Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis w Rzeszowie z prefiksem

Energis w Rzeszowie z prefiksem

WitekT 8 Lipca 2005 11:14

0 0
Możliwe jest już bezpośrednie wykonywanie połączeń lokalnych przez sieć Energis w kolejnej strefie - radomskiej, oznaczonej numerem kierunkowym 048.Klienci Energis posiadający swoje lokalizacje w tej właśnie strefie nie muszą już korzystać z systemu two-stage-dialing - czyli wykonywania połączeń lokalnych za pośrednictwem numeru dostępowego. W tej chwili możliwe jest wykonywanie miejscowych rozmów telefonicznych z wykorzystaniem prefiksu 1066.

W najbliższym czasie podobne udogodnienie zyskają klienci stref rzeszowskiej i katowickiej.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet