Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Era: blisko 2 miliony aktywnych użytkowników Granie na czekanie

Era: blisko 2 miliony aktywnych użytkowników Granie na czekanie

LuiN 1 Lipca 2009 11:42

0 0

Usługi Granie na czekanie w sieci Era i Szafa Gra w Heyah skończyły właśnie 4 lata. Obecnie niemal 2 miliony klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej korzysta z oferty, dzięki której sygnał oczekiwania na połączenie można zastąpić ulubionymi dźwiękami.

PTC była pierwszym polskim operatorem, który wprowadził muzyczną usługę Granie na czekanie skierowaną do wszystkich klientów Ery i Tak Taka oraz serwis Szafa Gra, czyli jej odpowiednik dla użytkowników Heyah. Badania (MillwardBrown SMG/KRC) pokazują, że sprawiają one dużą satysfakcję klientów z ich użycia: aż 98% respondentów jest zadowolonych z tej usługi.




Obecnie Klienci PTC mają do dyspozycji ponad 10 tys. utworów znanych artystów oraz innych dźwięków. Poza rozbudowywaniem listy utworów, stale wprowadzane są także nowe funkcjonalności.

Chcąc popularyzować muzyczną ofertę sieć Era wydaje magazyn muzyczny "Rytm". Można w nim znaleźć m.in.: wywiady z artystami, informacje o imprezach muzycznych, recenzje gadżetów związanych z muzyką oraz opisy usług muzycznych Ery. Do nowego numeru magazynu, który ukaże się w sierpniu br., zostaną dodane strony o modzie i modnych miejscach. Magazyn wysyłany jest bezpośrednio do klientów - można zamówić go poprzez stronę operatora.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~mani  2009-07-01 12:22:40  host: bem152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era niech się lepiej zajmie poprawą utrzymania klienta bo ostatnio drożeją usługi i oczywiście telefony

  • 0

    5. ~sciema  2009-07-01 12:34:20  host: 87-205-4-136.ip.netia.com.pl

    wlaczaja jak leci a potem za miesiac trzeba placic. Patologia, to powinno byc prawnie zakazane.

  • 0

    6. ~ratat  2009-07-01 12:34:46  host: dov225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony drożeją wszędzie, ostatnio w Playu. można nie korzystać , ale przecież jeśli 2 miliony osób tegu używa, to Era dobrze swego czasu pomyślała

  • 0

    7.  2009-07-01 12:35:03

    Tak odbiegając od tematu Granie na czekanie. Czy zauwazyliscie ,że od dziś minuta w Erze kosztuje ponad 1 zł?(w przypadku taryfy telefoniczna okazja 35http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/telefoniczn a_okazja. Dawniej ta sama taryfa kosztowała 25zł i były podobne ceny telefonow .

  • 0

    8.  2009-07-01 12:38:59

    Faktycznie, kilka milionów do przodu... Na czymś zarabiać trzeba;) Sam nie korzystam i nie lubię, kiedy do kogoś dzwonię i słyszę muzykę. Akurat tu jestem konserwatywny i irytuje mnie ta usługa, zwłaszcza że bywa głośniejsza niż sam sygnał.

  • 0

    9. ~XYZ  2009-07-01 12:40:55  host: 0454.smevpn.tpnet.pl

    PRACUJE W ERZE I WIEM PRZYPUSZCZAM ZE 1 MILION NIECHCIAŁBY GRANIA NA CZEKANIE ANI ŻADNYCH PLOTEK. USŁUGI SĄ WŁANCZANE CZĘSTO BEZ ZGODY I PORTWIERDZENIA

  • 0

    10. ~Ch. Norris  2009-07-01 12:41:03  host: 212.2.115.65

    Era dobrze trafiła w gust klientów. Młodzież lubi takie gadżety. Chociaż trzeba przyznać, że zadnych korzyści z tej usługi nie ma.

  • 0

    11.  2009-07-01 12:52:52

    To niech jeszcze zaoferują usługę "Bez grania na czekanie" - wyciszanie muzyczki przy dzwonieniu do wszystkich. Najlepiej za darmo.

  • 0

    12. ~heman  2009-07-01 13:07:08  host: dpo221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale czego się czepiacie? że czasami można muzyki posłuchać? lepsze od zwykłego dzwonka, i wyniki pokazują, że trafne

  • 0

    13. ~mar  2009-07-01 13:27:40  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    tak samo jest z serwisami typu "tydzień za darmo". samo się uruchamia ale żeby zrezygnować to już trzeba samemu pilnować i SMS wyslać. raz jak wylączylem to za dwa dni znowu serwis się uruchomil i o ironio ten sam. ERA w tej dziedzinie bije wszystkich rywali.

  • 0

    14. ~  2009-07-01 14:00:44  host: public9292.xdsl.centertel.pl

    ja dzisiaj sobie ustawiłem szafa gra dzięki mnie era ma 2 miliony użytkowników wcześniej miała 1999999

  • 0

    15.  2009-07-01 14:05:39

    na szczęście nikt z moich znajomych i klientów nie ma tego g...a włączonego

  • 0

    16. ~tak.  2009-07-01 15:08:21  host: bea33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwne ale do tej pory stronka ery nie została zaktualizowana o nowe promocje jest stara :"W okresie od 01.04.2009 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją lub jej odwołania, jednakże nie dłużej niż do 30.06.2009 r." Tam ktoś jeszcze pracuje czy wszyscy na urlopach od 1 lipca?

  • 0

    17. ~tak.  2009-07-01 15:10:19  host: bea33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko ceny telefonów zmienili :)

  • 0

    18. ~neo  2009-07-01 17:45:42  host: egy244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam, że przynajmniej na starterze "music starter" za 30 zł usługa ta jest automatycznie włączana i pobierana opłata 2 zł chociaż podobno przez jakiś okres czasu po uruchomieniu ma być za darmo. Można z tego zrezygnować bezpłatnym sms-em a zorientowałem się gdy zżarło mi 2 zł z konta bez mojej wiedzy i zamawiania czegokolwiek. Nie dajcie sobie wcisnąć czegoś czego w ogóle nie potrzebujecie, po drugie: na głupocie czyli na tej usłudze najlepiej się zarabia, po trzecie: usługa ta świadczy przede wszystkim o właścicielu telefonu jako, że muzyczki muszą słuchać ci, którzy do niego dzwonią a nie on sam. Mnie osobiście bardzi by to irytowało, no ale moi znajomi wykorzystują telekomunikację do celów dla których została po prostu stworzona, a to nie jest dla umuzykalnionych inaczej prostaków.

  • 0

    19. ~Klass  2009-07-01 17:49:06  host: ppp-88-217-113-94.dynamic.mnet-online.de

    Ja to miałem przez pewnien czas za free jaka promocja na tzw spróbowanie. Jest to fajne ale jakoś zrezygnowałem, teraz jak patrze że jest 10tys utworów to może się skusze. Oferty tego rodzaju są naprawdę modne i jak pamiętam jakiś artykuł zę właśnie operatorzy ulepszają je.

  • 0

    20. ~3254bdfjhkl0cgh123zsdc  2009-07-01 18:38:06  host: 77-254-55-150.adsl.inetia.pl

    Jakby huckenbush albo albonista przygrywał to bym przeszedł! A tak nie mam zamiaru tej trzody słuchać komercyjnej!

  • 0

    21. ~  2009-07-03 21:09:36  host: ip-94-42-25-168.multimo.pl

    Dwa miliony? Ha ha ha! To jedna z głupszych usług. Dzwonisz do kogoś, a tam coś trzeszczy i jeszcze w tle sygnał.

  • 0

    22.  2009-07-04 20:21:23

    Przerabiałam to z Erą. Zażądałam żeby mi to wyłączyli, kiedy zobaczyłam na rachunku opłatę za to (wtedy nie wiedziałam za co, dwiedziałam się po napisaniu do nich @). Co ciekawsze, nie miałam żadnej muzyki, mimo, że usługę mi włączyli. Przy kolejnym rachunku mi oddali pieniądze.

  • 0

    23.  2009-07-07 16:26:52

    Mel, powinnaś przeczytać regulamin przy podpisaniu umowy. Bo nie włączają tej usługi ot tak. Czasem korzystam z GNc z różnych okazji. Dla zgrywu ;)

Dodaj swoją opinię