:31

    Faktycznie nie zauwazylem tabeli 5 ;) widac ze era chce zdzierac na gprs !!! Tylko jakis desperat - takich cen i pakietow gprs bedzie uzywal !!! Pewnie po prostu Era ma podejscie takie by maxymalnie obrobic tych co malo-prawie wogole gprs nie uzywaja a dla tych co duzo gprsuja pozostaje Blueconnect-tylko nie rozumiem tej polityki ze jest on tylko z cyrografem i nie chce Era do taryf jako uslugi dodatkowej go dodac !!!

  • 0

    23.  2006-01-14 16:30:46

    Faktycznie nie zauwazylem tabeli 5 ;) widac ze era chce zdzierac na gprs !!! Tylko jakis desperat - takich cen i pakietow gprs bedzie uzywal !!! Pewnie po prostu Era ma podejscie takie by maxymalnie obrobic tych co malo-prawie wogole gprs nie uzywaja a dla tych co duzo gprsuja pozostaje Blueconnect-tylko nie rozumiem tej polityki ze jest on tylko z cyrografem i nie chce Era do taryf jako uslugi dodatkowej go dodac !!!

  • 0

    24.  2006-01-14 16:36:40

    Oj moj blad :/ sorry za dubla ale zmylilo mnie to "wiecej komentarzy" - sugeruje by komentarze byly na jednej stronie - zbedne to jest -"wiecej komentarzy" a co do obrazkow zdjec w javascript/windows to moze pod obrazkiem umieszczac link bezposredni do niego bo czasami sprzet mobilny ma klopoty z takimi oknami w javascript ! To taki male moje uwagi :]

  • 0

    25. ~Paddy  2006-01-14 19:05:43  host: CLIENT-ekonet-2.walbrzych.dialog.net.pl

    Panowie jak odtworzyc te male obrazki gdzie sa cennki zeby mozna bylo cos przeczytac mam mozile i probowalem w operze. Mam apel dawajcie takie rzeczy w pdf wtedy mozna poczytac normlanie.

  • 0

    26. ~PDAowiec  2006-01-15 00:01:21  host: chello084010160108.chello.pl

    zlikwidyjcie te obrazki bo na pocketcie nie mozna czytac,tylko pdf

  • 0

    27.  2006-01-15 00:08:07

    A jakiego masz Pocketa? Bo ja na Dell Axim x30 czytam bez problemów. ;)

  • 0

    28.  2006-01-15 00:08:51

    Poza tym PDFa niestety nie mogliśmy dać z przyczyn niezależnych od nas - uwierzcie, ale nie pytajcie dlaczego. Po prostu nie mogliśmy. :)

  • 0

    29. ~Szalony  2006-01-15 08:57:13  host: gprs5.plusgsm.pl

    Panie Witku :) już tak zrobiliście i jak najbardziej to dobrze otóż - zamiast tych tabel w oknach/javascript sam tekst cennikowy :-)

  • 0

    30. ~esox  2006-01-15 10:16:12  host: aez10.internetdsl.tpnet.pl

    taka ofertę to ja mam juz dawno....
    gdzie w Orange w ofercie Jedna Idea.... i to za 200zł brutto....

  • 0

    31. ~esox  2006-01-15 10:22:20  host: aez10.internetdsl.tpnet.pl

    a tak poważnie to moim zdaniem to jest najlepsza oferta dla ludzi którzy duzo korzystaja z tel zastanawiałem sie nad Orange dla Firm ale poprostu mi sie to nie opłaca, nie mówiac o cenach za połaczenie, sms, o roamingu.... czasami tarfy dla rynku biznesowego to paradoks!!!!!
    Nie mówie tu o najniższych taryfach dla rynku masowego... a nie mówie tu o ofertach specjalnych i utrzymaniowych.... tylko o podstawowej ofercie

  • 0

    32.  2006-01-15 12:06:13

    Szalony: ale znajdź jakieś narzędzie SENSOWNIE konwertujące PDF do HTML z tabelkami. Znane mi programy robią albo totalny śmietnik w kodzie, albo konwertują tabelki do obrazków. Kiedy się da i nie ma śwmietnika - wstawiamy. No ale tu był taki śmietnik, że szkoda gadać...

  • 0

    33. ~cenzura stop  2006-01-15 17:34:42  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    na stronie glownej sa 32 opinie do tego postu a na ctronie docelowej 20.hmmm cenzura ??? nie ladnie :((( a tak lubilem ta stronke...

  • 0

    34.  2006-01-15 18:52:20

    cenzura stop: wiesz, możesz nazwać mnie jak chcesz, zwyzywać i zmieszać z błotem. Ale jeżeli twierdzisz, ze my tu wprowadzamy jakąś cenzurę, to tego nie jestem w stanie puścić płazem. Bardzo przepraszam wszystkich urażonych moją reakcją, ale jeżeli ktoś wysuwa takie twierdzenia w moim kierunku NIE SPRAWDZIWSZY do czego służy link "więcej opinii", to na inną moją reakcję liczyć nie może.

Dodaj swoją opinię