Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ePure - nowy aparat analogowy od Swissvoice

ePure - nowy aparat analogowy od Swissvoice

Ringu 22 Listopada 2010 21:28

0 0

epureSzwajcarska firma Swissvoice wprowadziła nowy model aparatu przeznaczonego do pracy na liniach analogowych - ePure.

ePure łączy w sobie wszystkie podstawowe funkcje telefonu oraz oryginalny wygląd w stylu neo-retro.




Podświetlany wyświetlacz, książka telefoniczna, która zmieści 100 numerów z opisem, prezentacja numeru i nazwy dzwoniącego, 10 melodii dzwonka, tryb głośnomówiący, zegar, budzik - to niektóre z funkcji aparatu.

Bezprzewodowa słuchawka może działać w odległości do 300 metrów od stacji bazowej. Bateria wystarczy na przeprowadzenie 10 godzin rozmów, lub 100 godzin w trybie czuwania. Zestaw możemy rozbudować o dodatkowe słuchawki (do 5) i stacje bazowe (do 4). Sugerowana cena urządzenia to 189 zł.
epureepure

Źródło tekstu: Swissvoice     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2010-11-22 22:42:52

    Jak widać temat nie wzbudził zainteresowania :)

  • 0

    2.  2010-11-22 23:07:10

    Bardzo mi się spodobał, może jakiś operator doda do stacjonarnego abonamentu.

  • 0

    3. ~adamski8  2010-11-23 00:01:51  host: chello089077007223.chello.pl

    ladnie wyglada i nie tak drogo ; )

  • 0

    4.  2010-11-23 05:18:29

    spoko nie tak drogo jesli 190 zl ciekawe ile dodatkowe sluchawki stoja bo mi trza 3 lacznie a 3 baz nie trza moze sie zastanowie stare alcatele odmawiaja posluszenstwa po 5 latach

  • 0

    5. ~Vicio  2010-11-23 05:34:30  host: z02-11.opera-mini.net

    koraz-po jakiemu ty piszesz? Bo j. polski to nie jest.

  • 0

    6. ~  2010-11-23 11:08:03  host: chello089078123201.chello.pl

    Bardzo dobre telefony SwissVoice, polecam, mam jeden z modeli z kolorowym wyświetlaczem i dwiema słuchawkami (stacja bazowa + ładowarka do drugiej słuchawki), naprawdę tanie, jakościowo rewelacyjne, tylko ciężkie do zdobycia, zamawiałem z jakiejś firmy na śląsku :). Prezentowany wyżej model równie ciekawie się zapowiada.

  • 0

    7. ~  2010-11-23 12:14:34  host: gaja.tpnet.pl

    "Aparat analogowy" - czytając ten tytuł zastanawiałem się, czy chodzi o aparat fotograficzny, czy też - co bardziej prawdopodobne - o aparat słuchowy dla niesłyszących. A okazało się, że nie chodzi o żaden "aparat", tylko o zwykły telefon!

  • 0

    8. ~monika  2010-11-23 13:15:09  host: gll130.internetdsl.tpnet.pl

    Posiadam od kilku dni ten właśnie model telefonu. Jestem bardzo zadowolona, fajnie prezentuje się w mieszkaniu o nowoczesnym wystroju.

  • 0

    9. ~  2010-11-23 20:02:02  host: v08-15.opera-mini.net

    7: Jak się do szkoły ma pod górę a książek tylko do podpierania chybotliwych mebli używa, to potem trzeba się zastanawiać, o co w prostym tekście chodzi.

  • 0

    10. ~  2010-11-25 10:06:39  host: gaja.tpnet.pl

    @9: Widocznie chodziliśmy do całkiem różnych szkół, bo w mojej uczono, żeby wypowiedzi formułować w sposób jasny i nie budzący wątpliwości. A w Twojej szkole czytania ze zrozumieniem też chyba nie uczono, bo ja wyraźnie napisałem, że w błąd wprowadzał tytuł wiadomości, a nie jej tekst.

  • 0

    11. ~Help!  2012-01-18 22:10:09  host: aaol234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak na tym telefonie wpisuje się "+"? Nie mogę tego znaleźć! Przytrzymuję 0 i włącza się intercom!

Dodaj swoją opinię