Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych

Era: blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych

LuiN 18 Lipca 2010 15:51

0 0

Od 14. lipca Era oferuje usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych.

Po aktywacji usługi każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a osoba, do której kierowane jest połączenie nie będzie o tym informowana.




Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia:To połączenie nie może być zrealizowane. Osoba, do której dzwonisz nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją. Włącz prezentację swojego numeru i zadzwoń ponownie.

Aktywacji usługi klient może dokonać tylko poprzez konsultanta biura obsługi klienta. Wdrożenie usługi przez PTC wynika z obowiązku, jaki nakłada na Operatora art. 171 ust. 2 pkt. 3. Prawa Telekomunikacyjnego.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 140
  • 0

    122.  2010-07-19 23:36:29

    @Jan Tak to jest, ze pod latarnia najciemniej i faktycznie moglo sie to Tobie wydac zabawne:) Przyznam sie, ze mnie tez bawia niektore pytania zadawane na forach, gdy pomysle, ze pisze to ktos siedzacy przy kompie z dostepem do Internetu, a znalezienie odpowiedzi jest banalnie proste..

  • 0

    124. ~  2010-07-20 12:46:55  host: afif192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Jan. Przecież wszyscy wiedzą, że Plus jest najlepszy. No ale w sim+ to już nie wprowadzili tej usługi, podczas gdy Era udostępnia ją dla wszystkich ofert. Poza tym Era udostępniła we wszystkich ofertach wszystkie usługi dodane.

  • 0

    125. ~Jan  2010-07-20 12:53:59  host: 178-36-115-229.adsl.inetia.pl

    @124 no nie wiem czy Plus jest najlepsza siecią, może najbardziej innowacyjną ale widać na przykładzie Ery że mozna zrobić to lepiej i dla wszystkich

  • 0

    126. ~Edi  2010-07-20 19:02:39  host: 77-254-172-32.adsl.inetia.pl

    Bardzo dobra i przydatna usługa za to plus dla Ery. Bo jednak telefony zastrzeżone są dziwne pod tym wzg że nigdy nie wiadomo od kogo są. A do zabaw telefon raczej nie służy.

  • 0

    127.  2010-07-21 02:41:00

    @123 I dobrze, ze sie poddajesz. Po pierwsze, to jest to OT, a po drugie i tak bys nie zrozumial.

  • -1

    128. ~r  2010-07-21 09:27:13  host: user-188-33-63-40.play-internet.pl

    #127: tak, nigdy nie zrozumiem jak można mieć problem z usunięciem dwóch spacji. Może nie wiesz co to spacja? Czy co to znaczy usunąć? heheehe

  • 0

    129.  2010-07-21 12:47:39

    No widzisz? Mowilem, ze nie zrozumiesz :D

  • 0

    130.  2010-07-22 17:34:59

    @125, usługa dla wszystkich, bo dostępna również w Tak Taku. Nie mam złych doświadczeń z rozmowami z numerów zastrzeżonych, ale usługa pewnie kiedyś się przyda. Era często wprowadza różne udogodnienia, np. możliwość własnoręcznego ustawienia limitu na transfer danych w roamingu. U innych to próg ustawowy, bez możliwości obniżenia.

  • 0

    131. ~tofer  2010-07-22 22:25:16  host: 213-238-76-238.adsl.inetia.pl

    Nareszcie! Co to w ogóle jest! Jak ktoś dzwoni do Ciebie to powinien pokazać numer a jak nie to znaczy że ma stopy żółte od chodzenia po oborniku!

  • 0

    132. ~Ardrian  2010-07-23 15:32:49  host: 212.160.234.67

    W Takutaku też będzie to śmigać?

  • 0

    133. ~marecki  2010-07-23 22:16:59  host: dxe47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy taka usługa będzie w Play? :)

  • 0

    134. ~lukaszekkk  2010-07-25 05:29:49  host: a14.net142.okay.pl

    albo w orange kiedy bedzie taka opcja juz sie doczekac nie moge....

  • 0

    136. ~Robert  2010-07-25 21:15:13  host: eft231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie mogę zrozumieć sensu automatycznego odrzucania takich połączęń ... numer zastrzeżony to coś "strasznego", "wstydliwego" ?

  • 0

    137.  2010-07-25 22:14:35

    Wiec nie wlaczysz tej uslugi:) Wlacza ci, ktorym to przeszkadzalo. Dobrze, ze usluga istnieje i istnieje wybor..

  • 0

    138.  2010-07-26 12:15:02

    136. Jeśli ktoś dzwoni z zastrzeżonego, to po to, by coś ukryć, zrobić sobie jaja, albo coś zareklamować i w moim przypadku tak wygląda 90% połączeń tego typu. 130. Podoba mi się, że w Tak-taku prócz obniżek cenowych dbają o dodatki. Jakiś czas temu wprowadzili usługę Backup, z której również korzystałem.

  • 0

    139.  2010-07-26 14:26:30

    Czy działa Wam aktywacja połaczen oczekujących w Tak Taku. Zarówno poprzez menu telefonu jak i iTakTAk nie moge tego aktywować.

  • 0

    140.  2010-07-26 14:33:35

    Aktywowano mi, gdy napisalem maila. W odpowiedzi bylo, ze maja problemy z kanalami dostepnymi dla uzytkownikow i potrwa to ok tygodnia.

  • 0

    141. ~otwarty  2010-08-07 03:06:55  host: 87-205-33-103.adsl.inetia.pl

    Chyba w 2008 Plus podarował to dobrodziejstwo swoim użytkownikom - to było wyprzedzenie! chwała im za to - niedługo później kupiłem tam abonament. Niech wygrywa lepszy:) Chowanie numeru w biznesie, to jak sprzedaż samochodów osobom stojącym w korku.

  • 0

    142. ~ORANGE  2010-10-20 18:43:50  host: nat-244.tvsat364.lodz.pl

    Ciekawe ile będą musieli czekać na ACR w Orange... ta sieć ma takie rzeczy w ***

  • 0

    143. ~RoMek  2011-06-18 15:56:44  host: user-109-243-108-178.play-internet.pl

    musze pochwalic siec Heyah! Rowniez jest tu mozliwosc blokowania nr zastrzezonych. Ci co dzwonia z takich nr to naciagacze, i niemile wspominam odbieranie od takich osob. Nie mozna tez nic pozniej zrobic ani na Policje zglosic nic! a Tak niech takie osoby spadaja!

Dodaj swoją opinię