Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis w Rzeszowie z prefiksem

Energis w Rzeszowie z prefiksem

WitekT 8 Lipca 2005 11:14

0 0
Możliwe jest już bezpośrednie wykonywanie połączeń lokalnych przez sieć Energis w kolejnej strefie - radomskiej, oznaczonej numerem kierunkowym 048.

Klienci Energis posiadający swoje lokalizacje w tej właśnie strefie nie muszą już korzystać z systemu two-stage-dialing - czyli wykonywania połączeń lokalnych za pośrednictwem numeru dostępowego. W tej chwili możliwe jest wykonywanie miejscowych rozmów telefonicznych z wykorzystaniem prefiksu 1066.

W najbliższym czasie podobne udogodnienie zyskają klienci stref rzeszowskiej i katowickiej.


Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet