Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Epidemia w Helsinkach

Epidemia w Helsinkach

WitekT 16 Sierpnia 2005 19:12

0 0
Wirus o nazwie Cabir może infekować kolejne telefony za pośrednictwem Bluetooth. Po raz pierwsz wykryto ten wirus już pół roku temu, ale teraz zjawisko przybrało groźne rozmiary, gdyż prawdziwą epidemię wykryto na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach.

Aby doszło do zarażenia urządzenia, użytkownik musi własnoręcznie zaakceptować przesłanie i uruchomienie się wirusa. Z tego powodu uznano, że Cabir nie przedstawia większego zagrożenia. Może on atakować naraz tylko jeden telefon.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet