Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Enterprise Investors sprzedał Netię

Enterprise Investors sprzedał Netię

WitekT 27 Kwietnia 2005 11:05

0 0

Polish Enterprise Fund IV, zarządzany przez Enterprise Investors, sprzedał akcje i warranty Netii i zakończył inwestycję w tej spółce.

Według danych ze strony internetowej, EI miał 3% pakiet akcji i warrantów Netii.
Sprzedaż odbyła się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ramach transakcji fundusz 2,3 razy pomnożył zainwestowany w spółkę kapitał. W połowie 2003 roku EI kupił akcje i warranty Netti za 9,7 mln dolarów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników Netii osiągniętych od momentu naszej inwestycji w spółkę. Szczególnie pozytywnie oceniamy zakup przez Netię El-Netu oraz konsekwentną poprawę wyników operacyjnych. Decyzja o sprzedaży akcji Netii oznacza dla nas realizację atrakcyjnego zysku z inwestycji w stosunkowo krótkim czasie - powiedział Robert Manz, partner w Enterprise Investors.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet