Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Epic Games potwierdza: Fortnite na Androida nie trafi do Google Play

Epic Games potwierdza: Fortnite na Androida nie trafi do Google Play

Isand 3 Sierpnia 2018 20:37

4 2

fortnite battle royale

Sprawdziły się niedawne doniesienia i Fortnite rzeczywiście nie będzie dostępny w Google Play. Powodem jest to, że Google zabiera 30% zysków wygenerowanych przez aplikację.

Przez pierwszy miesiąc gra na Androida (większość innych platform już tę grę ma) będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy modeli Galaxy Note9. Potem będzie można ją pobrać ze strony twórców. Czemu w takim razie na konkurencyjnym iOS tytuł jest dostępny App Store, mimo tego, że Apple również zatrzymuje sobie 30% zysków? Na urządzeniach z Androidem można pobierać aplikacje spoza oficjalnego sklepu, na iOS - nie.




Wydawca gry ostrzega tym samym przez klonami gry, które z pewnością pojawią się w Google Play - żaden nie będzie oficjalnym tytułem.

Zobacz: Fortnite na Androida przez pierwszy miesiąc tylko dla Galaxy Note'a 9
Zobacz: Fortnite na Androida, ale nie w Google Play

Źródło tekstu: The Verge, wł     

Dodaj do:

Tagi: fortnite

w sumie: 29
  • 0

    10. ~ja gff  2018-08-04 11:30:25  host: eiw156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nikt nie wspomniał, jaka głupia ta gra?

  • -1

    12. ~do @8  2018-08-04 11:44:11  host: user-94-254-175-26.play-internet.pl

    @8: następny popapraniec co patrzy na efekt końcowy, czyli pieniądz. Nie obchodzi go, że ktoś może "harować" 20h/24h, ryzykować czasami cały swój majątek w imię inwestycji. Jak już tak przytaczasz Kulczyka to powiem ci jedno, mądre jego słowa: "Ci co nie ryzykują to pracują na tych co ryzykują". Weź to do siebie i przestań trzepać brednie.

  • 0

    14. ~  2018-08-04 11:53:27  host: public-gprs400592.centertel.pl

    @12 ...napisał jakiś wiernopoddanczy golodupiec w Play. Komiczne jest, jak wszelakie zera oddają poklony tym, którzy mają pienadze. Masz kasę = geniusz, filozof i tytan intelektu w jednym. Ale trzeba przyznać: jaki czciciel takie bostwo.

  • 1

    15. ~  2018-08-04 11:56:30  host: 031011131226.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    "kto ma pieniążki- niech się nie raduje- bo ich do trumny- z sobą nie spakuje- bo mu je rodzinka- wszystkie zakasuje"

  • 0

    16. ~  2018-08-04 12:00:04  host: 88-199-127-113.tktelekom.pl

    Doszkol sie chlopie, bo ida czasy kiedy ludzie beda zyc kilkaset lat. Na to potrzeba jeszcze kilkudziesieciu lat rozwoju. Bedzie to opcja tylko dla najbogatszych.

  • 0

    17. ~  2018-08-04 12:07:53  host: 031011131226.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    O! O! O! Optymista.

  • 1

    18.  2018-08-04 12:21:24

    Epic Games wie co robi, nie da w Google Play ale każdy kto jest zainteresowany będzie wiedział jak pobrać i zainstalować. Zresztą użytkownicy Epic raczej potrafią zrobić coś więcej przy swoich urządzeniach niż tylko wcisnąć "ZAINSTALUJ", Epic ma pełne wsparcie na Discord i rzeszę fanów ich produkcji którzy sami potrafią coś wnieść do gier.

  • 0

    19. ~Cjanek potasu  2018-08-04 12:30:36  host: a25-05-10.opera-mini.net

    @16. Święta racja. Ja już dałem w odpowiednim miejscu łapówkę i dostałem długowieczność na piśmie - .....lat!

  • 0

    20.  2018-08-04 13:49:28

    -nie damy na androida bo Google zabiera 30% zysków!
    -ale wasza gra jest darmowa?
    -...
    -...

  • 0

    21.  2018-08-04 14:38:17

    A ile osób byłoby przeciętnie zainteresowanych jej pobraniem? Czy ludzi obchodzą jeszcze gry na telefon?

  • 0

    22. ~  2018-08-04 15:07:14  host: 88-199-127-113.tktelekom.pl

    Jeszcze troche badan i testow i przedluzanie zycia bedzie na wyciagniecie reki
    http://tlp.is/i87

  • 0

    23. ~albertΠ  2018-08-04 15:48:00  host: 78.10.55.94

    @16 ludzie mogą żyć max 120 lat, jest to jasno napisane w Bibli.

  • 0

    24. ~  2018-08-04 16:00:56  host: 031011131226.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    @23: I tyle w zupełności wystarczy. Nawet gdyby ciało wytrzymało więcej- to mózg stopniowo umiera. Ja nie chcę patrzeć w sufit i szukać na nim nie wiadomo czego.

  • 0

    30. ~  2018-08-04 19:31:37  host: 77.111.247.9

    @G: Łun nie znojdzie tego antryja- to ino na Ślunsku majum- abo łobleknie galoty na gowa ;)

  • 0

    36. ~759032  2018-08-04 22:11:21  host: 89-64-23-171.dynamic.chello.pl

    do AppleTroll alias applefan:

    Kapitalizacja rynkowa największej firmy wydobywającej ropę naftową na świecie juz dawno przekroczyła 1 Bln$ wiec twój trolling o apple jest żałosny.
    Saudi Aramco - mówi Ci to coś głąbie?

  • -1

    37.  2018-08-05 07:13:34

    @36 admini - prosze o usuniecie posta za obrazanie mnie. Merytorycznie bank of china rowniez ma wieksza kapitalizacje i co z tego, tutaj mowa o FIRMIE W 100% PRYWATNEJ.

  • 0

    39.  2018-08-05 08:09:52

    @38 sama najeżdżasz na wszystkich po kolei, więc przestań jojczyć, że cie obrażajo xD

  • 1

    40. ~do 37  2018-08-05 08:12:16  host: a25-05-11.opera-mini.net

    @37 Całkowicie się z Tobą zgadzam. Można mieć różne opinie o pisanym zagadnieniu, ale poniżanie i ubliżanie na technicznym portalu nie powinno mieć miejsca. Są portale gdzie te chamskie metody są regułą, ale na telepolis nie powinny być stosowane!!!! Przecież wypowiedzi czyta również młodzież i poznaje niekulturalne zachowanie sie dyskutujących.

  • 0

    41. ~1w7x  2018-08-05 12:17:22  host: 168.235.200.19

    @37 no to tego #36 nie da rady skasować mimo, że jego treść jest bez wartości intelektualnej.
    Jak masz chęć to pomyśl dlaczego Twoja prośba nie jest uwzględniona.

  • 0

    42.  2018-08-05 14:23:48

    @37 ej patrz http://tlp.is/i8b czujesz się dzięki temu jakoś lepiej że ktoś kto ma Cię głęboko zarabia na Tobie?

Dodaj swoją opinię